Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)  (Okunma sayısı 156052 defa)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Ynt: Ufak tefek güzelleştirmeler :)
« Yanıtla #56 : 14 Eylül 2011, 08:38:20 »
Trafik sigortasından karşı tarafın hasarı yapılsaydı seneye poliçe yenilendiğinde,örneğin şuan ki poliçe ücreti 250 tl ise seneye 600-700 den poliçeyi keseceklerdi değişen birşey yok bence hasar büyükse 150 tl verip olayı kapatman daha iyi olmuş kardeşim

geçen sene pert olmuş arabaya 210 TL ye Trafik sigortası yaptırdık arkadaşın 600-700 gibi rakamlar çok çok uçuk.Yinede siz bilirsiniz Allah hepimize kazaları belaları uzak etsin ama kaza yapacaksakta sizin gibi arkadaşlarla çarpışmayı yeğelerim :)
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2011, 08:38:58 Gönderen: rene »

« Yanıtla #57 : 14 Eylül 2011, 10:23:42 »
http://www.youtube.com/watch?v=RE4DaOSb6HY

bu da Hakan abiden aldığım stoplarımın içine koyduğum flaşörlerim :D

Stoplardaki çat çat lar güzel olmuş bende uzun zamandan beri yapıp yapmama konusunda tereddütte kalıyordum.  Bende hella magic var arka stoplarda sisler de alt tarafta kalıyor. acaba nasıl olur hem senin plaka lambasıda arada yanıp sönüyor şase falan olmasın allah korusun yakarsın arabayı. Elektiriksel olarak aracımı orjinalliğini bozmak istemiyorum, sırf korkudan tofaş gibi herşeyi kabul etmiyor meret şeyler....

« Yanıtla #58 : 14 Eylül 2011, 17:03:02 »

Stoplardaki çat çat lar güzel olmuş bende uzun zamandan beri yapıp yapmama konusunda tereddütte kalıyordum.  Bende hella magic var arka stoplarda sisler de alt tarafta kalıyor. acaba nasıl olur hem senin plaka lambasıda arada yanıp sönüyor şase falan olmasın allah korusun yakarsın arabayı. Elektiriksel olarak aracımı orjinalliğini bozmak istemiyorum, sırf korkudan tofaş gibi herşeyi kabul etmiyor meret şeyler....

benim yaptığım işlemle plaka lambası arasında hiç bir bağlantı yok, onun sebebi plaka lambasının camı çatlamış ve su almış doğal olarakta oksitlenerek çürümüş araçtada tesisatın titreşiminden o da öyle bi flaşörlük yapıyor :) benim aklımda sadece solda olan sis lambasının sağ tarafına da tesisat çekmekti, arkadaşımın tavsiyesiyle bunu yaptım bence çok da hoş oldu :)
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #59 : 14 Eylül 2011, 17:11:27 »
benim aklımda sadece solda olan sis lambasının sağ tarafına da tesisat çekmekti,
arkadaşımın tavsiyesiyle bunu yaptım bence çok da hoş oldu :)

Allahtan stoplarda sis ampulu yuvası varmış  :halazn:
quattro

« Yanıtla #60 : 14 Eylül 2011, 18:04:24 »
Allahtan stoplarda sis ampulu yuvası varmış  :halazn:
bırak yuvayı abi üzerinde ampülleri bile vardı :D çok kararsızlık yaşamıştım ama şimdi diyorumki iyiki almışım  :sevgi:

« Yanıtla #61 : 19 Eylül 2011, 00:15:36 »
ve aracım kaporta boyadan çıktı, ufak çöküğümüz onarıldı gövde rengi çıtalar yapıldı :) kürşat abimizden aldığımız sislerimiz ve egzos ucumuz takıldı :)  :sevgi:

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
  • Yaşam İlaçım Oldun Golf..
« Yanıtla #62 : 19 Eylül 2011, 00:36:37 »
Kardeşim Süper olmuş.. ;) Tebrik ederim.. ;) Ayrıca sanki boyanınca daha bi parlak olmuş.. ;)
Das Auto..

« Yanıtla #63 : 19 Eylül 2011, 00:41:22 »
Kardeşim Süper olmuş.. ;) Tebrik ederim.. ;) Ayrıca sanki boyanınca daha bi parlak olmuş.. ;)
teşekkürler :) temizlik diyelim abi komple bi silivermiştim fotoğraftan önce :)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #64 : 19 Eylül 2011, 00:45:35 »
Maşallah....
Jant diyesim geliyor ama  >:D
quattro

« Yanıtla #65 : 19 Eylül 2011, 00:46:12 »
Maşallah....
Jant diyesim geliyor ama  >:D
sağolasın abi :) dur hiç deşme yaramı ya  :-\

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #66 : 19 Eylül 2011, 00:49:53 »
Ayrıca kardeşim led'lerden 1000kat daha iyi olmuş sisler.. ;) ledleri atmadıysan burada bulgar bi arkadaşım yaptırmış ledleri sinyal gibi baglatmış yani sag sinyalle sag ledler sol sinyalle sol ledler yanıp sonuyor.. ;) Özellikle gece çooook tatlı duruyor.. tek şerit şeklinde çekebilirsin.. ;) yine de sen bilirsin..

Aynen jant fikrine katılıyorum ama ekonomiyi kendin bilirsin.. ;)
Das Auto..

« Yanıtla #67 : 19 Eylül 2011, 00:52:15 »
Ayrıca kardeşim led'lerden 1000kat daha iyi olmuş sisler.. ;) ledleri atmadıysan burada bulgar bi arkadaşım yaptırmış ledleri sinyal gibi baglatmış yani sag sinyalle sag ledler sol sinyalle sol ledler yanıp sonuyor.. ;) Özellikle gece çooook tatlı duruyor.. tek şerit şeklinde çekebilirsin.. ;) yine de sen bilirsin..

Aynen jant fikrine katılıyorum ama ekonomiyi kendin bilirsin.. ;)

ledler duruyor da olabilir aslında güzel gibi geldi bana da ama turuncu led lazım ona bi ara düşünebilirim bunu :)

ekonomi olayı bende en önemli olay iyi hoş bu tampon boyama olayını peder karşıladı ama jant'a destek çıkmıyor :/ bakıcam ama çaresine harçlık fln olmadı haftasonları sanayide babamın dükkanında amelelik yaparım arabam sağolsun :D :D

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #68 : 19 Eylül 2011, 00:58:05 »
;) Aynen öyle Golf'ler sagolsun.. ;)
ama bak beyazlarda olur 2009 veya 2010 olsa gerek passatlarda var o dedigim sistem.. ;) beyazla yanıp sonmuyor ama direksiyonu çevirdiginde o tarafki yanıyor sadece.. ;) digeri sönüyor.. hangi taraftaysa direksiyon o taraftaki ışık yanıyor digeri sönüyor.. ;) bi nevi sinyal gibi yine.. ;)
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2011, 00:59:52 Gönderen: Sinancetintas »
Das Auto..

« Yanıtla #69 : 19 Eylül 2011, 01:06:24 »
;) Aynen öyle Golf'ler sagolsun.. ;)
ama bak beyazlarda olur 2009 veya 2010 olsa gerek passatlarda var o dedigim sistem.. ;) beyazla yanıp sonmuyor ama direksiyonu çevirdiginde o tarafki yanıyor sadece.. ;) digeri sönüyor.. hangi taraftaysa direksiyon o taraftaki ışık yanıyor digeri sönüyor.. ;) bi nevi sinyal gibi yine.. ;)
abi ona sanırım bi-xenon deniyor yanlış bilmiyorsam yeni nesil araçların çoğunda var  :) 2004 model e serisinde vardı taa ozamanlar koymuş adamlar o olayı :D bakalım deneriz biz de birşeyler :D