Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Metallic Destroy "Golf V"  (Okunma sayısı 2666 defa)

Metallic Destroy "Golf V"
« : 21 Kasım 2009, 16:57:46 »
Herkeze selamlar foruma yeni katıldım aracıma yorumlarınızı bekliyorum ayrıntılı özellikleri ve müzik sistemini ilerleyen günlerde ekleyeceğim

iyi forumlar..

« Son Düzenleme: 21 Kasım 2009, 17:25:05 Gönderen: hengame »

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Metallic Destroy "Golf V"
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2009, 18:13:13 »
Jantlar bana kötü gözüktü... Şimdi diyeceksin dakka 1 gol 1 arabaya yorum yok zaten mkV ama daha yakışan bir jant alsaydın daha güzel dururdu...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2009, 18:55:33 »
araç güzel maşallah  ;) jantlar bencede sırıtmış biraz , karar sizin tabikide renkler ve zevkler tartışılmaz
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2009, 19:15:25 »
her türlü yoruma saygı duyuyorum tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz jant konusunda krom jantlar hoşuma gidiyor yalnız ilerleyen zmanlarda gti jantı almayı düşünüyorum yorumlarınız için teşekkürler  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2009, 19:18:05 »
her türlü yoruma saygı duyuyorum tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz jant konusunda krom jantlar hoşuma gidiyor yalnız ilerleyen zmanlarda gti jantı almayı düşünüyorum yorumlarınız için teşekkürler  :tamamdir
Aramıza hoşgeldin diyorum ve seni tebrik ediyorum yorumlara bu denli açık olduğun için bazı kişiler eleştrilere karşı çıkıyor ve gereksiz atışmalar yaşanıyor GTI jantı çok güzel bir seçim olur  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???