Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: işte oldboy işte kaporta boya:)  (Okunma sayısı 24522 defa)

Ynt: işte oldboy işte kaporta boya:)
« Yanıtla #14 : 03 Haziran 2012, 22:08:19 »

« Yanıtla #15 : 03 Haziran 2012, 22:10:08 »

« Yanıtla #16 : 03 Haziran 2012, 22:11:11 »

« Yanıtla #17 : 03 Haziran 2012, 22:13:08 »

« Yanıtla #18 : 03 Haziran 2012, 22:14:35 »

« Yanıtla #19 : 03 Haziran 2012, 22:15:51 »

« Yanıtla #20 : 03 Haziran 2012, 22:29:44 »
İlk gelen fotolar yukarıda arkadaşlar. Bundan önce videolar elime ulaşmıştı. Anladığım kadarıyla marşpiyellere yek pare saç kaynatılmış, çamurluk ağızlarını yapmışlar gibi ve sol arka çamurluğun hemen önünde resmen delik vardı saç kaynatmışlar. Bana güzel göründü ama sizin yorumunuz ve önerilerinizi merak ediyorum.

« Yanıtla #21 : 03 Haziran 2012, 23:36:40 »
iyi bi işçilik yok araçta bence...
çürüklerin yerine yapılan saçlar iyi alıştırılmamış..
marşpiyel sacı sıkıntılı anca boyacı macunla düzeltir o yamukluğu+iyi takozlaması lazım.
madem saca kadar indiniz orj astarını feda ettiniz aracı galvanizlemeyi unutmayın.
keşke en başında komple kumlatsaydınız birde  ;)
kolay gelsin

« Yanıtla #23 : 04 Haziran 2012, 12:05:21 »
iyi bi işçilik yok araçta bence...
çürüklerin yerine yapılan saçlar iyi alıştırılmamış..
marşpiyel sacı sıkıntılı anca boyacı macunla düzeltir o yamukluğu+iyi takozlaması lazım.
madem saca kadar indiniz orj astarını feda ettiniz aracı galvanizlemeyi unutmayın.
keşke en başında komple kumlatsaydınız birde  ;)
kolay gelsin
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ettim. Burada bir hususu belirtmek isterim. Sol arka çamurluğun oradaki  çürük bir hayli büyüktü, alışması yönünden kapı direğine yakın yeri benim de dikkatimi çekti. Dayımla konuştum "daha başındayız dur bakalım hepsi hallocak" dedi, ona güvenim sonsuz açıkçası. Ondan ziyade çamurluk ağızlarında yine çürükler vardı ki ben çamurluk ağızlarında yapılan işlemden şu aşamada memnunum. Marşpiyelin yamukluğu da giderilecekmiş. Astar kısmına daha var onlar tereddütsüz yapılacak. Fakat kumlatmayı kaçırdık herhalde. Olsun ben yine de ustalara güveniyorum.

« Yanıtla #24 : 04 Haziran 2012, 12:11:49 »
allah kolaylik versin
Teşekkürler. Bir hayli heyecanlıyım bu arada :) Mükemmeliyetçi değilim kesinlikle ama pek tabi ki iyi birşey olsun istiyorum. Görüşleriniz önemli. Aslında aracın ilk soyulduğundaki halini gösterir bir videom var ama siteye gönderemiyorum. Aslında o da olsa, şu aşamada yapılan ve bununla birlikte eksik ve yanlış yapılan daha iyi görülebilir ve karşılaştırılabilirdi.

« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2012, 23:24:09 »
Yeni fotolar aşağıda geliyor. Açıkçası yerinde gördüm, hiç aceleye getirmeden sabırla yapıyorlar. Elbette ufak tefekler var dediğim gibi kusursuzun peşinde de değilim (Ki yapılan karşılığında verdiğim parayı duysanız baya şaşarsınız. Tanıdık ve hatır işi tabiki) beni kesinlikle tatmin ediyor. İstanbul' da riske atacağıma Anadolu' nun samimi ortamında yaptırma tercihim için zerre kadar pişmanlık içinde değilim. Bol bol çekiç sesi de dinledim ziyaretimde. Her neyse işte fotoların ilk bölümü geliyor. Diğerlerini de en kısa zamanda yollayacağım. Selamlar.

« Yanıtla #26 : 25 Haziran 2012, 23:25:10 »
merakla bekliyorum  :)

« Yanıtla #27 : 25 Haziran 2012, 23:26:50 »