Gönderen Konu: Gümrük cıkıslı t3 1.6 dizel...bakalım 70 farkı bulabılıcekmısınız:):)  (Okunma sayısı 41933 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
ne birası ya o aletle klasik takılacan sarap kasar peynir gün batımı kavalayacaksın bide o gün batımını anlayacak kız buldun mu ömrün bitmez  ::)

:)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
:) WestFalia olsun kız bulunur olm :)  :D :D :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
:) WestFalia olsun kız bulunur olm :)  :D :D :D

kız bulmak sorun değil sorun o gün batımında ki manevi huzuru anlayacak kız lazım yoksa piyasa kaynıyor çakma adidas converse giyen  ;)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
Az kaldı degısmeyen tek parca dıreksıyon simidi ve devir saatleri kaldı dıger butun parcaları vıdasına kadar multıvan :) abı koltukların uzerındekı multıvanın orjınal sandıgı özel esyaları falan koymak ıcın falan yada yastık falan yanı orası multıvanlarda orjınal :)tamponların orjınalı beyaz ustune sıyah serit ama babam tutturdu mercedesler gıbı olcak bakalıtler dıye öle yaptık kıramıyosun :)jantlarda clk jantı inanın bu araca jant bulmak imkansız gıbı bısey bıtek bunları bulcuk bunlarda fazla kötu durmuyo bakalıtler gelınce dahada guzel durcaklar ama bu aracı tamamlayan parca karlıgı onada bı mat sıyah atıcaklar onu beklıyoruz bı bulusma ayarlayında tanısalım herkezle ya :)

iste karlık bu uzerındekı boya dıgıl toz :)tamponların orjınalı böyle ama babam ıstemıyo :)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Acil tamponları resimdeki gibi yapın. Yoksa o kadar emeğin hiç bir esprisi kalmayacak!
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
Abim ve ben farkındayız ama babam iste onuda halledicez heralde siyah toplar sinyallerde gelince super olucak :)

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
araç multivan olmuş.
elinize sağlık.güzel toplamışsınız.
koltuklar falan elinizde hazırmıydı.
oldum olası sevmişimdir t3 leri
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
yok hıc bıseyı yoktu bunda düz vılınex 8+1 koltuklar vardı tavan ve taban dösemesıde yoktu yan pandızotlar yoktu herseyı degıstı yanıtamamen tenekeye cevırıp bastan topladık koltuklar dösemeler falan cok sansa geldı:)

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
Gerçekten güzel olmuş ama tamponlar da Osman abi ve Nizam abi haklılar.

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
saolun isalla olucak ya tamponlarıda ceviricez orjınalıne :)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Elinize Sağlık... Guzel olmaya devam...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
sennle baya gorusucez gibime gelio :D benim de bi projem var bu konuda :p

Çevrimdışı TİMUR

• Profili Görüntüle
vallahai güzel olmuş ikitelliye isa ustanın yanına baban geldiğinde görmüştüm t3ü bu kadar güzel olacağını sanmıyordum doğrusu  :tamamdir
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Bir saat önce beylikdüzünde gördüm sanırım, baba oğul birileri gidiyordu..Önünüzden geçtim tabi alçakta kaldığımdan görmediniz sanırım :) Gerçekten 10 numara kusursuz görünüyordu eğer o ise :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..