Gönderen Konu: Golf MK 1 Hastalığıma Tedavi Amaçlı 1982 Golf MK1 GTI :)  (Okunma sayısı 6503 defa)

Çevrimdışı gokhan54

• Profili Görüntüle
Dostlar arabayı perşembe günü Konya'dan getirdim. Yolda epey sıkıntı çeksemde Sakarya'ya kadar akü dışında bi sıkıntı yapmadı. Bi ara bi hararet yaptı kızgınlıktan ama sıkıntı yok. MK 1 konusunda detaylı bi bilgiye sahip göremem kendimi. Elimden geldiği kadar toparlamaya çalışacağım. Motor durumu yağ yakıyo bi inceden de üflemesi var. Yürüyende sıkıntı var şanzuman problemli kısacası kelepir ama adam olacak inşallah. Komik bi rakama aldım zaten fazla bi beklentim yok araçtan. Ama boludan inerken korkmadan 210 civarında bi hız yaptım. Ölüsü bile canlı arabanın sanırım. Ekstra sözler sarfetmenin anlamı yok sanırım adam olacak inşallah.

Zeytin  ( 1982 Golf 1.6 GTI: )

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf MK 1 Hastalığıma Tedavi Amaçlı 1982 Golf MK1 GTI :)
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2012, 18:31:48 »
yeni bir macera başlıyor :D hayırlı olsn kaza bela uzak dursun...
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı satarfaction

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2012, 18:34:14 »
hayırlı olsun ama gti değil artık karbüratöre çeviirilmiş ne yazıkki :)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2012, 19:06:50 »
hayırlı olsun Allah utandrmasın kullanması sürmesi cok zevkli bi arac sağdan soldan cok laf duyacaksın buna paramı verilir masrafmı yapılırı diye ama bence herseye değer elimizden geldiği kadar burdaki tüm arkadaşlar yardımcı olacaklardır mıtır kodunu söylersen sevinirim sadece merak ettim

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2012, 22:10:17 »
hayırlı olsun Allah utandrmasın kullanması sürmesi cok zevkli bi arac sağdan soldan cok laf duyacaksın buna paramı verilir masrafmı yapılırı diye ama bence herseye değer elimizden geldiği kadar burdaki tüm arkadaşlar yardımcı olacaklardır mıtır kodunu söylersen sevinirim sadece merak ettim
aynen katılıyorum  :tamamdir

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binmek nasip olur inş.

Çevrimdışı zippoblu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2012, 22:13:15 »
Hayırlı ugurlu olsun. Allah kazasız belasız binmek nasib etsin

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2012, 22:16:44 »
hayırlı olsun sahibindende takip ettiğim bir araçtı hatta hatalı fiyat diye şikayet etmiştim 30.000 yazınca :D

Çevrimdışı gokhan54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2012, 22:39:31 »

hayırlı olsun ama gti değil artık karbüratöre çeviirilmiş ne yazıkki :)

Mk 2 karbüratör manifold takınca sanırım epey bi canlanır. Üzerindeki solex ama yağ yakıyo diye sanırım baya bi serilik var :)

hayırlı olsun sahibindende takip ettiğim bir araçtı hatta hatalı fiyat diye şikayet etmiştim 30.000 yazınca :D

:) sıfırı bol keseden sallamış satıcı arkadaş iyi bi insandı saolsun ufak bi indirim yaptı aldım geldim.

Aile başta olmak üzere dalga konusu olmaya başladım bile sanayide dikkate alınmadım fazla hatta :) ama sorun yok elimden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışacağım.
Motor No EG 393205 sanırım kodu derken bundan bahsettiniz :) mk1 terimlerini fazla bilmiyorum.

Diğer arkadaşlar çok sağolun yardımlarınıza ve bilginize ihtiyacım olacak şimdiden hepinize teşekkür ederim..
Zeytin  ( 1982 Golf 1.6 GTI: )

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2012, 22:42:30 »
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız  :sevgi:
bi ricam var şu şofben hortumlarına benzeyen şeyleri hemen çöpe at dostum  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2012, 23:17:58 »
bi ricam var şu şofben hortumlarına benzeyen şeyleri hemen çöpe at dostum  :tamamdir

:D :D güldüm abi gece gece  :)

Çevrimdışı RedRunner

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Nisan 2012, 01:36:50 »
Aile başta olmak üzere dalga konusu olmaya başladım bile sanayide dikkate alınmadım fazla hatta :) ama sorun yok elimden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışacağım.
Motor No EG 393205 sanırım kodu derken bundan bahsettiniz :) mk1 terimlerini fazla bilmiyorum.

Diğer arkadaşlar çok sağolun yardımlarınıza ve bilginize ihtiyacım olacak şimdiden hepinize teşekkür ederim..

öncelikler gti bi motor muş aracın ama sonradan i sini sokmüşler mutamelen tüp taka bilmek için karbiratöre cevirmişler sağlık olsun   ;) ben sana diyeyim cok ugraşacaklar sanayiden cıkamayacazsın falan diyecekler her arza yaptıgında dalga gececekler   ;) ama sen yolundan dönme yardıma ihtiyacın oldugun da yaz burdan yardım olurum ve oluruz bende aynı seyleri yaşadım tecrübe ile sabit yani  :tamamdir
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2012, 01:38:33 Gönderen: RedRunner »
HAYAT 3000DEV/DK 'DAN SONRA BAŞLAR

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2012, 01:39:30 »
öncelikler gti bi motor muş aracın ama sonradan i sini sokmüşler mutamelen tüp taka bilmek için karbiratöre cevirmişler sağlık olsun   ;) ben sana diyeyim cok ugraşacaklar sanayiden cıkamayacazsın falan diyecekler her arza yaptıgında dalga gececekler   ;) ama sen yolundan dönme yardıma ihtiyacın oldugun da yaz burdan yardım olurum ve oluruz bende aynı seyleri yaşadım tecrübe ile sabit yani  :tamamdir

az önce abimin profilden yazmışım kusura bakma  :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2012, 03:01:55 »
az önce abimin profilden yazmışım kusura bakma  :tamamdir :tamamdir

seviyorum bu forumu ya  ;D insanlar cidden aile gibi burda :) hayırlı olsun ilerde hakkını vererek bi gti toplamak istiyorum bende :)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 22 Nisan 2012, 10:26:36 »
Kim nederse desin bildiğinden vazgeçme şuan yollarda ne araçlar bayılıp kalıyor ama bu araçlar kalmıyor aracını daha ıyı tanıdıkca neler yapabileceğini göreceksin...