Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Losty 's Mk2 :)  (Okunma sayısı 30824 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Losty 's Mk2 :)
« Yanıtla #56 : 18 Mart 2011, 10:15:12 »
 :'( :bekleriz:
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #57 : 18 Mart 2011, 22:34:59 »
İlker'im bahane ile mmotoruda sıfırladın kafan rahat gezersin artık aman sakın sıkıştırma devirli gez :D  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #58 : 18 Mart 2011, 23:39:24 »
ilkerim geçmiş olsun çok, sıkıntı yok stayla yola devam, bi durum olursa ankaradan güdümlü destek atarız... kolay gele

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
« Yanıtla #59 : 19 Mart 2011, 00:45:40 »
gecmis olsun..cok kotu bir durum yasadm 4 tane pistn egdin 140 dreceyi grduk..
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #60 : 19 Mart 2011, 08:52:23 »
geçmiş olsun ilkerciğim. bulunur bir hal çaresi sana bir şey olmasın :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #61 : 19 Mart 2011, 10:01:57 »
Hal çaresi belli bi teklik  ;D ;D ;D ;D Ama ilkerin yerinde olsam parçaları alıp başka bir ustaya toplatırım ben işçiliğine güvenmiyorum senin o akrabanın, 3 ay sonra tekrar bi rektifiye almasyın aracı.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2011, 10:03:15 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #62 : 19 Mart 2011, 20:31:51 »
Hal çaresi belli bi teklik  ;D ;D ;D ;D Ama ilkerin yerinde olsam parçaları alıp başka bir ustaya toplatırım ben işçiliğine güvenmiyorum senin o akrabanın, 3 ay sonra tekrar bi rektifiye almasyın aracı.
laf dinlese... :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #63 : 19 Mart 2011, 20:34:09 »
geçmiş olsun ilker :(

« Yanıtla #64 : 20 Mart 2011, 16:23:59 »
İlkercim yeni gördüm hayırlı ve geçmiş olsun. Herkesin dediği gibi baştan toplarsın motoru kafan rahat gezersin yok hararet arttı yok su attı derdin olmaz :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #65 : 22 Mart 2011, 22:25:11 »
jant rengi konusunda sanırım karar verdim :

« Son Düzenleme: 22 Mart 2011, 22:25:24 Gönderen: lostys »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #66 : 22 Mart 2011, 22:42:58 »
Abi göbeği siyah yapma çok kirli duruyo bence  :p Yap göbeği beyaz çerçeveleride kırmızı ohh  :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #67 : 27 Mart 2011, 11:12:10 »
geçmiş olsun abi , benimde yeni motor gibi oldu bir kaç hafta önce aynı kaderi paylaşıyoruz geçmiş olsun 1,400 e yakın tutmuştu benim Allah sabr versın  :-\
ADK

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
« Yanıtla #68 : 29 Mart 2011, 23:06:59 »
kardesım,konustuk telefonda ama genede bı gecmıs olsn dıyım dedım,.
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #69 : 31 Mart 2011, 13:47:44 »
kardesım,konustuk telefonda ama genede bı gecmıs olsn dıyım dedım,.
eyv barısım... gelecem bi ara ya izmire gezelim biraz :)

kalan eksikler :
ön amortisör takozları,
arka teker bilyeleri,
arka amortisörler,
tercihen yeni bir kaput altı elektrik tesisatı, neyin nerde olduğu belirsiz, yenilenmesi gerek sanırım
tercihen yeni bir devirli tako,
tercihen 87+ model aynaları,
sağ ön sis/uzun far camı veya farın kendisi,

sağ kapı alt kısımları ve etek kısmı boyanacak, aldığımda çok da derin olmasada yinede önemli sayılabilcek yara var sağ tarafta, etekte de macun atması. kaput üzerinde de sağ tarafta bi macun atması var kocaman, orası da elden geçecek.

arabada şimdiye kadar yapılanlar : motor komple, baskı balata, komple fren balatalar + borular, 15'' sac jant ve sıfır 185 55 15 lastik 4 adet, marş dinamosu değişti, akü alındı, kızdırmalar ve rölesi, egzantirik kayışı, termostat değişti.

yukarda yazdığım eksiklikler de giderildikten sonra nasipse istediğim hale getirip satışa suncam, zira sadece "baskı balata değişcek + lastik alıncak" diye arızalarını "bilerek" aldığım araba cok uzdu beni ve şu düğün sonrası halimde bi dünya borca girdim, onları kapatmam gerekiyor... ve sanırm artık vw sevdasına bi son vermem gerekiyor, zira memur maaşıyla vw ile oynamak zormuş, onu anladım. bekarken bi şekil gidiyodu da, ııh, evlenince tek maaşla zor...