Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)  (Okunma sayısı 156058 defa)

Ynt: emreyazici's Golf 4
« Yanıtla #196 : 29 Ekim 2014, 23:25:01 »
hararet sorunu olmuş sanırım. geçmiş olsun. yazın ben de hararetle tanıştım. ama Allahtan şehir içinde bekleme esnasında oldu. hemen müdahale edebildik. yoksa ben de benzer masrafla karşılaşacaktım.

yalnız işlem silindire değil de sadece kapağa olduysa masraf fazla olmuş gibi geliyor bana.
yok abi hararet oldu ama işlemlere sebebiyet vermedi rektefiyeye 2 gün kala hararet oldu diyelim aracım zaten rektefiye olacaktı hissetti mi naptı mıncıklanacağını nazlandı diyelim   ;D
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #197 : 30 Ekim 2014, 01:46:25 »
Hayırlı olsun. Keyifli, güvenli sürüşler.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #198 : 09 Kasım 2014, 13:33:10 »
Emrecim çok geçmiş olsun ..
Sıkıntı yoktur inş
quattro

« Yanıtla #199 : 09 Kasım 2014, 13:47:38 »
Emrecim çok geçmiş olsun ..
Sıkıntı yoktur inş
Sıkıntı yok abi zaten aklımdaydı kışı bekliyodum hallettim şimdi araba sıfır gibi oldu akıyor :)

« Yanıtla #200 : 09 Kasım 2014, 17:32:20 »
İlk sayfadan itibaren baktım tekrar ufak ufak  :) rektifiye işi de tamamsa kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah  :tamamdir

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #201 : 10 Kasım 2014, 18:41:25 »
önceki yorumda hayırlı olsun dememiştim.  ;) :tamamdir

hayırlı olsun güle güle binmeyi nasip etsin Rabbim.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #202 : 12 Kasım 2014, 22:51:59 »
Bugün aracıma girişip, getirttiğim mercekli sis farlarımı taktım bir tanesine XENON takmaya zamanım kalmadı ama olsun :) bir de pleksi plaka harflerimi de yapıştırdım :)

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #203 : 12 Kasım 2014, 23:37:41 »
Hayırlı olsun. Sanki xenon yerine Philips X-treme Vision veya Osram Night Breaker Unlimited gibi bir ampul daha sağlıklı olmaz mıydı ?
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #204 : 12 Kasım 2014, 23:42:12 »
belkide ama onlar kör yanıyor genelde hoşuma gitmiyor benim

emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş)
« Yanıtla #205 : 09 Eylül 2015, 00:20:28 »
Uzun bir zamandan sonra yeniden merhabalar.

Öncelikle bu uzun süren ayrı kalmamızın sebebini açıklamadan geçemeyeceğim. Aracımla ilgili sıkıntılar ve trafik polisleriyle ilgili şanssızlıklar beni epey bi arabamdan soğutmuştu. Çok sevdiğim bir kardeşimin Golf 5'ini görene kadar. Öne GTI arkaya R32 tamponları takmış mı bizim oğlan? iştahım epey bir karardı. Sonrasında bir karar ile Duble Din teybimi Gürkan kardeşimden almak ile başladım yolculuğa. İşe öncelikle içeriden başlamanın daha güzel olacağını düşünerek, öncelikle çok istediğim 3 kollo Deri direksiyonu kendi 4 kollu direksiyonum ile takas yaptım ve aynı kişiden ful ekran yol bilgisayarlı Gösterge panelini aldım. Daha sonrasında içeriye Sinan isimli arkadaşımızdan aldığım bilgi ile Alüminyum görünümlü fırça izli folyo alıp kapladım.  8)

Daha sonrasında bilirsiniz işte 2001 model comfortline'ların koltukları berbat bir kumaştan yapılmış olduğundan ne kadar temizlesenizde temiz durmaz. Bende önce kapı döşemelerinin kumaşını değiştirdim sonrada koltuk döşemesi yapan bir abime ortası süet kenarları deri ölçülerini araç üzerinde ölçe biçe özel dikim bir kılıf yaptırdım ve içi ile işimiz sona erdi. Tabi orta kol dayamamızın yenisi gelince biticek o da bir dip not :)

Şimdi diyeceksiniz ki emre kardeşim dışına geçmedin mi? Tabiki de geçtim. Öncelikle panjurumda bazı kırık çıkıklar vardı onunla uğraşmak yerine FK marka Logosuz panjur aldım. Logonun oturduğu yerde kaputa bir parça taktım ama pek hoşuma gitmeyince deri kaput koruma maskesini düşündüm ve benim hoşuma gitti.  :sevgi:

Şimdi gördüğünüz üzere aracımda bir spor görünüm oluştu ama tabiki gözler jantlarda çoğunuz "bu ne la jantlara bak arabaya bak :t" demişsinizdir ki haklısınız. Giriştim sahibindene koydum ilanı buraya da koymuştum zaten. Boludan yeni Golf 4 sahibi olmuş orjinal merakı olan bir abimiz aradı ve jantları ile takas yapabilir miyiz diye sordu bende baktım beğendim anlaştık Ankaraya kendisini misafir edip alışverişimizi tamamladık  :sevgi:

Tabi şimdi herkesten yine bir yorum duyar gibiyim "bu ne la leylek gibi havada bu  :t" o işi de Ayanlar Amortisör buradan çok selamlarımı iletiyorum Alper abime gittim ve o bana sınırlara gelecek şekilde ısıtarak bastı arabamı ve komfordan yana hiç bir sorun yaşamadan fazla sağa sola altını vurmadan onun tabiri ile "fısır fısır" geziyorum.

İşlerim tabikide bitmedi ufak tefek tamponlarımda boya sorunlarım var onları da güzelce boyayıp tabi birde pasta cila yapıp yoluma devam edeceğim. Olurda bir gün 25.yıl ekleri Türkiyeye gelirse onlar da son dokunuşlarım olacaktır.

Sabırla geri dönüş hikayemi okuduğunuz için şimdiden teşekkür eder herkese keyifli sürüşler dilerim  :sevgi:
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 00:20:58 Gönderen: emreyazici »

Ynt: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)
« Yanıtla #206 : 09 Eylül 2015, 11:26:32 »
Eline sağlık kardeşim,gerçekten iyi olmuş hepsi ufak ufak güzel dokunuşlar  :tamamdir Folyo fikrini dikkate almana sevindim,iyi oldularsa uzunca bir süre gider.Koltuklar da çok güzel olmuş,kılıf dedin di mi yanlış anlamadım?Güzel günlerde kullanman dileğiyle  8)

« Yanıtla #207 : 09 Eylül 2015, 14:13:07 »
Aracınız çok güzel duruyor maşallah, Allah kaza bela vermesin.. Bir takım sorular sormak istiyorum. Öncelikle tampon sinyalini nereden aldınız bende temin etmek istiyorum ve r32 spoiler konusunda gani beyin iletişimi var mıdır acaba ?

« Yanıtla #208 : 09 Eylül 2015, 17:59:49 »
Eline sağlık kardeşim,gerçekten iyi olmuş hepsi ufak ufak güzel dokunuşlar  :tamamdir Folyo fikrini dikkate almana sevindim,iyi oldularsa uzunca bir süre gider.Koltuklar da çok güzel olmuş,kılıf dedin di mi yanlış anlamadım?Güzel günlerde kullanman dileğiyle  8)
Çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir şekilde işime yaradı. Evet bir çok insan döşeme sanıyor ama kılıf :)
Aracınız çok güzel duruyor maşallah, Allah kaza bela vermesin.. Bir takım sorular sormak istiyorum. Öncelikle tampon sinyalini nereden aldınız bende temin etmek istiyorum ve r32 spoiler konusunda gani beyin iletişimi var mıdır acaba ?
Yurdışından geldi amerikan parklar ve Gani abiden aldım r32 spoiler kendisinin numarasını bulursam pmden atarım

« Yanıtla #209 : 10 Eylül 2015, 11:14:11 »
kanka 3 yıl aradan sonra ilk mesajım herhalde :) güzel olmuş güle güle kullan. gelde bi gün görelim şunu.
bende bi golf aldım 3 yıl aradan sonra :)