Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf Mk1 GTI değil Manda kasa Mercedes 560 Sel  (Okunma sayısı 32814 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Golf Mk1 GTI değil Manda kasa Mercedes 560 Sel
« : 14 Kasım 2009, 21:30:53 »

Merhaba arkadaşlar bazıların zaten haberi var aracımı bahar gelene kadar bi abimin emniyetli bir kapalı garajına bıraktım sağolsun beni düşündü aynı iş yerinde çalışıyoruz kendisi ustam olur ondada 1.6ies Honda Civic var birlikte çıktık dükkandan tabi benim araba bi kaç gün dükkanda yattığı ve aküde ölü olduğu için takviye yaptık beraber çıktık sanayi çıkışında o hemen hızlıcana atladı ve benim araba stop etti arkamdan otobüsler falan başladı korna çalmaya az önce üşüdüğüm için kaloriferi açıcakken sıkıntıdan camı açtım  :D Ama tekte çalıştı ve songaz ona yetiştim adeta yarışırmışcasına sokaklarda gidiyoruz sokak aralarına girmeye başladık ve işi birazda ciddiye alarak dikkatli bi şekilde yol aldık çok dar aralardan geçtik park halindeki arabalara silme geçiyorduk neyse onun evinin oraya vardık ve ben garaja geri geri girerken arabayı L şeklinde bir yerden geçirmemiz gerekiyordu ama garaj dardı ve girmediği için ve başka arabalarda gireceği için sokmaya mecburduk arabadan indim ve Özcan abi uzun geç karşıma dedi 900 KG arabayı arka lastiklerinden hava kaldırıp kıçını kaydırarak rahatçana soktuk görseniz gülmekten ölürdünüz artık bahara kadar Cabriom yok  :'( ama babamın öteki arabası MERCEDES var  >:D kendi arabama yaptığım gibi bunada sade güzel bazı değişiklikler yapıcam mesela cam açma kollarının bazıları kırık onları yeni alırım stop camından biri yeni öteki eski ötekisinide değiştirirm ve üzerinde BORBET var 16 inc ama arka sag kapağı eksik acaba onadamı alsam yoksa komple düz kapaklardanmı taksam karar veremedim fikir ve görüşlerinize açığım iyi akşamlar  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

Ynt: Golf Mk1 GTI değil Manda kasa Mercedes 560 Sel
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2009, 21:36:35 »

Eskilerden bir kaç foto bu arada araba MERCEDE 560 SEL 2800cc 6SİLİNDİR MANUEL VİTES 16 İNC BORBET GENİŞ TABAN LASTİKLER SUNROOF ÖN İKİ CAM OTOMATİK LPG

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2009, 22:03:13 »
Mecedes kabul etmiyoz :D:D:D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2009, 22:04:16 »
benim yavru da ordan kafayı çıkartmış..

« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2009, 00:53:16 »
gökhan bikerede arabayi iyi temizleyip cilalayip ceksene hep kirli hep krili ;D
bak ilker parlatio orda :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2009, 01:00:10 »
arabayı orda her yıkadığımda siliyodum :) adamlar bu ne aşk be bilader diyolardı :D

« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2009, 01:04:41 »
ben nezaman evde yikamaya canim istemezse yada icini süpürmek icin kuvvetli bi makine lagzimsa yikama yerine gidiyorum orda 1-2 saat takiliyorum :D arabanin her kösesini siliyorum cünkü biliyorum yola cikinca bi yerden gine su cikacak kuruyunca izi kalicak sinirime gidiyor...bütün malzemelerde yanimda(jant cilasi,lastik parlatici,plastik parlatici,cam fisfisi,degisik bezler ve kurulama bezleri vs vs)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2009, 10:33:46 »
Mecedes kabul etmiyoz :D:D:D
E biz gidelim o zaman  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2009, 10:36:07 »
benim yavru da ordan kafayı çıkartmış..
Onun için bu fotoyu koydum bunlar esski fotolar yeniler yakında gelir ama önce sınav zaten Cabriomuda ondan götürdüm gözümün önünde olunca aklıma ders falan hiç bişey girmiyo hemde hep bişeyler almak istiyorum  ;) Onu garaja soktum garajın kapılarını kapatınca sanki oğlumu mezara gömüp üzerine toprak atıyomuş gibi geldi be  :'( ÖZLEDİM  :'(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2009, 10:37:14 »
Benim orda parlatanım var o rda 1.96 boyunda bi abim var tamponu silen gördünm sen onu  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2009, 10:38:45 »
ben nezaman evde yikamaya canim istemezse yada icini süpürmek icin kuvvetli bi makine lagzimsa yikama yerine gidiyorum orda 1-2 saat takiliyorum :D arabanin her kösesini siliyorum cünkü biliyorum yola cikinca bi yerden gine su cikacak kuruyunca izi kalicak sinirime gidiyor...bütün malzemelerde yanimda(jant cilasi,lastik parlatici,plastik parlatici,cam fisfisi,degisik bezler ve kurulama bezleri vs vs)
Abi ben ailemden harçlık almıyorum cumartesleri makul bi fiyata çalışıyorum düşün ben bu paraya hem orjinal parça aksesuar vs almaya çalışıyorum bide ayriyetten benzin alıyorum düşün bu çocuk bide temizlik malzemelerine para verirse  :-[

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2009, 10:41:36 »
MERCEDES'e şimdilik yapılacak olanlar ön parklar beyaz led takıcam arka plakalarada beyaz led arka plakalığı sökücem yapıştırıcam ama babam hem plakalaık takıp hemde üzerine akıllı vida atmış belki şimdilik sadece yapıştırırım ilerde yeni plaka bastırırım iç aydınlatmasındaki bazı ampüllerinde renklerinini beyaz yapabilirim ya sadece sağ arka jant kapağını alırım takarım yada komple düz kapaklardan takarım nasıl olur acaba  ve vergisi geçmiş onu yatırıcam yıkama vs çok işimiz var çoook  ;) He en önemli o iğrenç anahtarlıktan kurtulup güzel bi MERCEDES amblemli anahtarlık alıcam  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2009, 12:13:33 »

Eskilerden bi foto  ;)

Hiçde fena bi sonuç değil   :tamamdir

« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2009, 12:27:25 »
Abi ben ailemden harçlık almıyorum cumartesleri makul bi fiyata çalışıyorum düşün ben bu paraya hem orjinal parça aksesuar vs almaya çalışıyorum bide ayriyetten benzin alıyorum düşün bu çocuk bide temizlik malzemelerine para verirse  :-[

benimde ilk basta cok param yoktu ama ginede arabayi temiz tutuyordum :)
evin önünde yikayabiliyorum...ilk basta arabayi hatda bulasik sabununla yikiyordum :D kurulamaya eski bi havluyla yapyiyordum ucuz yerdenden 6tl cila aliyordum yetiyordu...sizin orda nasil bilmiyorum ama bizim istanbuldaki evin önündede araba yikayabiliyoruz kimse bisey demiyor