Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf Mk3 Gtı  (Okunma sayısı 10500 defa)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
Ynt: Golf Mk3 Gtı
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2012, 22:25:47 »
hoşgeldin kardşimm ismin selçuk sanırım :) aracını sölediler bana ortak arkadaşlarımız var:) bendede siyah mk3 var 34kcj55 :) forumda görmeme sevindim bu aracı gayet temiz bir araç güle güle bin performas konusu  yardımcı olmaya çalışırım 2 senedeir uraşuyoum ben abf ile :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2012, 22:38:16 »
kazasız belasız inşallah..  kaçtane karlık kırdın merak ettim  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #16 : 12 Haziran 2012, 23:39:32 »
kırmızı mk2 ci arkadaş corvette jantlarını satmayı düşünürmü? sorma şansınız varmı  :)
aracınıza maşallah renk duruş harika biraz daha basılsa daha bi güzel olacak sanki  ;)

« Yanıtla #17 : 13 Haziran 2012, 00:08:39 »
kazasız belasız dostum maşallah hoşgeldin ;)

Teşekkür ederim arkadaşım hoş bulduk Allah razı olsun :)
hoşgeldin kardşimm ismin selçuk sanırım :) aracını sölediler bana ortak arkadaşlarımız var:) bendede siyah mk3 var 34kcj55 :) forumda görmeme sevindim bu aracı gayet temiz bir araç güle güle bin performas konusu  yardımcı olmaya çalışırım 2 senedeir uraşuyoum ben abf ile :)

Hoşbulduk teşekkür ederim ismim Sercan. Dediğim gibi bir ara forum takip etmeye çalıştım fakat beceremedim :D Performans konusundada tercrübene sığınabilirim pekala :D Çok teşekkür ederim ilgin alakan için :)

kazasız belasız inşallah..  kaçtane karlık kırdın merak ettim  >:D

Amin cümlemize teşekkürler.Karlık henüz çok olmadı 2 kere sol aldım 3 kerede sağ aldım :D

kırmızı mk2 ci arkadaş corvette jantlarını satmayı düşünürmü? sorma şansınız varmı  :)
aracınıza maşallah renk duruş harika biraz daha basılsa daha bi güzel olacak sanki  ;)

Mk2 mizin jantlarını malesef satmayı düşünmüyoruz çok aradık ve zor bulduk :) O jant çürüyene kadar muhtemelen arabalarımızın üzerinde olur :)) Aracı biraz daha basarsam benzinden çok vr6 ya para vercem şuan kafa kafayalar zaten :D

« Yanıtla #18 : 13 Haziran 2012, 00:31:54 »
stoplar hariç herşey mükemmel güle güle kazasız belasız altını sürtmeden kullanmak nasip olsun
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2012, 00:38:23 Gönderen: ArudA »
DRİLL

« Yanıtla #19 : 13 Haziran 2012, 00:37:42 »

stoplar hariç herşey mükemmel güle güle kazasız belasız altını sürtmeden kullanmak nasip olsun
DRİLL

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #20 : 13 Haziran 2012, 01:21:39 »
Maşallah facebookta yabancı forumlarda bile gördüm fotoğraflarını gayet güzel çiçek gibi bir GTI güle güle binmek nasip olsun İnşallah  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #21 : 13 Haziran 2012, 08:56:53 »

Vallahi stoplarda benim kendimce yaptıgım en iyi şeylerden biri  oldu diye düşünüyorum arabamın arkası toparlarndı stoplardan sonra :) Teşekkür ederim inşallah :)

Maşallah facebookta yabancı forumlarda bile gördüm fotoğraflarını gayet güzel çiçek gibi bir GTI güle güle binmek nasip olsun İnşallah  :tamamdir

Teşekkür ederim :) Yabancılar önceki arabamdan alıştılar bana bi çoğuyla face ten muhabbetim var :) çektiğim her fotoyu benimle birlikte face te paylaşıyorlar =))

« Yanıtla #22 : 13 Haziran 2012, 09:17:51 »
bu meret şehir içi nekadar yakar :)

« Yanıtla #23 : 13 Haziran 2012, 09:21:02 »
Kullanıma göre 10-11.5 lt arası yakıyor :)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #24 : 13 Haziran 2012, 10:06:15 »

Ben de gözüm biryerlerden ısırıyor diyecektim.. Facede görmüştüm daha önce
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #25 : 14 Haziran 2012, 16:58:46 »
Evet bunlarda far yıkamalı ve jantların renklendirilmiş haldeki fotoğrafları;

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #26 : 14 Haziran 2012, 17:37:25 »
süper.. Yıkamalar da Tofaşk galiba .)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #27 : 14 Haziran 2012, 18:33:24 »
Evet aynen öyle. Tamponun eğime en iyi uyan bunlardı  :melek: Görüntü olarakta tatmin oldum. Fiyat derseniz zaten komedi 2 adedi 10 tl :D ve ortaya bu çıktı :)