Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)  (Okunma sayısı 156039 defa)

emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)
« : 07 Eylül 2011, 00:26:33 »

Yapılanlar Listemiz:
 - Hella Siyah taban Farlar
 - 8000k Xenon H7
 - G-Plast Sis farları
 - 6000k Xenon H3
 - Junyan Led'li Stoplar
 - Stop'ların sis bölümün çakar pat pat lambalar
 - Krom Egzos ucu
 - 17" 8 Ofset BBS RS Siyah göbek jant
 - Neuton 215/45/17 lastikler
 - Komple tampon ve kapı çıtalarının ve kapı kollarının gövde rengine boyanması

Ses Sistemi:
 - 4 kapıda JBL kompenant seti
 - 30 cm 1100watt JBL subwoofer
 - 1400watt Jameson amfi
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 00:21:24 Gönderen: emreyazici »
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
Ynt: Ufak tefek geliştirmeler :)
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2011, 01:01:49 »
Farlar ve stoplar güzel olmuş,hayırlı olsun, :tamamdir
Çıtalar vs.gövde rengi güzel oluyor ama ön ızgara konusunda birşey diyemeyeceğim.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Ynt: Ufak tefek güzelleştirmeler :)
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2011, 01:52:50 »
yok yok beyaz kalsn bence böyle iyi. :)
This is the best one until we make a better one.......

« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2011, 08:36:55 »
Bencede beyaz kalsın...

« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2011, 11:42:11 »

aslında gündüz led'i olarak şöyle bişey istiyordum ama istedğim gibisini bulamadım :( siyah olayıda zaten bu araçtan esinlenerek söylemiştim :)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2011, 12:46:07 »
Ön Farlar cok güzel fiyatı nedir acaba ciftinin?sonradan led takılma olayını acıkcası pek sevmiyorum o yüzden kisisel tercihm sis farı daha iyi olurdu..eger jant ve yay düsünüyosan cıtaları beyaza panjuruda siyaha boyayabilir hatta logosuz panjur takabilirsin ama orjinal jant ve yükseklikteki bi golfü cıta boyamada siyah panjurda cok cenc gösteriyor bence.

« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2011, 12:50:34 »
Güle güle kullan maşallah güzel  olmuş :tamamdir

Bence panjuru boyamak değilde siyah folyo ile bir kapla derim siyah taban farların ile hoş duracaktır  :sevgi: he baktın güzel durmadı veya sıkıldın boyadıktan sonra eski haline dönememektense folyoyu söküp atarsın  ;)

« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2011, 12:54:38 »
Stop, far olayı 10 numara  :sevgi:
@sercan sende birşeyler yap artık kuzuya  :D
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2011, 12:55:36 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2011, 14:44:15 »
Ön Farlar cok güzel fiyatı nedir acaba ciftinin?sonradan led takılma olayını acıkcası pek sevmiyorum o yüzden kisisel tercihm sis farı daha iyi olurdu..eger jant ve yay düsünüyosan cıtaları beyaza panjuruda siyaha boyayabilir hatta logosuz panjur takabilirsin ama orjinal jant ve yükseklikteki bi golfü cıta boyamada siyah panjurda cok cenc gösteriyor bence.
300TL'ye temin etmiştim :) aklımda BBS RS1 düşüncem var inşallah elde edicem :)
Güle güle kullan maşallah güzel  olmuş :tamamdir

Bence panjuru boyamak değilde siyah folyo ile bir kapla derim siyah taban farların ile hoş duracaktır  :sevgi: he baktın güzel durmadı veya sıkıldın boyadıktan sonra eski haline dönememektense folyoyu söküp atarsın  ;)
folyo tutmuyor diye bi duyum aldım onun haricinde dediğiniz gibi çok pratik olacaktır :) denemelere devam :D
Stop, far olayı 10 numara  :sevgi:
@sercan sende birşeyler yap artık kuzuya  :D
teşekkür ederim :D

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
  • Yaşam İlaçım Oldun Golf..
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2011, 20:38:25 »
Öncelikle araçın Hayırlı olsun kazasız belasız sorunsuz mutlu sürüşler sana ve tüm arkadaşlara.. ;)  Ancak;

Farlar ve stoplar güzel olmuş,hayırlı olsun, :tamamdir
Çıtalar vs.gövde rengi güzel oluyor ama ön ızgara konusunda birşey diyemeyeceğim.
Katılıyorum Bu Yoruma Biraz Abartı Olmuş gibi geldi.. :S Yanlış anlama ama ledler eski dogancılar gibi durmuş.. ;)

aslında gündüz led'i olarak şöyle bişey istiyordum ama istedğim gibisini bulamadım :( siyah olayıda zaten bu araçtan esinlenerek söylemiştim :)
Benim bunlar işte böyle daha tatlı oluyor.. Arabamı bi yıkatabilsem resimleri koyacagım artık.. bugun döndüm Bulgaristana daha yıkatamadım araçımı.. ;)
Das Auto..

« Yanıtla #10 : 07 Eylül 2011, 22:19:50 »
Öncelikle araçın Hayırlı olsun kazasız belasız sorunsuz mutlu sürüşler sana ve tüm arkadaşlara.. ;)  Ancak;
Katılıyorum Bu Yoruma Biraz Abartı Olmuş gibi geldi.. :S Yanlış anlama ama ledler eski dogancılar gibi durmuş.. ;)
Benim bunlar işte böyle daha tatlı oluyor.. Arabamı bi yıkatabilsem resimleri koyacagım artık.. bugun döndüm Bulgaristana daha yıkatamadım araçımı.. ;)

o fotoğraftaki aslında çok ayrı bi yapı internette çok var ama ben elden satışları daha çok kullanıyorum, pleksi bi maddeden yapmışlar her bir benek yani led aydı ve aradan kablolar geçiyor aralarındaki mesafeleri kendini ayarlıyorsunuz... bendeki ledleri sis farı veya bu anlattığım şekilde led bulana kadar kullanmak için taktım ;)

« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2011, 21:37:41 »
araç hazır tampon boyasına giriyorken şu resimdeki amerikan parklardan takmayı istiyorum ama tuningçilere baktım aynısından bulamadım  :'( gören bilen yada sahip olup satmak isteyen var mı?  :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
  • Yaşam İlaçım Oldun Golf..
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2011, 23:21:46 »
Bak aga yıkayamadım arabayı ama benim böyle duruyor.. ;)

« Son Düzenleme: 08 Eylül 2011, 23:22:39 Gönderen: Sinancetintas »
Das Auto..

« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2011, 23:38:20 »
valla abi ne yapacağımı bilemedim kelepir bi sis+zenon buldum onu mu alsam yoksa led mi koysam  ??? ???