Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: izmirden mk1 gti  (Okunma sayısı 18622 defa)

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
izmirden mk1 gti
« : 03 Ekim 2009, 17:40:46 »

Merhaba arkadaşlar..Ben izmirden umut sümer,sürüngen nickiyle tanıyanlar vardır belki diğer sitelerden...yaklaşık 2 ay önce 79 model vw  golf gti sahibi oldum..bi kaç alman otomobili hayranı arkadaşım ve daha önceki araçlarımın servisini yapan vw ve porsche servisi olan yakın bi arkadaşımın vesilesiyle bu aracı aldım.baştan hiç bu kadar ümitli olmasa ne kadar eğlenceli bir araç olduğunu ilk virajda anladım...işlerin yoğunluğundan yeni yeni parça listesi oluşturmaya başladım...bu vesile ile ankaralı remzi ile tanıştım..daha öncedende antalyadan cemin arabasını almaya niyetlenmiştim kısmet olmadı :)

neyse artık buradayım ve bu araçlar hakkında çok fazla bilgiye ihtiyacım var umarım birlikte hoş zamanlar geçiririz..

şu an elimde aracımın yalnızca tek fotoğrafı var..detaylı çekimler yapıp tekrar eklerim..herkese iyi forumlar...

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
Ynt: izmirden mk1 gti
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2009, 18:07:21 »
bunlarda eski tanınan araçlarımdan ikisi belki hatırlamanıza yardımcı olur ;)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2009, 18:15:28 »
Gıyabınızda tanıyorum :) siyah integra'yı da biliyorum. Hoşgeldiniz, keyifli forumlar. Umarım Golf'e de yeni bir imaj kazandırırsınız.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2009, 18:53:02 »
Aramıza hoşgeldin dilemekten mutluluk duyuyorum bu arabaya yeni imaj yaparken sen eğleneceksin fotoğraflarınlada bizi eğlednidirceğini umuyorum h.g  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2009, 19:56:25 »
slm sümeroğlu hoşgeldin aykut atmıştı fotoları yine iyi iş çıkacağa benziyo hadi bakalım :)

« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2009, 20:07:01 »
abi hoş geldin araban çok harika yapmak istediğim arabalardan birini yapmışsın keyifli sürüşler eski arabalarınıda yakından takip ediyodum onlarda çok harika :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #6 : 04 Ekim 2009, 00:23:46 »
çok teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için..aslına bakarsanız çok yabancı olduğum bir araç aldım ama öğrenicez artık sizlerden..umarım istediğim gibi olur..

aracın henüz çok fazla işi var gibi görünüyor ama acelemde yok..
aracımda gördüğüm kadarıyla çoğu yer orijinal..direksiyon dahi duruyo..üzerinde gazlı amortisörler vs var..onun dışında bir takım bbs rs jant aldım bi kaç siparişimde yolda..bakalım yaza kadar eksikleri tamamlayabilirsem yaza boyamayı düşünüyorum...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2009, 01:18:15 »
kardeşim hoşgeldin aramıza yine güzel bir proje oluşacak sanırım >:D simdiden kolay gelsin kazasız belasız binmek nasip olsun..benim aracı o zamanlar telefonda paylaştığımız gibi restore ettik daha yeni yeni bitmek üzere..yeni askere selam söle maharetlerini kullanıp senin gtı ı benimkinden güzel göstermesin :Dselamlar..

« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2009, 10:53:51 »
hosgeldiniz.aracınız gule gule kullanın..bu arada siyah integranın jantları çeşke satmasaydın golfe cok yakısırdı

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2009, 14:17:51 »
kardeşim hoşgeldin aramıza yine güzel bir proje oluşacak sanırım >:D simdiden kolay gelsin kazasız belasız binmek nasip olsun..benim aracı o zamanlar telefonda paylaştığımız gibi restore ettik daha yeni yeni bitmek üzere..yeni askere selam söle maharetlerini kullanıp senin gtı ı benimkinden güzel göstermesin :Dselamlar..

hoşbulduk kardeşim...o zamanlardan kalan hevesle başladık bakalım kısmetse yapıcaz bişeyler ama eşim üzerine yatma niyeterinde :D herşey yolunda giderse yaza doğru bi tane de cabrio alabilirm..

seninkininde maşallahı var bu arada inceledim konunu..bahsettiğinden dahada güzel olmuş...

Çevrimdışı sürüngen

• old is cool ;)
« Yanıtla #10 : 04 Ekim 2009, 14:19:48 »
hosgeldiniz.aracınız gule gule kullanın..bu arada siyah integranın jantları çeşke satmasaydın golfe cok yakısırdı

evet çok güzel bi takımdı ama 5 bijondu maalesef..tege de flanşla takmıştım..ki arkalar 10 inç ti sanmıyorum golfe sığacağını şu anki 9 lar bile çok sürtüyo...neyseki biri replica olmak üzere iki takım daha rs var elimde...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2009, 14:53:07 »
allah utandırmasın işlerin hep yolunda gitsin bize sorarsan bu arac seni hic utandırmayacak :)

« Yanıtla #12 : 04 Ekim 2009, 23:03:02 »
utandırmayacagı gibi digerlerinden daha da cok zevk verecek tabiri caizse evlat gibi olcaktır.zaten vw lerde sanırım kimsenin anlayamadıgı bi sır var bagımlılık yapıyor.telepatik bi bağ var :D

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2009, 00:02:26 »
EY İZMİRLİLER  :) :) :)

Kış gelmeden bi buluşma ayarlayalım diyorum...  :saygılar Katılmak isteyen varmı???  :tamamdir
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2009, 00:15:09 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!