Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 2 TD RESTORASYON eksik parçaların tamamlanması resimleri 2.syf  (Okunma sayısı 17337 defa)

Maşallah. I-II-IV kasadan başkası yalan.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
masallah on numara olucak
çok teşekkür ederim  :melek: :melek:

emeginize saglik cok basarili bi calisma oluyor :tamamdir resimleri sayfa sayfa yuklersen daha iyi olur acilirken cok kasiyor :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
emeginize saglik cok basarili bi calisma oluyor :tamamdir resimleri sayfa sayfa yuklersen daha iyi olur acilirken cok kasiyor :)

bende tam bunu söyleyecektim :D telefondan girdim öldürdü beni

bende tam bunu söyleyecektim :D telefondan girdim öldürdü beni
fotoğraflar çok olunca bende de linkleri vardı kolayıma gelmişti bundan sonrakileri sayfa sayfa eklerim :D

valla boyle arabası için ugrasanlara cok özenıyorum...bunun adı aşk olması gerekır kı ınsan ugrasabılsın....bana göre hiçkimse sevmediği bir şeye bu kadar katlanmaz....zannedersem bu arabayı bırakıp elındekı parayla daha temız bır baska marka araba alabılırdın ama sen ugrasmayı ve boylelıkle mutlu olmayı seçtın ve bunun içindir ki senı canı gönülden tebrık edıyorum  :tamamdir :tamamdir :tamamdir

valla boyle arabası için ugrasanlara cok özenıyorum...bunun adı aşk olması gerekır kı ınsan ugrasabılsın....bana göre hiçkimse sevmediği bir şeye bu kadar katlanmaz....zannedersem bu arabayı bırakıp elındekı parayla daha temız bır baska marka araba alabılırdın ama sen ugrasmayı ve boylelıkle mutlu olmayı seçtın ve bunun içindir ki senı canı gönülden tebrık edıyorum  :tamamdir :tamamdir :tamamdir
çok teşekkür ederim. dediğiniz gibi babam dahil arabayı değiştirip yeni birşeyler almamızı söylediğinde reddetmiştim. arabanın manevi değeri de çok benim üstümde bu araba babamın ilk arabası ilk sahibiyiz yani :)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
maaşallah :sevgi: :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Hayırlı olsun parçalar Mustafa :) Az kaldı dönmene galiba :)  ::)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali

bugün dönüyorum hasan ali :)

benim parçalar bidahaki bahara kaldı yani :(