Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf MK2 GTD Diesel Turbo ....... Herkeze Selamlar  (Okunma sayısı 17665 defa)

Golf MK2 GTD Diesel Turbo ....... Herkeze Selamlar
« : 29 Haziran 2006, 21:03:42 »
1988 Model Golf MK2 GTD Turbo Diesel
Motor                 1.588
Silindir / Valf       4/8
Hp (Beygir,At)   70 HP / 4500 devirde
Tork                   133 NM / 2600 devirde
Ağırlık                 780 Kg
Besleme             Turbo / Diesel

Arkadaşlar herkeze selamlar. Yaşım 20 Babam ben 5 yaşındayken MK2'yi aldı ve bu arabanın içinde büyüdüm sayılır. Onun için çok seviyorum ve Allah izin verirse bütçemin yettiği kadar bişeyler yapıcam inş. Tabi sizlerinde yardımıyla. Arbaya yapmak istediğim bi sürü şey var ama yavaş yavaş ve sabırla. 8)

Herkeze Tekrar Selamlar...İyi Akşamlar....Hepimiz Allah'a Emanet olalım özellikle asfaltta... ;)
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2006, 21:18:23 Gönderen: golfmk2gtd »

Ynt: Golf MK2 GTD Diesel Turbo ....... Herkeze Selamlar
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2006, 21:59:22 »
off masallah yaa  :D allah kazasiz belasiz kullanmak nasip eder insallah.. ;)
resim isteriz  >:( bide adin fln biraz daha bahsedersen daha iyi tanimis oluruz senide  ;)
hosgeldin, iyi forumlar...  ::)

« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2006, 05:56:39 »
bence orjinal halini koruyarak bir seyler yap aman su anki piyasadakiler gibi stoplar vs..ivir zivir gibi seyler takma...;)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2006, 08:34:42 »
aramıza hoşgeldin ciddi anlamda değeri var senin için o belli
ama VWci nin dediği gibi orjinal halini koruyarak sade birşeyler yaparsan çok güzel olur ;)
iyi günlerde kullanman dileğiyle...
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2006, 10:11:31 »
Bi cins benmiyim diyordum.Değilmişim .Yaklaşık aynı kaderi paylaşmışız bende MK2 içinde büyüdüm.Oyüzden ölüyorum.Ama bizde yok öyle bir sorun var ;D .Güzel günlerde kullan inşallah.Resimlerinide koyarsan seviniriz.Merak ettim tartartar canavarı.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2006, 19:24:27 »
Kusura bakmayın geçiktim. Hoşbulduk A.S.
Yasin Demirtaş Maltepe Uni. İki yıllık yeni mezun oldum. Bostancı Altıntepe de oturuyorum bazı akşamlar ceddede ve fenerbahçe pramitlerden geçiyorum.
Araba şu anda orjinal ve hep öyle kalıcak.. yanlızca dışında
 91 golf II GTI öntanpon arka tanpon yan ince kapı çitaları ( gtı amblemli) ve teker üstü çıtalarını ve alt maçbierini taktırıcam ....yani komple geniş tanponlu olacak makyajlı kasa golf 2 gtı gibi (bilen bilir )(bilmiyene anlatırız)
Aydınlatma gurubuna da giricem ama öncelik tanpon filan..
Tabii bunlardan önce ilk işim boya komple boyaya sokucam sedefli siyaha boyatıcam inş..
Dış kısım gene orjinal olacak sadece kamei ön far kaşı olur belki....

Haa bu arada resimleri koyucaktım ama nası koyucamı bilmiyorum bilen varsa bi yazsın arkadaşlar. hemen atıyım....

« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2006, 21:43:16 »
Yasin tekrar kazasiz belasiz insallah, ;) askerligide bir an once aradan cikarsaK iyi olur  :(
eminim burdaki herkesinde hayalinde senin yapicagin sekilde bi mk2 gti vardir..
hayirlisi insallah daha simdiden gormek icin sabirsizlandim ne yalan solim :)

« Yanıtla #7 : 30 Haziran 2006, 22:24:30 »
abi ben 2 sene daha inş. buradyım çünkü açıktan kayıt yaptırıp 4 yıllık yapıcam inş. onun için takıntısız geçersek 2008 yazın askerim..
arabaya gelince tahminim aksilik çıkmazsa 2006 sonunda istediklerimin hepsi olucak sonra dump valve projesi başlıcak....ARDAcan

« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2006, 22:49:15 »
Arkadaşlar yarın işyerinde şöyle sakin aralarda kalem kağıdı alım arabaya yapıcam herşeye daha doğrusu yapmayı planladığım şeyleri bi listelim. hep beraber yorum yapalım artık tak etti ben bu arabayı yapmaya başlıcam. ama enine boyuna bu formda bilen de bilmeyende olsa konuşalım tartışalım ben öneriyi sunuyum hep beraber yorum yapalım. ya bu arada şu resim koyma işini bi türlü beceremedim bide bilgisayardan  anlıyorum diye hava atıyorum yuh bana neyse benim çene gene düştü hadi herkeze iyi akşamlar.....ya bu arada bu sitede kaç golf 2 kullanan var konvoy yaparız güzel durur. neyse bunu başka yerde başka formda açarız..

Çevrimdışı spy

« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2006, 00:08:13 »
hoşgeldin yasin..
mk2'ler +1 oldu desene ;) bu mk2 tiryakilik yapıyor ya, bi tutulan bidaha vazgecemiyor nedense  ::) 8)
buarada projen için dogru yerdesin, çünkü gercekten degerli bilgilere sahip abilerimiz var burda  ;)

bence orjinal halini koruyarak bir seyler yap aman su anki piyasadakiler gibi stoplar vs..ivir zivir gibi seyler takma...;)

burda bahsedilen ben oluyorum sanırım  ??? ::) :)

« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2006, 00:33:55 »
Hoşgeldin Yasin,

« Yanıtla #11 : 01 Temmuz 2006, 00:53:35 »
buarada projen için dogru yerdesin, çünkü gercekten degerli bilgilere sahip abilerimiz var burda  ;)

kesinlikle katiliyorum abi,
umdugumdan cok daha bilgili, zevkli ve bi o kadarda saygililar..

bu arada bende kasim veya subat gibi kismetse askerim  ;D
tabi daha muayeneyi yaptirmadim ama nasip iste o zamani istiyorum  :D
daha bekleyemicem, bir an once gidip gelelimde  ;)
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2006, 00:55:11 Gönderen: ARDAcan »

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #12 : 01 Temmuz 2006, 10:52:39 »
Hayırlı teskereler ARDAcan.

Yasin resim eklemek istiyorsan ilkmesajına git orada bir düzenle butonu göreceksin.Ona bas ondan sonra konuyu düzenlerken altta bir ekseçenekler diye link olur.Ona tıkla resimleri koyabileceğin yerler çıkacak.
Veya yok ben kasamam dersen aşşağıdaki linke tıkla :)
Onarım Modu

----------------------------
Arabaya gelecek olursak GTI tamponlar ve çıtalar haricinde GTI alt kırmızı üst siyah stoplar.Ondan sonra VW logosuz bir ön panjur 3-5cm yay + ATS Cup jant :D .Tadından yenmez.Bu arada sedefli boya ne renk düşünüyosun _?
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #13 : 01 Temmuz 2006, 12:04:15 »
saolasin g60 herkese hayirli teskereler

siyah istiyomus  :D valla cok gusel olur ama siyahin bakimi cok zor  :(
ama baktiktan sonra cayir cayir yanar valla gusellikten

...sedefli siyaha boyatıcam inş...