Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf tan mıtsıbıshı lancer e  (Okunma sayısı 2212 defa)

golf tan mıtsıbıshı lancer e
« : 12 Aralık 2012, 15:58:44 »
2 aydır aradıgımız araca kavustuk paramız yetmedıgınden  lancer 2005 aldık marmarısten emeklı bı ögretmenden (ılk  sahıbı) aldık grı 59 bınde  boyasız mersıne getırdık golfu kardesıme verdık SATMADIK altı oldukca yuksek  ve saglam motoru olduguu ıcın tercıh ettik  sımdı bıraz karsılastırayım golf la lancer ı
 lancerın altı oldukca yuksek ısıklarda hıc motor ses gelmıyo amortisoru oldukca sert konsoldan hıc ses gelmıyo ıcıı golfa gore bıraz sade ve genıs gaz fren debrajı cok yumsak geldı fıtes cok rahat saglamlık olarak golf daha saglam ve gosterıslı

Ynt: golf tan mıtsıbıshı lancer e
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2012, 22:45:18 »
Kardeş Baştan Hata Yapmışın O Araba İle Golfu Kıyaslıyarak Çamurdan olsun Golfe değişmem  :sevgi: Hee ama araban temizdir o ayrı 59 binde ve oldukça geniş bir araba biliyorum ama Kesinlikle Golf İle Kıyaslanacak Bir Araba Değil :tamamdir

« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2012, 23:30:55 »
kaça aldın sorması ayıp? geçen sene amcamda vardı 2004 triptonik, 70.000 de orjinaldi araba, satıncaya kadar göbeği çatladı. 4 ayı geçti anca gitti araba. araç biraz fazla yakıyor ve piyasası çok kötü  :(

« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2012, 10:26:43 »
bende golfu almadan once baktigim arabalardan di bi kere test etme sansi buldum cok seri ve guzel bi arac hayirli olsun
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2012, 21:40:47 »
ben sadece görüşlerimi bildirdim golf apayrı bı heyecan zaten orası tartısılmaz  :D binici oldugumuz için bızım ıcın pıyasası önemlı degıl  19 500 aldım benzınlı 850 km yol yaptım 250 tl  ıle benzınlı de gayet ıyı zaten lpg dusunuyorum