Gönderen Konu: KAZA  (Okunma sayısı 53176 defa)

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
Ynt: jetta td restorasyon
« Yanıtla #28 : 22 Kasım 2011, 00:09:18 »
eyvallah kardesım sagol :tamamdir
Sana Gelmediğim gün golf2 aldığım gündür Gülüm

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 22 Kasım 2011, 18:47:34 »
umarım keyifle binmek nasip olur. kolay değil bu işler. allah kolaylık versin.
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 22 Kasım 2011, 23:59:56 »
umarım keyifle binmek nasip olur. kolay değil bu işler. allah kolaylık versin.
sagol kardeşım yazın yıllık izinde baya yer gezıyorum malum gurbetten evlı olunca 5-6 bin km yoll yapıyoruz .antalya taraflarına da gelmek kısmet olursa mini buluşma yaparız artık misafir kabul edersen tabiki ???

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1992-mk-2-daha-dolusu-yok-62038279/detay/

bu ilandada bahsedıyo turbodan tipi K 14 olarak geçiyo golf3 turbosu aynısı oluyor.yardıma muhtaç beklıyorum arkadaşlar gözlerim sizde .(ağrıda civata yok o derece yani :D)

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Kasım 2011, 21:10:13 »
başım üstüne dostum. sen yeterki haber et...
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 24 Kasım 2011, 12:20:41 »
büyük ihtimalle yazın oralardayım kardeşim haberdar ederim tabiki.

aranan kan bulundu :D yaırn parça elime geçiyor .bakımı ve temizliğinin ardından takılacak .inşallah harcanan paraya deger bir turbodur.yarın resimlerle paylaşırım gelişmeleri.

keşke arabanın motorunun ilk alışma km.si tamamlanmış olsaydı güzel bir video paylaşırdım hemen kadran dayamalı :o :o   

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 25 Kasım 2011, 14:26:36 »
büyük ihtimalle yazın oralardayım kardeşim haberdar ederim tabiki.

aranan kan bulundu :D yaırn parça elime geçiyor .bakımı ve temizliğinin ardından takılacak .inşallah harcanan paraya deger bir turbodur.yarın resimlerle paylaşırım gelişmeleri.

keşke arabanın motorunun ilk alışma km.si tamamlanmış olsaydı güzel bir video paylaşırdım hemen kadran dayamalı :o :o   

video da isteriz

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 29 Kasım 2011, 23:26:42 »
evet sonunda taaa ağrılarda bu turbo değişimini yapacak usta bulundu ve turbomuz fiat özel  servis tarafından değiştirildi.K14 turbomuz mükemmel çekiş sağladı.tahmini 20 beygir ekledik aracımıza ;D 
eski orjinal turbomuzda cok fazla tatmin ediciydi ama bu turbo deli bişey. 1 vites ekledik araca .harcanan 460 tlye (işcilik dahil) deydi vallahi
küçük kafa olan turbo 14 turbo diğeri ise orjınal turbomuz

bu arada orjinal turbomuzu ihtiyacı olan bir arkadaşa sembolik bir fiyattan verebilirim .

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #35 : 29 Kasım 2011, 23:48:58 »
hayırlı olsun :) güle güle kullanın

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 30 Kasım 2011, 00:59:19 »
dostum sımdı bende 1.9 td var bızdekı turbo k14 mu oluyo ?

sızın arac 1.6 sanırım sızdekı aracın orjınal turbosu kac oluyo ?

bu kucuk kafa olayını pek anlamadım acıkcası ne ıse yarıyor kucuk kafa olunca ?

aracındakı performansı gosteren bı vıdeo ısterız :D
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 30 Kasım 2011, 09:36:07 »
aynen video bekliorum, k14 uygulamasını benden önce davrandın.su soğutmalı mı turbo?

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 30 Kasım 2011, 19:44:40 »
aynen video bekliorum, k14 uygulamasını benden önce davrandın.su soğutmalı mı turbo?

yo su sogutmalı degıl transporter turbosu olarak geçıyo t3 yani.video için şu an araçla 90-100 geçemıyorum motoru yeni oldugundan alışana kadar gecmememı soyledı usta.tahminim cok rahat 190 ı buluruz.

dostum sımdı bende 1.9 td var bızdekı turbo k14 mu oluyo ?

sızın arac 1.6 sanırım sızdekı aracın orjınal turbosu kac oluyo ?

bu kucuk kafa olayını pek anlamadım acıkcası ne ıse yarıyor kucuk kafa olunca ?

aracındakı performansı gosteren bı vıdeo ısterız :D

sendekı turbonun aynısı kardesım.kucuk kafa olunca erken basınç doldurdugundan çekişi baya artıyoo.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 30 Kasım 2011, 22:34:26 »
Öncelikle Allah kolaylık versin.

Benim golfun renk olarak, döşeme olarak aynısı. Bende komple motor yaptırdım, küçük kafa turbo uyguladım.  :tamamdir
Şimdi Ford connect intercooler geçti elime onu uydurmaya çalışacağım. Yer arıyorum.
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 30 Kasım 2011, 23:13:01 »

Benim golfun renk olarak, döşeme olarak aynısı. Bende komple motor yaptırdım, küçük kafa turbo uyguladım.  :tamamdir
Şimdi Ford connect intercooler geçti elime onu uydurmaya çalışacağım. Yer arıyorum.

ıntercooler ısı gercekten guzel olur ben pompa enjektor bakımı yaptırdıktan sonra takayım dedım bakımı yaptırdım ama olmadı ıstedıgım gıbı onu duzelttıkten sonra bende takacagım.

bende cıkmacıları gezdım kendı aracıma uygun onune sıgcak bısıler baktım megane 2 ıntercoolerını gordum su enjektorlerı duzelteyım bende takıcam :)

yo su sogutmalı degıl transporter turbosu olarak geçıyo t3 yani.video için şu an araçla 90-100 geçemıyorum motoru yeni oldugundan alışana kadar gecmememı soyledı usta.tahminim cok rahat 190 ı buluruz.

sendekı turbonun aynısı kardesım.kucuk kafa olunca erken basınç doldurdugundan çekişi baya artıyoo.

bende baktımdı bu turbo kucucuk nası 1.9 arabaya bunu takarlar dıyodum :)) benım araba duzgun calısıyo olsa demek oda o kadar atak olucak demek :))
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 01 Aralık 2011, 23:33:59 »

ben oncekı mk2 golfume baya bir ıntercool baktım en sonunda balon tampona uygulayamayacagımıza kannaat ketırdıkten sonra golf4 ıntercoolünü kaputu açtıgında motor ile su bidonunun arasına hafif eğik olarak radyotorden ayak cıkararak uygulamıstım.kaputu da subaru tarzı kesıp ıntercool hava girişi saglamıştım.tabıkı ıntercoolün motor ile sıcaklık temasını kesmek için kalın sac ıle altından bir muhafazada yapmıştım.sonuç mükemmel oluyo ama kışın kalorifer vep ılık üflüyoo. :D bu aracıma da yapmayı duşunuyorum ama maalesef agrı şu karsız havada -20 derece şu an.yoksa aynı sistemi şimdi uygulamıştım bile :saygılar