Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yine Yeni Araç Bu Kez Opel Combo 1.7 DTI :)  (Okunma sayısı 10370 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: Yine Yeni Araç Bu Kez Opel Combo 1.7 DTI :)
« Yanıtla #28 : 28 Nisan 2012, 18:41:40 »
Teşekkür ederim dostum,çok daha iyileri sana nasip olsun İnşallah. Valla İlker işten güçten kafayı kaldırıp o taraflara gelmem zor. Aslında nikah başvurusu için gelecektik ama sanırım Ankara'dan yapabiliyormuşuz :) En kötü 25 Ağustos'ta Havran'dayım :)
davetiye bekliyorum bak :)

şaka maka düğün olursa bu yanda gelmeyi düşünüyorum nasipse.

« Yanıtla #29 : 28 Nisan 2012, 18:45:10 »
davetiye bekliyorum bak :)

şaka maka düğün olursa bu yanda gelmeyi düşünüyorum nasipse.

25 Ağustos 2012 Havran/Balıkesir :) Daha davetiye basamadık ama söz gönderecem :) Bu arada benim arabanın eski sahibi Mehmet'i belki tanıyorsundur. O da Bandırma'ya gitti memur olarak,seni bulmasını söyledim :) Haberin olsun

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #30 : 28 Nisan 2012, 19:00:49 »
25 Ağustos 2012 Havran/Balıkesir :) Daha davetiye basamadık ama söz gönderecem :) Bu arada benim arabanın eski sahibi Mehmet'i belki tanıyorsundur. O da Bandırma'ya gitti memur olarak,seni bulmasını söyledim :) Haberin olsun
ya sorma geçen haftasonu arkadaşa kız istemeye gittik, bugün de istanbuldan döndüm, bi türlü nasip olmadı :) denk getirebilirsem bandırmaya gittiğimde aklımda, arıcam :)