Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: It's Mine Pasific  (Okunma sayısı 64381 defa)

It's Mine Pasific
« : 19 Şubat 2014, 21:17:12 »
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 20:48:31 Gönderen: s1nanozk »

Ynt: It's Mine Pasific
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2014, 10:21:11 »
boyadan çıktık, siyah farları da taktık..fena olmadı gibi :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2014, 14:01:59 »
farlar hoş olmuş

« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2014, 17:36:33 »
farlar hoş olmuş
saolasın muharrem..seninkiler gibi mercek işine bulaşmaya cesaret edemedim ben :D

« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2014, 22:52:12 »
Ben aslında karartılmış farları pek yakıştırmıyorum mk4 lere ama sizinkiler güzel durmuş.Maşallah güzel araç..
JazzBlue Mk4 Golf

« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2014, 23:16:12 »
Ben aslında karartılmış farları pek yakıştırmıyorum mk4 lere ama sizinkiler güzel durmuş.Maşallah güzel araç..
saolasın kardeşim.doğru aslında renkten dolayı sanırım. .aracın gümüş gri olmasından kurtardik heralde :)

« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2014, 07:31:19 »
Birde merak ettiğim egzoz komple son susturucumu yoksa kafa mı var orjinalin üstünde
JazzBlue Mk4 Golf

Ynt:
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2014, 20:04:59 »
Komple son susturucu+el yapımı headers var kardesim, kafa taktırıcak olsam çift cıkış olurdu muhtemelen :) bi de bu sesi alamazdık.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2014, 20:07:01 »
Ya polis sıkıntı yapmasa direk remus çift çıkış egzos alıcam da polisler kuş uçurtmuyo  :D normal güzel bir çift çıkış egzoz kafası takıcam.Youtube de filan video var mı sesi merak ettim headers da var kat iptali düz boru filan da varsa anlatılmaz yaşanır  ;D
JazzBlue Mk4 Golf

Ynt:
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2014, 20:12:55 »
Kat iptali yaptirmadim bi tek.ya bana da kalsa supersprint falan düşünüyordum ama bu biraz denk geldi.ilerde belki öyle bişey düşünüyorum.yüksek devirlerde uğultu yapiyor biraz uzun yolda.arada sessize gecmek isterdem orjinale güzel bi çift çıkışlı kafa taktırıcam bir de :) video da ekledim gözükmüyor mu resimlerin bitişinde? Youtube a koymuştum.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2014, 20:41:17 »
Yok  youtubedan bakarım artık ne diye çıkıyor ki  :D yaza kadar bende bikaç eksiklerim var onları halletmem lazım r32 spoiler senin arada da aslında iyi durur araba önden güzel duruyorda arkadan bi boş geliyo bana ben stopları filan değiştim ama yine çok mest etmiyo beni geniş lastik filanda var ama kurtarmıyor  :(
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2014, 21:12:10 »
Hayırlı olsun yeni mi aracin?  ;D ;D ;D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2014, 22:32:52 »
Yok  youtubedan bakarım artık ne diye çıkıyor ki  :D yaza kadar bende bikaç eksiklerim var onları halletmem lazım r32 spoiler senin arada da aslında iyi durur araba önden güzel duruyorda arkadan bi boş geliyo bana ben stopları filan değiştim ama yine çok mest etmiyo beni geniş lastik filanda var ama kurtarmıyor  :(
http://www.youtube.com/watch?v=ngeuiZEvOHE
bu linkte morukcum.geçen sene çekmiştim ilk taktığımda  başka video çekmedim.direk cold start oldu bu  :) aynen dediğin gibi arkdan biraz daha boş gibi duruyo.bi spoiler alsak fena olmaz  :D bi de v5 arka karlık istiyorum  :)
Hayırlı olsun yeni mi aracin?  ;D ;D ;D
yeni gibi oldu tolga abi,kavuştum sonunda  ;D :tamamdir
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2014, 22:34:07 Gönderen: s1nanozk »

« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2014, 23:37:30 »
Rölantide bile böyle ses varken harekette ne olur kimbilir yok ya orjinallik iyidir rahat gezmek var her yere girmek gibisi yok honda da vardı az daha bağlıyorlardı hiç bulaşmak istemiyorum :) Biz spoiler ve karlık işine girelim egzoz ucdan ibaret  :D
JazzBlue Mk4 Golf