Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF TDİ  (Okunma sayısı 5404 defa)

Çevrimdışı serkans61

Otomobil
    Golf 4TDİ
  • Volkswagen Türkiye
GOLF TDİ
« : 30 Haziran 2015, 05:35:40 »
Selamlar arkadaslar forumu 4 5 aydır takıpteyim kendı aracımı sizinle paylasmak istiyorum 5 ay gümrükten aldık yavas yavas toplamaya basladık sızlerınde yorumlarıyla adam etmeye calıscaz

Ayrıca aklıma gelmişken bu lipten arıyorum 97 98 ibiza-cordoba lipi sanıyorum yardımcı olabilecek varmı

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: GOLF TDİ
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2015, 10:06:03 »
Hoşgeldiniz öncelikle kolay gelsin çok güzel görünüyor aracınız güle güle kullanın
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2015, 10:43:27 »
Yeni arabanız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Derli toplu bir araca benziyor, neyini toplayacaksınız tam olarak ?

4 ay gümrükten aldık ne demek oluyor ?
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı serkans61

Otomobil
    Golf 4TDİ
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2015, 14:16:39 »
Teşekkürler hosbulduk 5 ay önce aldık yazmak istemiştim ama uykusuzluktan farketmemişim :D

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2015, 13:54:15 »
hayırlı olsun cok güzel araba masallah
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2015, 15:53:45 »
Aracınızın maşallahı var.Rengi de çok güzel ;) 130luk lardan heralde? Allah tadıyla binmeyi nasip etsin.Bu arada ibiza lip değil de bizim araçların vr6 liplerine bakmanızı tavsiye ederim.Murat kardeşim getirtiyordu.Bu fotoğraftaki lipi de nasıl uydurmuslar şaşıyorum.ben almıştım uymadı, seatı olan bi arkadaşıma verdim direk :)

Çevrimdışı serkans61

Otomobil
    Golf 4TDİ
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2015, 20:55:39 »
Teşekkürler..Vr6 arka ek hoşuma gıdıyor ama ön eki begenemedim ben kafama takılan seyler olunca yazıyorum murat abiye sagolsun yardımcı olmaya calısıyor. 25.yıl eki güzel onu güvenip alamıyorum ebaydan kimse almamıs vardır bı bildikleri :D

« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2015, 00:44:24 »
25.yıl ekini aldın mı hem boyaman lazım hem arabayı basman lazım...Lazım da lazım.Bende vr6 lip aldım Murat'dan gayetm memnunum.tek endişem altını biyerlere sürtmemek  :D Benim konumda bakabilirsin arabada nasıl durduğu ile alakalı.Ben bir de esasen plastik uyguna bulsam r32 tampon alıcam ama hep fiber buldum onlar bile 400 liradan aşağı değil malesef.Şimdilik böyle idare ediyoruz  :tamamdir

Çevrimdışı serkans61

Otomobil
    Golf 4TDİ
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2015, 01:23:44 »
Evet parçalarımız kısıtlı idare etmek mecburi ::D Ben attıgım ibiza lipinde kaldım bulup taktırmayı deneyecegım sızın konudaki ilanada baktım ben o satıcıyla konustum o adamın sattıgı lip farklı bana atmıstı resmini size gelen lip bumudyu benim konu basında paylastıgım lip farklı dikkat ederseniz

« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2015, 02:51:11 »
Lercivertteki de cupra lipi değil mi , benim alıp da uyduramadığımın boyu uzun gelmişti uem de tampona geçme yerleri denk gelmemisti.Belki seri numaraları farklıdır olabilir ama bu tip uğraşacağınıza vr6 lipi takması daha kolay ;)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2015, 16:38:11 »
25.yıl ekini aldın mı hem boyaman lazım hem arabayı basman lazım...Lazım da lazım.Bende vr6 lip aldım Murat'dan gayetm memnunum.tek endişem altını biyerlere sürtmemek  :D Benim konumda bakabilirsin arabada nasıl durduğu ile alakalı.Ben bir de esasen plastik uyguna bulsam r32 tampon alıcam ama hep fiber buldum onlar bile 400 liradan aşağı değil malesef.Şimdilik böyle idare ediyoruz  :tamamdir
valla ben murattan aldığım lipi karda geri geri çıkarken yerinden çıkardım ileri giderken üzerinden geçtim bile bişeycik olmamıştı. esnek malzeme candır fiber olaydı takarken çatlamıştı. fiber malzemeleri aracımızdan uzak tutalım.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2015, 16:54:41 »
liplerimiz sıkır sıkır masallah :)
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo