Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu da benim küçük kurbağam :D  (Okunma sayısı 9269 defa)

Ynt: bu da benim küçük kurbağam :D
« Yanıtla #14 : 22 Eylül 2006, 17:56:54 »
body kit derken sanayi işi abartı bişeyler yapmazsın umarım, çünkü bu haliyle güzel duruyor ;)

yaylarda benim eski yaylar olmalı.
yok çok ufak bi kanat evde iki tane çok kibar marşpiyerlerim var bi de öne incecik bişe düşünüorum arka tampona falan hiç dokunmııcam çok güsel çünkü arbanın kendi bodysi
yaylar senin olabilir az mı kullanmıştın sen sooradan amortisörle beraber mi aldın abi

« Yanıtla #15 : 22 Eylül 2006, 17:57:30 »
valla tam polo cup arabalarina benziyo bu durusunla  :D

kendi acizhane fikrimcede kapi citalari sokulmesi+kapi kollari boyansada olabilir  :)

bu hali bilem gusel bence  ;) kazasis belasis insallah
abi kapı çıtaları söküldü kapı kolları boyanacak:D

« Yanıtla #16 : 22 Eylül 2006, 17:57:48 »
bu arada öneriler için de çok saolun

« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2006, 18:06:04 »
yok çok ufak bi kanat evde iki tane çok kibar marşpiyerlerim var bi de öne incecik bişe düşünüorum arka tampona falan hiç dokunmııcam çok güsel çünkü arbanın kendi bodysi

Kolay gelsin, güzel olucağa benziyor.

yaylar senin olabilir az mı kullanmıştın sen sooradan amortisörle beraber mi aldın abi
Evet.

« Yanıtla #18 : 24 Eylül 2006, 02:46:40 »
Kolay gelsin, güzel olucağa benziyor.
Evet.
bakalım uğraşıoz abi ya yaylar senin yaylar o zaman

bu da benim küçük kurbağam :D
« Yanıtla #19 : 20 Kasım 2006, 09:32:12 »
arkaya minibüsçü gibi yazılmış yazılar çok göz alıyor.gereksiz bence.ama jantları beğendim.hayırlı günlerde inşallah.
Polo 1.4 8V Redline Sport
Polo 1.4 16V Trendline

« Yanıtla #20 : 24 Kasım 2006, 19:56:48 »
bugün ostimde selam veren bendim,

kışlıkları takmışın heralde, jantlar orjinal saçlarmıydı bi tuhaf geldi ama güzeldi.

« Yanıtla #21 : 28 Kasım 2006, 15:41:34 »
bi ufak öneride benden kardesime :) bencede stickerları bian önce cıkar, cıtaların sökülmesi güsel olmustur eminim, kapı kollarını siyah bırak bence :) ayrıca bodykit olayını gec, pahalı ve gereksiz, poloda yapılacak tek sey ön tamponu degistirmek o da keyfe keder, degistirmeyim altına seat ibiza karlıgı takarsanda süper olur alet, güle güle kazasız belasız kullan, 15 jant cok yakısmıs, bende arabamı satmaktan vazgectim, en kısa zamanda bende 15 cakacagım insallah :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......