Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: jantlarımın araları balata tozu ve yapısmıs temızlıgı hakkındayardım arkadaslar  (Okunma sayısı 6772 defa)

Arkadaşlar jantlarımın araları balata tozu ve yapısmıs temızlıgı hakkındayardımlarınısı goruslerınızle beklıyorum sımdıden tesekkurederım :tamamdir
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2010, 00:57:18 Gönderen: fena41 »

Çevrimdışı Atay

• Otomobil
    T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
Dikkatli bir şekilde tuz ruhu ile yapılabilir.
Food's life! Learn it.

tesekkurederım fakat tuz ruhu jantın boyasınıda kabartmazmı denedınızmı hıc

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
Dikkatli bir şekilde tuz ruhu ile yapılabilir.
por coz dıyordum bende yaaa evet tuz ruhu ...benım yıkamacım kullandı jantlarda bı zararı olmadı gordugum kadarı ıle ama dıkkatlı ve az ve hızlı bır sekılde kullanman gerekıyor...

Çevrimdışı Atay

• Otomobil
    T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
Plastik kapaklarımızda sorun vardı boyacımız kullanmıştı.Herhangi bir sorun ile karşılaşmadık ancak belirttiğimiz gibi dikkatli olmak gerek.
Food's life! Learn it.

kardeşim zift balata pislikler için jant spreyleri var temizliyici bence ondan kullan derim tuz ruhu ya bişe yaparsa sakat hem  :D

Ben sıze garıp gelebılır ama çimentoyla yıkama dıe bısey duymusdum onu bı uygulıcam bakalım ıslakken jant kuru cımentoyu ıslak bezle yada sungerle janta bastırarak sılınıyormus ve suyla durulandıgında hem cızıkler yokoluyormus hemde parlıyormus dıe duydum sıze oyle bı duyum geldımı hıc?

bende borbetleremi yapsam ne yapsam cimontayla ben hiç duymadım kardeşim :D

vallahi bana bunu bı jantcı abı soledı mantıklı gelıo askerde bız bulasıkları kumla yıkıyorduk :)cıddıyım sonucda cımentıdada bı kımyasal var olabılırde yarın bı denıcem benden hber bekle tutmazsa yapmazsın:)

vallahi bana bunu bı jantcı abı soledı mantıklı gelıo askerde bız bulasıkları kumla yıkıyorduk :)cıddıyım sonucda cımentıdada bı kımyasal var olabılırde yarın bı denıcem benden hber bekle tutmazsa yapmazsın:)
kardeşim valla ben jantlara fırça sürmüyom süngerle yıkıyom özllikle hberini bekliyorum ama  :D

kardeşim valla ben jantlara fırça sürmüyom süngerle yıkıyom özllikle hberini bekliyorum ama  :D

Zaten araba fırçayla yıkanmazki.. :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
En zararsızı mazot ve üstübü zift ve balata pisliğini temizler.. Ziftin zıt kimyasalı mazottadır.. Normal mazot ama (euro değil) :D

Sanırım senin araçta Mk2 yada polo amortisörleri kullanılmış o yüzden tablalar yüksek o tabaları indirin ama busfer amrtisör başlarına diş açtırmanız gerek..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"