Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: KAZA  (Okunma sayısı 52947 defa)

KAZA
« : 27 Ekim 2011, 00:05:38 »
 slm arkadaşlar yaklasık olarak 2 ay once aldıgım aracımı komple revizyondan geçirdim  .tabi biraz daha işi var ama resımlerı paylaşmak istedim ancak beceremedım bir türlü.gelişmeleri de gunluk aktaracagım ancak birisi bana anlayacagım şekılde tarıf edebılırmı.pek bılgısayarla aram yok.eger msn den bır arkadasım yardımcı olursa ben resımlerımı kendısıne yollayayım .şimdiden sagolun
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012, 01:23:19 Gönderen: fikogolf2 »
Sana Gelmediğim gün golf2 aldığım gündür Gülüm

Ynt: jetta td restorasyon
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2011, 22:12:50 »
neyse kalsın beyler sağolun .

admin üyelik iptali lütfenn

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2011, 22:30:32 »
http://imageshack.us/ sitesine girip üye olun öncelikle. Üye olduktan  sonra media upload linkine tıklayın, açılacak pencerede yükle yazılı kısmın sağ tarafın browse seçmesi çıkacak ona tıkladığınızda bilgisayarınızdaki fotoğrafları seçeceğiniz alan çıkacak ordan fotoğraflarınızı seçip yükleyin.Forumda yayınlamak için ise my images linkine tıklayın yüklediğiniz fotoğraflar orda çıkacaktır istediğiniz fotoğrafı seçip fareden sağ tıklayıp share it linkine tıklayın. Orda bi kaç kutucuk çıkacak sol tarafında forums yazan kutucuğun içeriğinin hepsini kopyalayıp forumda yeni konu açtınğınzda yazacağınız yere yapıştırın.

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2011, 22:31:26 »
Takıldığınız yerde tekrar yardımcı olmaya çalışacağım.

« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2011, 00:41:21 »

« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2011, 00:46:29 »

« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2011, 00:53:29 »

« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2011, 00:59:51 »

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2011, 01:09:53 »
Hemde Kayseri de mi ne Plakanın ucunu gördüm 38 ... Kolay gelsin
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2011, 01:15:19 »
büyük emek var kolay gelsin

« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2011, 01:23:59 »

resımlerı yukleyebıldım sanırım.(seyıt kardesımıze tesekkurler)arkadaslar aracım 85 model turbodızel.motor conta yanık vazıyette (satan arkadaş sagolsun hiç çaktırmadı bızde anlamadık)aldıgım zaman ustamız motoru soktugunde  kapak çürükleri oldugundan ve ağrı da dogrudurust motorcu olmadıgından kapagımız kayseride memleketimde sıfırlanıp (sibabları fişekleri burçları saplamaları rektefiyesi sibab ayarı dahil) oldugu gibi takıldı.yag filitreler, eksoz, ön düzeni(dreksıyon koruklerı teker bılyaları aks kafaları sol tabla burcu sag sol viraj demirleri amartisor kuleleri rot başları korukler vs vs) devirdaim termostat komple orjınallerı ıle degışti resımlerde mevcut sanırım.kalorıfer petekleri yenilendi.mazot pompası gürcüler vasıtasıyla almanyadan trabzona getırtıldı çıkma olarak cok temiz şekılde ayar bile yapılmadı.enjektorleri ultrasonik olarak temızlendi.arka kapı acma motorları degışti.parcaların cogu aksaray esin ticaretten alındı.sipariş vermişken komple bagaj dahil 5 kapı fitili orjınalı alındı ama kaporta boyadan sonra takılacak.kapı iç dösemeleri berbat durumda koltukların sungerleri cokmuş ve kumaşları yırtık ve solmuş tu.komple trabzondan özel mercedes kumaşı ve kaliteli vinleks ile orjınali gibi ana yüz yapıldı.süngerleri tamamlandı surucu koltuguna sabit şekilde kol dayama yapıldı.vites tamir takımı değişti.vites aralıkları ve boşlukları ayarlandı.rot ayarı yapıldı.turbo borusu değişti.

araç komle kaporta ve boyaya girecek tavan taban bagaj döşemeleri ile motor kaputu izolesi ile komple tavan taban motor yuvası ve bagaj izolesi yapılacak .amerikan film çekilecek .eee sonrası malum hurdamızı artılı kristal far balon tampon lip ve kaş ile makyajlayacagız.şu ara maddi olarak yordugu için ayın 15lerinde maaş aldıkça gelişmeleri paylaşacagım .yardımlarınızada ihtiyacım olacak arkadaşlar .herkese kazasız belasız cezasız gunler dılerım  

« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2011, 01:38:35 »
arkadaşlar teşekkur ederım düşüncelerinizi paylaştıgınız için.emek haddinden fazla ama ön düzen ve bir cok şeyini yaptırırken aklıma inanın gelmedi resimlerini çekmek.türkün aklı işte sonradan geliyooo.resimlerin yerlerini bile ayarlayamadım .keşke fırsatım olsaydı okadar.baştan sona film gibi bir restore bölümü olurdu.hepinizin yüreğine saglık.sagolun..

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #12 : 30 Ekim 2011, 10:39:58 »
kolay gelsin güzel iş çıkıyor  :tamamdir

« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2011, 19:36:41 »
kolay gelsin güzel iş çıkıyor  :tamamdir

sagol kardeşim.