Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BEYAZ POLO  (Okunma sayısı 34348 defa)

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
Ynt: BEYAZ POLO
« Yanıtla #84 : 06 Ağustos 2008, 12:06:03 »
hey maşallah abi, olympos sanırım :)
maddi sıkıntılar sebebiyle gelemiyorum bu sene malesef  :(
son durum nedir oralarda vadiye gelmedi dimi yangın :(

Hayır olympos değil denize girdiğim yer, ilk bakınca sağ taraftaki kayalık görüntü o izlenimi veriyor doğrudur.Yangın olymposda vadiye kadar gelmedi.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #85 : 06 Ağustos 2008, 12:11:54 »
Hayat senin abi :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #86 : 05 Kasım 2008, 12:13:04 »
Üstadım bendede 2005 polo var benimkide beyaz. Ama üstünü falan örtmem. Altı üstü polo benimle berabermi yaşayacak. Her zamam söylerim babam 30 senelik taksici bir gün arabamız garaja girmemiştir. ve hiçbir arabamızda çürük yoktur. 

« Yanıtla #87 : 08 Kasım 2008, 15:00:14 »
iyi günlerde kullanman dileğiyle..

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #88 : 08 Kasım 2008, 19:24:37 »
Üstadım bendede 2005 polo var benimkide beyaz. Ama üstünü falan örtmem. Altı üstü polo benimle berabermi yaşayacak. Her zamam söylerim babam 30 senelik taksici bir gün arabamız garaja girmemiştir. ve hiçbir arabamızda çürük yoktur. 

Çürükten değil Antalyada yaz güneşi boyayı mahvediyor ondan örtüyorum.Hem ben koyda denizdeyken yaz mevsiminde yol boyu faliyete geçen  oto hırsızları için örtü falan uğraştırıcı olduğundan caydırıcı olabiliyor.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #89 : 08 Kasım 2008, 19:25:53 »
iyi günlerde kullanman dileğiyle..
Teşekkür ederim,sağlık dolu günlere hep beraber keyifli sürüşler