Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf MK-II GTI 16v - İstanbul  (Okunma sayısı 36778 defa)

Ynt: Golf MK-II GTI 16v - İstanbul
« Yanıtla #56 : 24 Eylül 2007, 21:29:38 »
buna benzer ama döküntü

İşte bu cümleye ben kırıldım burda.   >:(

Evet burda bu lafı cihazın bu durumdaki haline  değil de onu o hale getirenlere bu tabiri yakıstırmak gerekir.  :tamamdir

Saygılarımla..

Çevrimdışı Asli Özütrk

• beetle juice
« Yanıtla #57 : 24 Eylül 2007, 21:58:53 »
hayır yanlış anlaşıldım herhalde,kötü anlamda demek istememiştim, :-[hani öğrenci olduğu için o arkadaş sizin gibi toparlayamamıştı araacını ama çok iyi bakıyordu,her gün özenle otopark'a park ediyordu.döküntü ağır oldu herhalde özür dilerim,daha yeniyim öğreneceğim ama yakında...  :) :)
beetle juice, beetle juice, beetle juice...

« Yanıtla #58 : 24 Eylül 2007, 22:01:22 »
hayır yanlış anlaşıldım herhalde,kötü anlamda demek istememiştim, :-[hani öğrenci olduğu için o arkadaş sizin gibi toparlayamamıştı araacını ama çok iyi bakıyordu,her gün özenle otopark'a park ediyordu.döküntü ağır oldu herhalde özür dilerim,daha yeniyim öğreneceğim ama yakında...  :) :)

Önemli değil, döküntü diyince okul kenarında kaderine bırakılan bir makina falan sandım biraz böyle garip havada söylemişsin  Aslı.  :tamamdir

« Yanıtla #59 : 25 Eylül 2007, 00:17:55 »
aslı,bi de 'wolkswager' diil VOLKSWAGEN ;)

« Yanıtla #60 : 25 Eylül 2007, 00:39:58 »
yeni resimleri yok mu , osman bi ara göndermişti, maşallahı var kazasız belasız ...

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #61 : 25 Eylül 2007, 11:50:41 »
yeni resimleri yok mu , osman bi ara göndermişti, maşallahı var kazasız belasız ...

yeni diyebileceğim resimler farklı konular içinde dağınık olarak var. osman'ı bekliyorum bende.evrağı kapınca gelsinde güzel resimler çeksin :)

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #62 : 25 Eylül 2007, 11:53:34 »
mete bey merhaba,herkes size mete abi diyor,bende demek isterim  :) mete abi,araban çok güzelmiş,kazasız belasız kullanmanı dilerim,buna benzer ama döküntü halde bizim okulda vardı bir tane ama seninki daha güzelmiş.bende hep golf III  istedim ama babam güvensiz bulduğu için almıyor.Ama bir gün benimde bir golf'um olacak...

valla golf3 için güvensiz demek pekde doğru değil. özellikle gti modelinde airbag ve abs bulunmaktadır.

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #63 : 25 Eylül 2007, 11:54:35 »
Mete Abi ;D

Çevrimdışı Asli Özütrk

• beetle juice
« Yanıtla #64 : 25 Eylül 2007, 17:20:28 »
aslı,bi de 'wolkswager' diil VOLKSWAGEN ;)
pardon düzelttim  :)

Çevrimdışı Asli Özütrk

• beetle juice
« Yanıtla #65 : 25 Eylül 2007, 17:24:36 »
valla golf3 için güvensiz demek pekde doğru değil. özellikle gti modelinde airbag ve abs bulunmaktadır.
güvensiz demesinin sebebi,model olarak yeni olmadığı için arıza çıkarabilirmiş ve bende ona göre "beceriksizim" ya yolda zor durumda kalırmışım,o zaman neden yeni golf almadın dedim,üni bitince sen kendine alırsın dedi ve usulca gitti... baba olmanın avantajını kullandı yine :) :) :)

« Yanıtla #66 : 26 Eylül 2007, 00:46:57 »
güvensiz demesinin sebebi,model olarak yeni olmadığı için arıza çıkarabilirmiş ve bende ona göre "beceriksizim" ya yolda zor durumda kalırmışım,o zaman neden yeni golf almadın dedim,üni bitince sen kendine alırsın dedi ve usulca gitti... baba olmanın avantajını kullandı yine :) :) :)
şimdi sizin aracınız nedir tam olarak?ben anlayamadım...  :)

Çevrimdışı Asli Özütrk

• beetle juice
« Yanıtla #67 : 26 Eylül 2007, 19:04:11 »
şimdi sizin aracınız nedir tam olarak?ben anlayamadım...  :)
2006 model beetle otomatik kullanıyorum.

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #68 : 26 Eylül 2007, 19:33:56 »
benim eski kız arkadşaimda kırmızı beetle vardı otomatik falan güzeldir kendileri :D

« Yanıtla #69 : 26 Eylül 2007, 20:25:56 »
2006 model beetle otomatik kullanıyorum.

Bi görelim su newbeetlenin resimlerini otomobilim bolumunde, sitede bi tane newbeetle olsun Asli.  :tamamdir

Old beetle forever...  :sevgi: