Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF MK II Buda Benim .(GÜNCEL) iptal*****  (Okunma sayısı 9241 defa)

GOLF MK II Buda Benim .(GÜNCEL) iptal*****
« : 29 Eylül 2007, 09:25:09 »
  ilgi ve alakanız için tşk ederim saolun arkadaşlar. bazı değişiklikleri tamamlayıncaya kadar resimleri çekiyorum. yakında süprizimi göreceksiniz. :)
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2007, 08:58:29 Gönderen: K R M »

Ynt: Buda Benim .
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2007, 09:31:17 »
Maşallah. Rengi ve diriliğinden hiçbirşey kaybetmemiş. Jantlar KM'nin mi? Güzel bir jant, lastik ve yay takarsan hoş olur. Benim gönlüm cam filmlerini sökmenden yana yada en açık filmlerden yaptırabilirsin, bunlar sanki biraz koyu sanırım. Allah kaza vermesin.

« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2007, 10:36:09 »
Maşallah. Rengi ve diriliğinden hiçbirşey kaybetmemiş. Jantlar KM'nin mi? Güzel bir jant, lastik ve yay takarsan hoş olur. Benim gönlüm cam filmlerini sökmenden yana yada en açık filmlerden yaptırabilirsin, bunlar sanki biraz koyu sanırım. Allah kaza vermesin.

tşk ederim. evet jantlar KM . cam konusunda filmden  bende memnun değilim. 83  mk1 im deki camlar orj fabrikasyon renkli cam . bunada orj renkli cam arıyorum . onu  temin edinceye kadar filmle idare etmeyi düşünüyorum  . bu arada filmler okadar koyu değil sanırım resinde öle cıkmış 1 kademe ( normalın 1 koyusu)  taktırmıştım .

« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2007, 02:03:44 »
aracın gerçekten çok diri duruyor arkadaşım kazasız belasız, bencede bi yay atsan yeter bunlar doğuştan gösterişli..
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2007, 10:19:51 »
GTI Stop, offsetli bir jant ve yay yeterli olur araca. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2007, 10:35:33 »
aynen katılıyorum Osman' a her zaman ki gibi yapılabilecek en güzel sade şekli
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2007, 13:41:57 »
osmana + 1903 de benden :)

onun dışında aracının rengi orjinal fabrika çıkış rengimi ?

kazasız belasız keyifli sürüşlerr..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2007, 13:54:04 »
H.g aramıza... Araban çok tatlı... İlk işin ön panjuru siyah yapmayla başla bence... Ve sonra Kaş tak ona..

« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2007, 15:40:48 »
Panjur ve tamponlar siyah olmalıydı göze batmış biraz sanırım ama araç çok diri gözüküyor, İyi gunlerde Kazasız Belasız kullanman dileği ile...

« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2007, 17:45:10 »
OFF.OFF....kara bahtım kem talihim bigolf 2 sürmek nasip olmadı bana inş ilerde  :D araban gerçekten çok güzel rengi çok hoş..ufak bir makyajla sade bi şekilde modifiye edilebilir...hayırlı günlerde kullanman dileğiyle

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #10 : 01 Ekim 2007, 09:38:42 »
hoşgeldin, ivedi olarak jant ve yay diyorum. iyi günlerde kullan

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2007, 10:00:46 »
araban cok diri kazasız belasız maşallah dielim bide yay jant :D

« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2007, 14:07:19 »
EYVALLAH Dostlar sizden iiii bilecek değilim . çogunluk jant ve yay demiş . bizde buna uyarız.

bu arada

osmana + 1903 de benden :)

onun dışında aracının rengi orjinal fabrika çıkış rengimi ?

kazasız belasız keyifli sürüşlerr..
  aslında fabrikasyon değil .  orjinal i de mavi ama bu kadar  canlı değildi .yanılmıyorsam bu golf 4 ün rengi . biz çin mavisi diye seçtik . bursada fırın boya yaptırılmıştı .

Ynt: GOLF MK II Buda Benim .
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2007, 09:11:06 »
Evet arkadaşlar. tavsiyelerinizi yavaş yavaş yerine getiriyorum. siyah panjur takmakla başladık . inş gerisi de gelecek.