Gönderen Konu: 34 SYD 47 Sonunda Bitti Gibi:) Golf MK4 1.8 Tek Kapı(Yeni Resimler Yüklendi ;) )  (Okunma sayısı 31717 defa)

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
Hacı o olayı hondacılar yapıor ya :D

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
nedemek yardımcı olurum almak istersen sölersin bana forumda gani arkadasımız temin ediyo yurtdışından getirtmişti ben irtibata geçerim sorarız ona

Teşekkür ederim. Fiyat nedir acaba,

Birde panjura gelince her ikiside gayet güzel ama bana kalsa kırmızı kalması daha hoş...

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
keşke ankarada olsaydın da elin değmişken benimkini de boyasaydın  :) bence panjur böyle çok güzel oluyor bende folyo yaptım ama logonun çevresi kalınca içime sinmedi söktüm boyatırım fln diodum plasti dip girince işe işler değişti ama o da pahalı medet :D bence çok güzel olmuş bide kapı direğini boyarsan arabanda da film varsa bütünlük oluyor çok güzel oluyor bence  :melek:
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
keşke ankarada olsaydın da elin değmişken benimkini de boyasaydın  :) bence panjur böyle çok güzel oluyor bende folyo yaptım ama logonun çevresi kalınca içime sinmedi söktüm boyatırım fln diodum plasti dip girince işe işler değişti ama o da pahalı medet :D bence çok güzel olmuş bide kapı direğini boyarsan arabanda da film varsa bütünlük oluyor çok güzel oluyor bence  :melek:

Siyah panjur istiyorsan diğer panjurun elinde kalsın panjurun ön kısmını alman yeterli olacaktır mat siyah oluyor onlar zaten.
Pahali birsey de değil 25 ile 30 tl arası olması lazım.

5 - 6 ay önce almıştım...

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
kapı citasını düşündüm bi el atıcam oarayada ;D hepsiburda.com da 56 tl ikinci siparişi verdim ;D ;D

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Fiyat nedir acaba,

Birde panjura gelince her ikiside gayet güzel ama bana kalsa kırmızı kalması daha hoş...
pm attım

Çevrimdışı Mk_1

• Profili Görüntüle
Kardeşim nasılsın? Çağlar ben.Sana ulaşmam lazım.Jantları benden almıştın hemşerim :)

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
p.m attım kardeşim no yu