Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: izmirden mk1 gti  (Okunma sayısı 18625 defa)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
Ynt: izmirden mk1 gti
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2009, 00:07:30 »
Bu arada Hoşgeldin UMUT  :)

İnan Türkiyedeki en iyi forumdasın  :tamamdir Böyle bir ortam bulamazsın başka bir yerde.Dev bir AİLE'yiz biz  :sevgi:

Bende izmirdeyim.Adım Murat.Umarım birgün tanışmak kısmet olur.  :)
İyi forumlar  :)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2009, 19:21:30 »
h.g umut abiii senin integralara dergilerden ve netten baya bya aşinayız ... inş. golfüde  müthiş seviyelere getirirsin,sana kolay gelsın

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2009, 20:37:28 »
Bu arada Hoşgeldin UMUT  :)

İnan Türkiyedeki en iyi forumdasın  :tamamdir Böyle bir ortam bulamazsın başka bir yerde.Dev bir AİLE'yiz biz  :sevgi:

Bende izmirdeyim.Adım Murat.Umarım birgün tanışmak kısmet olur.  :)
İyi forumlar  :)

hoşbulduk murat..dediğin gibi ortam ve bilgi dağarcığı çok kaliteli..

umarım bir toplantı ayarlanır bende katılmak isterim..

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2009, 20:53:32 »
h.g umut abiii senin integralara dergilerden ve netten baya bya aşinayız ... inş. golfüde  müthiş seviyelere getirirsin,sana kolay gelsın

teşekkür ediyorum kardeşim;)

Çevrimdışı Atay

• Otomobil
    T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2009, 21:16:47 »
Hoşgeldin üstad,aracın şu duruşunda bile ayrı bir gangsta'lık var :)
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #19 : 05 Ekim 2009, 22:21:30 »
35 UE 186 yı görmüştüm..Öncelikle hoşgeldin Umut abi seni oldschool bir vw ile aramızda görmek çok güzel sağlam bir proje olacağa benziyor kazasız belazsız inşallah.Buluşma için VW İZMİR konusu altında bir çağrı yaptım ancak ses çıkmadı.Tekrardan hoşgeldin abi... :saygılar

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #20 : 05 Ekim 2009, 22:47:41 »
35 UE 186 yı görmüştüm..Öncelikle hoşgeldin Umut abi seni oldschool bir vw ile aramızda görmek çok güzel sağlam bir proje olacağa benziyor kazasız belazsız inşallah.Buluşma için VW İZMİR konusu altında bir çağrı yaptım ancak ses çıkmadı.Tekrardan hoşgeldin abi... :saygılar

dur daha yeni öğreniyorum sitede ne var ne yok...toplantı güzel olur tabi..ama isterseniz honda35 ve rpmtürk olarak cumaları forum bornovada toplanıyoruz..orayada bekleriz,ama mutlaka vw için bireysel bi toplantı yapalım isterim..bi tarih ayarlayalımda bende hazırlanayım,elim boş neticem yaş gelmiyim :D

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
« Yanıtla #21 : 06 Ekim 2009, 18:22:26 »
hoş geldiniz  daha once yapmış oldugunuz araclardan şimdi neler yapabilecğini görür gibiyiz umarım her sey ıstedıgıniz gibi gider... :tamamdir
,...,,,

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #22 : 06 Ekim 2009, 20:54:49 »
valla bakalım uğraşıyoruz yavaş yavaş..fotoğrafta çok hareli çıkmış ama mat siyaha boyadık..şu an fotoda gözükmeyen custom ön karlık ve custom far üzeri kaş var..bu aralar bbsleri takmayı düşünüyorum ama yeni çemberlerle arkalar 10,5 gibi olucak ??? nasıl sığacak hiç bilemiyorum ???

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #23 : 07 Ekim 2009, 01:52:20 »
sahibindendekilerimi aldın çember?10.5j önlerde sıkıntılı olur arkalarda sorun olmaz tabi abartmamak kaydıyla ağızları açarsan :)abartırım dersen zaten istediğini uygularsın biliyorsun..gelişmeleri bekliyoruz sağlamca bi girde güzel bir araç daha izleyelim zevkle :tamamdir

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #24 : 07 Ekim 2009, 18:50:55 »
dur daha yeni öğreniyorum sitede ne var ne yok...toplantı güzel olur tabi..ama isterseniz honda35 ve rpmtürk olarak cumaları forum bornovada toplanıyoruz..orayada bekleriz,ama mutlaka vw için bireysel bi toplantı yapalım isterim..bi tarih ayarlayalımda bende hazırlanayım,elim boş neticem yaş gelmiyim :D

Merakla bekliyoruz abi çok iyi iş çıkaracagına eminim saygılar.. :saygılar

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #25 : 08 Ekim 2009, 09:35:50 »
sahibindendekilerimi aldın çember?10.5j önlerde sıkıntılı olur arkalarda sorun olmaz tabi abartmamak kaydıyla ağızları açarsan :)abartırım dersen zaten istediğini uygularsın biliyorsun..gelişmeleri bekliyoruz sağlamca bi girde güzel bir araç daha izleyelim zevkle :tamamdir

yok yau sadece arkalara takıcam çemberleri ama yinede işleme ihtiyaç duyacak gibi..bir de anlamadığım arabada esneme neredeyse sıfır..süspansiyon çok sert..önler 1-1.5 bakla kesik gibi ama arkalar orijinal neden yaparki bu kadar patırtı???

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #26 : 08 Ekim 2009, 09:50:09 »
amortisörlere sertleştirme gibi bir işlem yapılmışmı bi kontrol et istersen..birde olaya şu açıdan bak önceki aracın 1 tonun üzerinde ağırlıktaydı bu araç ondan belki 300-350 kg daha hafif,ister istemez araba basmadığı için vuruyor gibi hissedersin bende orjinal helezonlarda onu çok yaşardım heleki tüpü ve tesisatı takmadan evvel arka standart hafiflikteyken :)

« Yanıtla #27 : 08 Ekim 2009, 15:14:27 »
maşallah çok hırçın görünüyor.
hoş geldin abi =) Remzi ben.