Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Çuvaldan yeni çıktı bunlar :D  (Okunma sayısı 14940 defa)

Ynt: Çuvaldan yeni çıktı bunlar :D
« Yanıtla #42 : 09 Temmuz 2008, 20:54:21 »
Selam Ben Düzce'den Recep . Golf 2 Kullanıcısıyım , Eğer Jantları AS Taksinin Civarından Aldıysan Benim Sattıklarım , 250 YTL'ye Ben Almıştım ... Süper Bişeyler  :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #43 : 12 Temmuz 2008, 13:35:46 »
Selam Ben Düzce'den Recep . Golf 2 Kullanıcısıyım , Eğer Jantları AS Taksinin Civarından Aldıysan Benim Sattıklarım , 250 YTL'ye Ben Almıştım ... Süper Bişeyler  :tamamdir

Aynen öğle arkadaşım... Nasip kısmet senin sayende aracımıza 15" ofsetli ATS sahibi yaptık... Dün aracı sanayiye götürdüm Almanyadan yeni gelen k-Jetronik sistemini taktık sonra Jantları kumlamaya bıraktım... 

K-Jetronik sistemini takar takmaz araba hiç bir ayar istemeden fabrika verilerinde çalıştı.... Şuan motor elektrikli bir motor kadar sessiz ve stabil çalışıyor... Hastayım şu almanların temiz parça politikasına...

Buda üstten bir bakış araca...   NİZAM bak bakam yamuk biyer varmı :D

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #44 : 12 Temmuz 2008, 13:43:47 »
Jantlar kumlamada heba oluyor denmişti bana. Elde uğraşsaydın biraz keşke.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #45 : 12 Temmuz 2008, 13:55:18 »
kamyon dorsesi getir ama jant getirme demişti banada:D
her halde jantın ince kolları için uğraşmak son derece zor

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #46 : 12 Temmuz 2008, 14:58:35 »
Jantın şekli falan önemli sanırım... ATS ler de kumlama namlusu sorun çıkarmıyacaktır....  Kumlamada jant a zarar gelse sanırım yurt dışındaki tuning çilerde bu uygulamayı kullanmazdı sanırım...

Asite batırsan yada yakma kullansak aliminyum Jant lara gene en zararsız yöntem Kumlama gözüküyor...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"