Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Jetta mk4 Wagon - WeLoveToRide  (Okunma sayısı 61945 defa)

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
Jetta mk4 Wagon - WeLoveToRide
« : 05 Mayıs 2015, 16:02:47 »
Mrb arkadaşlar.Uzun süren sessizliğin ardından  :) Bir kaç ay önce aldığım wagonum için Şimdilik 'Öncesi - sonrası' tadında ufak bi paylaşım yapmak istedim.Zaman bulunca, araba da tam bitince detaylı şekilde konuyu güncelleyip devam edeceğim.Şimdilik yaptığım bu kadar :)

« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 18:51:06 Gönderen: welovetoride »
Bütün hayatımız JETTA olabilir, bize kucaktan kucağa gezen ilişkilerden daha zevkli gelebilir..
www.facebook.com/Lowslowride İnstagram @welovetoride

Ynt: Jetta mk4 Wagon - WeLoveToRide
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2015, 19:48:03 »
maşallah çok iyi port bagaj on numara :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2015, 00:48:04 »
Guzel olmus jantlar baya :)

Çevrimdışı fatih_arikan_06

• Otomobil
    GOLF MK4
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2015, 10:31:02 »
MAŞALLAHHHHHHH   :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2015, 10:41:15 »
Elinize sağlık, orijinal ve güzel olmuş. Güvenli sürüşler.  :tamamdir
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2015, 14:04:17 »
ZÜPER maşallah

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2015, 09:28:27 »
Teşekkürler arkadaşlar, Bayaa bayaa uğraştırdı ama istediğim görüntüyü ve tarzı elde ettim şükür..
Bütün hayatımız JETTA olabilir, bize kucaktan kucağa gezen ilişkilerden daha zevkli gelebilir..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2015, 12:49:47 »
Oooo patron ellerine sağlık. Bunu ellemeyecem dediğinde çok inanmamıştım zaten (: Allah kaza bela vermesin, herşeyiyle 10 numara  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
« Yanıtla #8 : 07 Mayıs 2015, 18:11:30 »
Oooo patron ellerine sağlık. Bunu ellemeyecem dediğinde çok inanmamıştım zaten (: Allah kaza bela vermesin, herşeyiyle 10 numara  :tamamdir
Eyvallah usta :) Kimse inanmıyodu beklenen de oldu her zaman ki gibi.Sen naptın wagonu? duruyomu? Bayaa masraf etmiş,toparlamıştın.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #9 : 08 Mayıs 2015, 10:19:55 »
Evet evet duruyor. Şu ara en büyük sorunumuz iç ayna ve monroe'lar. Boge bulamadığımız için monroe almıştık. Onlarda aldığımız günden beridir lokur lokur zaten. Bir de yeni ayna solma yaptı, iki ay oldu karartması bozuldu :bekleriz: Neyse bizimkinden fazla bir cacık olmaz, senin tekrar ellerine sağlık çok beğendim.. Allah kaza bela vermesin maşallah  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #10 : 08 Mayıs 2015, 10:30:53 »
Burdan da maşallah port bagaj on numara. Bixenon şart :)

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
« Yanıtla #11 : 08 Mayıs 2015, 11:52:22 »
Evet evet duruyor. Şu ara en büyük sorunumuz iç ayna ve monroe'lar. Boge bulamadığımız için monroe almıştık. Onlarda aldığımız günden beridir lokur lokur zaten. Bir de yeni ayna solma yaptı, iki ay oldu karartması bozuldu :bekleriz: Neyse bizimkinden fazla bir cacık olmaz, senin tekrar ellerine sağlık çok beğendim.. Allah kaza bela vermesin maşallah  :tamamdir

Trafikte falan 1.9 TDI Wagon görünce imreniyorum ne yalan söylim :) Satmayın onu binin artık.Ayna problemi bende de var ama görmezden geliyorum,önceliği ağır basan başka şeyler vardı malum.Teşekkür ederim ALLAH cümlemize kaza bela vermesin inşallah. Ufak tefek yapıyoruz bişeyler kendi çapımızda.

Burdan da maşallah port bagaj on numara. Bixenon şart :)

Metin bey Bixenon için çalışmalara başlamıştım, hazır farları açmışken merceğide koyayım dedim.Mercekte temin ettim hatta,Fakat öyle kaldı :) Ampül falan alırsam bi ar yaparım onu da.Şimdilik biraz arabanın tadını çıkarmak istiyorum.Yeter, çok uğraştım :)Çok aradım port bagajı , rengini değiştircem yakın zamanda.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2015, 11:53:29 Gönderen: welovetoride »

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
« Yanıtla #12 : 08 Mayıs 2015, 12:03:54 »

« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2015, 12:11:06 Gönderen: welovetoride »

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #13 : 11 Mayıs 2015, 13:15:31 »
maaşallah yine bir murat güzel resitali ellerine emeğine sağlık kardeşim  :tamamdir :tamamdir
H.G WORKS