Gönderen Konu: Gümrük cıkıslı t3 1.6 dizel...bakalım 70 farkı bulabılıcekmısınız:):)  (Okunma sayısı 41909 defa)

Çevrimdışı TİMUR

• Profili Görüntüle
Bir saat önce beylikdüzünde gördüm sanırım, baba oğul birileri gidiyordu..Önünüzden geçtim tabi alçakta kaldığımdan görmediniz sanırım :) Gerçekten 10 numara kusursuz görünüyordu eğer o ise :)
büyük ihtimalle çünkü oralarda :) oturuyorlar
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
ARAÇ SATILIKTIR İLGİLENENLER MESAJ ATABİLİR..

MK 2 BENZINLI GOLF İLE TAKAS DÜSÜNÜLÜR..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ne kadar istiyorsunuz özelliklerini yaptıklarınızı düzenleyip bi liste yapsan veya ilanı varmı sahibinden felan
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
fiyat nedir?

Çevrimdışı emekli59

• Tüm ww.lara merhaba
    • Profili Görüntüle
Merhaba arabanız çok güzel olmuş bende bir T3 düşünüyorum parçalarını burdan bulabiliyormuyuz birde 1.9 benzinli bir T3 var ne dersiniz benzinlimi yoksa dizelmi almak daha iyi şu an 1982 Golf 1  im var onunla takas yapmayı düşünüyorum, beni biraz aydınlatırsanız sevinirim
hastavosvoscu

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
bız aracı multivan yaptık almanyadan geldı parcalar bu aracın uzerındekı parcaları burdan cıkma bulman bıle ımkansız aramanıza bıle gerek yok eger standart mınıbus ıstıyosanız onlar bu resımdekılerden cok farklı zaten uzerınde bulunmıcak parca olmuyo ama sadece farlara onlarda yan sanayı 1500 ytl ıstemıslerdı getrtmeye panjur harıc sıfır.arac satılık bölumunde var ordan bakabılırsınız.arac cok agır oldugundan bence dızelı daha ekonomık gıbı gelıyo.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
heh yine yakaladım..
turgut özal bulvarından çıkan sizdiniz değilmi, korna çalıp selam veren bendim umarım sizdiniz  :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Baki_95

• Allah Korusun
    • Profili Görüntüle
Garrett T3/60-1 turbo at 325i ile kapış direksiyonu değiştir orj caravelle direksiyonu tak daha şekil olur yarışmadan önce arabayı bakıma sokarsan vites kutusundan şanzumana giden boruyu incele kapışırken mazallah 2'ye geçmez. pompayı sıfırla motor kapağını söküp segman at.ben bu arabayı iç dış şekil yapacam diyosan önerilerimi dikkate al çünkü bir yapığın şey bu arabaya uymayabiliyor 1 işi 3 kere yapma yani..

eğer paran varsaaa...

hidrolik direksiyon spaco direksiyon
borbet 17 cant
karlık
t3 syncro göğüs
15inc  lcd tv
sunroof
pionneer woofer cd çalar
perde
vs şeyler

eğer herhangi bir sorun olursa arayıp sorabilirsin

Çevrimdışı Baki_95

• Allah Korusun
    • Profili Görüntüle
Merhaba arabanız çok güzel olmuş bende bir T3 düşünüyorum parçalarını burdan bulabiliyormuyuz birde 1.9 benzinli bir T3 var ne dersiniz benzinlimi yoksa dizelmi almak daha iyi şu an 1982 Golf 1  im var onunla takas yapmayı düşünüyorum, beni biraz aydınlatırsanız sevinirim

1.6 TDI öneririm 100 km de 8,5 lt yakıyor

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
param var kendı paramla arabamı apacılestırıyımmı yanı? :)bız bu arbaya ne yapılcak ne yapılmıcak cok ıyı bılıyoruz vw ustasıyız bızım arabamız fabrıkadan cıktıgı gıbı orjınal su an ve böyle kalcak ve 8.5 ten cok daha az yakıyo..

Çevrimdışı Baki_95

• Allah Korusun
    • Profili Görüntüle
param var kendı paramla arabamı apacılestırıyımmı yanı? :)bız bu arbaya ne yapılcak ne yapılmıcak cok ıyı bılıyoruz vw ustasıyız bızım arabamız fabrıkadan cıktıgı gıbı orjınal su an ve böyle kalcak ve 8.5 ten cok daha az yakıyo..

ya sen beni yanlış anladın ya da ben anlatamadım orjnal kullanman daha iyi tabikide dediğni gibi apachi modifiyeyi bende sevmem biz çok sorun yaşadığımız için sonuca etkili bir şekilde varıyoruz madem çok biliyosun bunu kendinde söylüyosun zaten sana bi sorum olacak.ön sol  çamurluğun altında su bidonu gibi bişey var ne olduğunu biliyormusun şahsen ben çözemedim. 8.5 litreden az yakıo diyosun denedinmi?Garrett turbo çakta egzosunu görelim :D

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
benzın hava karıstırıyo o su bıdonu dedıgın alet :D yanı depodakı havayı alıyo gercı buyuk ıhtımal faal dıgıldır su an.

Çevrimdışı TİMUR

• Profili Görüntüle
heh yine yakaladım..
turgut özal bulvarından çıkan sizdiniz değilmi, korna çalıp selam veren bendim umarım sizdiniz  :D
minibüsün önü zıplıyorsa kesin  o dur
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V