Gönderen Konu: işte oldboy işte kaporta boya:)  (Okunma sayısı 24631 defa)

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
Ynt: işte oldboy işte kaporta boya:)
« Yanıtla #42 : 26 Haziran 2012, 11:39:40 »
20 temmuz bekliyoruz...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 26 Haziran 2012, 16:43:40 »
Burak hazır çıplakken araç bir kaç malzeme alalım sana sürün konuşmuştuk zaten evvelindede :)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 26 Haziran 2012, 21:33:41 »
kolay gelsinn darısı bize inşallahh :))

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 27 Haziran 2012, 01:42:48 »
burak abi hayırlısı olsun.. baya ugrasıyo senın kaportacılar vallahi. ellenmedık düzeltilmedik yer kalmıyor sanırım. .. :) ama uzun surcek gıbı sabredebılcekmısın mk1 sız ? :) :)
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 27 Haziran 2012, 13:37:18 »
20 temmuz bekliyoruz...
Bir de bana sor Ümit özlemle bekliyorum.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 27 Haziran 2012, 13:43:52 »
Burak hazır çıplakken araç bir kaç malzeme alalım sana sürün konuşmuştuk zaten evvelindede :)
Valla Erci mum olayını, ben söylemeden onlar söyledi. Kapı içlerini v.s. mumlayalım ekstra koruma olsun dediler. Hangi markadan alıp da yollayayım ve ne kadar gider sence? Ya da başkaca malzeme var mı aklına gelen?

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 27 Haziran 2012, 13:48:13 »
kolay gelsinn darısı bize inşallahh :))
İnşallah Burak. Adaşız bu arada. Sabretmesi zor, maliyeti de yaban atamıyorsun tabi. Gerçi dediğim gibi bu konuda şansılıyım baya uyguna yapıyorlar bana açıkçası. Hepsi zamanla olur Burak, umarım senin de gönlüne göre ve daha da iyisi olur.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 27 Haziran 2012, 13:59:16 »
burak abi hayırlısı olsun.. baya ugrasıyo senın kaportacılar vallahi. ellenmedık düzeltilmedik yer kalmıyor sanırım. .. :) ama uzun surcek gıbı sabredebılcekmısın mk1 sız ? :) :) Serhat selam. Sorma adamlara çok mahcup oldum. Güya 3 sene önce yapılan bir araba ama tam bir rezaletti. Yer yer 2 parmak kalınlığında macunlar, çürük üstüne macunla kapatmalar, düzeltmeden macunlamalar ve görünmeyen yerleri saymıyorum bile... Neyse ki bu adamlar tam çekiçci. Benim arabayı da baya çekiçlemişler. Düşün 19 Mayıs da verdim, sürekli üzerinde uğraşan en az 1 kişi var (duruma göre 2 hatta 3 bile oluyor) ve 25 Haziranda ancak macuna başladılar. Her yerini baştan yaptılar ve baya bir yeri de sac  kaynattılar. Araba resmen baştan yapıldı diyebilirim. Sabretmeye gelince sabredemiyorum ne diyeyim. 13 temmuz du 20 temmuz oldu (hatta 25 di de biz zorluyoruz) Tek tesellim kavuşma tarihi; nitekim buluşur buluşmaz direkt ver elini ege sahilleri... :)

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 27 Haziran 2012, 14:00:44 »
İnşallah Burak. Adaşız bu arada. Sabretmesi zor, maliyeti de yaban atamıyorsun tabi. Gerçi dediğim gibi bu konuda şansılıyım baya uyguna yapıyorlar bana açıkçası. Hepsi zamanla olur Burak, umarım senin de gönlüne göre ve daha da iyisi olur.
Burak kusura bakma yeni tanışmışız gibi davrandım. Ümraniye buluşmasında tanışmıştık hatırladım :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 27 Haziran 2012, 15:14:43 »
Valla Erci mum olayını, ben söylemeden onlar söyledi. Kapı içlerini v.s. mumlayalım ekstra koruma olsun dediler. Hangi markadan alıp da yollayayım ve ne kadar gider sence? Ya da başkaca malzeme var mı aklına gelen?
2 kutu sprey würth mum yeter ama mumdan önce senin mk1 i galvaniz kaplaman lazım çünki saca kadar inmiş usta demirin hava ve tuza karşı korozyonunu engellemen gerekli . Birde galvanizden önce antipass benzeri würth ün bir ürünü var minik gözenek bile pas kalsa ona ulaşıp onu mavi metale çeviriyor onuda uygula bence ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 27 Haziran 2012, 18:20:42 »
Burak kusura bakma yeni tanışmışız gibi davrandım. Ümraniye buluşmasında tanışmıştık hatırladım :)

aynen öyle :)) olsun

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 27 Haziran 2012, 20:26:06 »
2 kutu sprey würth mum yeter ama mumdan önce senin mk1 i galvaniz kaplaman lazım çünki saca kadar inmiş usta demirin hava ve tuza karşı korozyonunu engellemen gerekli . Birde galvanizden önce antipass benzeri würth ün bir ürünü var minik gözenek bile pas kalsa ona ulaşıp onu mavi metale çeviriyor onuda uygula bence ;)
Ah Erci öncesinde haberleşseydik keşke. Neyse çamurluklar söküldükten sonra hem çamurluk içine hem de gövdeye pasa karşı bir sprey uygulama yaptılar ve dayım o malzemenin çok iyi bir malzeme olduğunu söyledi. Başka nerelere uyguladılar bilemiyorum, tüm yapılanları görme imkanım olmadı . Ayrıca ben torpidoyu sökmemiştim keza motoru da, hal böyle iken galveniz kaplanabilir miydi yine de bilemiyorum? Gerçi çürüklere itinayla müdahale ettiler ama dediğin gibi bir ufacık bir çürük bile başa bela. Mutlaka saca bir koruma uygulamışlardır. Ben mumu yetiştireyim bir an önce. Neyse neticede bana 5 (en az) ila 10 yıl arası gider dediler, bu bana yetti, bakacağız:)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #54 : 29 Haziran 2012, 00:31:50 »
 Allah kolaylık versin ama o araç 20 temmuzada çıkmaz.. Çok fena girmişsiniz..  :tamamdir  Jantlar danıdık geldi ama :)
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2012, 00:32:23 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 30 Haziran 2012, 13:40:39 »
Allah kolaylık versin ama o araç 20 temmuzada çıkmaz.. Çok fena girmişsiniz..  :tamamdir  Jantlar danıdık geldi ama :)
Erşan sen de mi be abi :( Ya biter 20 temmuza, bitmez mi? Bu arada 25 haziranda macuna başlanmıştı. Bu fotoların üzerine macuna başlanmış halini de çektim ama aparat sıkıntısından b.sayara atamadım. Hal böyle iken yine de 20 temmuza yetişmez mi acaba ??? jantlara gelince... direkt hayat kurtarmıştı hatırlıyorum. yakışıklılığı da cabası. Boyadan sonra polisaj v.s. gerekebilir belki bakacağım durumuna. Bu arada şeritleri aldım ve Muğlaya bıraktım Erşan. Hele boya bir bitsin. Neyse soruma dönüyorum son verdiğim bilgilerle yine de 20 temmuza yetişmez mi dersin? İzin başlangıç ve uçak bilet tarihini değiştirmekten imanım gevredi valla.