Gönderen Konu: O artık İzmirli MK3 GTİ (MGY) yeni çekimler 8. sayfada ...  (Okunma sayısı 42686 defa)

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
Ynt: O artık İzmirli MK3 GTİ (MGY) yeni çekimler 8. sayfada ...
« Yanıtla #168 : 06 Mayıs 2012, 22:50:19 »
Umuyorum yanlış anlamışımdır..
Referee

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 06 Mayıs 2012, 23:02:10 »
bence kimse alınmasın mgy her zaman şekildi ve gene şekil yaşı itibariyle masraf açıçak satanda yaptıracak alanda yaptıracak türkiyedeki sayılı gtı lerden i en iyi 5 tanesinden biri duruşuyla gidişiyle çoğu arabayı ezer gerçekten çok masraf yapılmış bir araba murat arkadaşın harçadığı para 1 araba daha alır yeni alan arkadaş da harçayacak ama bu saatten sonra kimse murat arkadaşın harcadığı kadar harcamayacak bu bir gerçek benim gözümdede 20,000 tl ederi var arabanın

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 06 Mayıs 2012, 23:16:21 »
bence kimse alınmasın mgy her zaman şekildi ve gene şekil yaşı itibariyle masraf açıçak satanda yaptıracak alanda yaptıracak türkiyedeki sayılı gtı lerden i en iyi 5 tanesinden biri duruşuyla gidişiyle çoğu arabayı ezer gerçekten çok masraf yapılmış bir araba murat arkadaşın harçadığı para 1 araba daha alır yeni alan arkadaş da harçayacak ama bu saatten sonra kimse murat arkadaşın harcadığı kadar harcamayacak bu bir gerçek benim gözümdede 20,000 tl ederi var arabanın

Teşekkürler saolasın.. Ben aracın o problemi için çok usta gezdim fakat kimse yardımcı olamadı bana.. Kısmet Tayfunaymış. Dediğin gibi yeni sahibide mutlaka masraf yapacaktır. Ama az ama çok. Sonuçta  16-17 yaşında araba. Ben yanlış anlamışım Berkin arkadaşı. Dediğine alındım biraz. Bana sandım üzüldüm. Hayırlısı olsun artık. Tayfundayken görme şansım oluyodu kaybolur gider artık..
Referee

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 06 Mayıs 2012, 23:53:04 »
Murat hoca en başta zaten aracın konusunu açıp ettiği masrafları eski sayılıcak forumda sıkca online olan uyeler bilir takip etmişlerdir yine aynı şekilde aracın değerini bilen biri olarak tayfun abi satın aldı gercektende murat arkadasımızı aratmayacak kadar ozenli titiz bir şekilde kullandı.sonucta mekanik aksam her sey olabilir bu saatten sonra yeni sahibine kazasız belasız surus dilemek duser. :saygılar

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 07 Mayıs 2012, 08:34:48 »
Teşekkürler saolasın.. Ben aracın o problemi için çok usta gezdim fakat kimse yardımcı olamadı bana.. Kısmet Tayfunaymış. Dediğin gibi yeni sahibide mutlaka masraf yapacaktır. Ama az ama çok. Sonuçta  16-17 yaşında araba. Ben yanlış anlamışım Berkin arkadaşı. Dediğine alındım biraz. Bana sandım üzüldüm. Hayırlısı olsun artık. Tayfundayken görme şansım oluyodu kaybolur gider artık..
Hocam cok dogru söyluyorsun bunlar 1-2 yasında araç değil 15-17 yasında araclar bunlar muhakka masrafı sorunu olacak ama senin harcadıgın emegın arabayı bugunku haline getirdi  :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 07 Mayıs 2012, 23:55:30 »
araba bugün beykozdaydı
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı taaytay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 13 Mayıs 2012, 17:46:40 »
karısmıs burası ben kimseye laf sokma cabasında değilim alınmış mal alınmıştır .. murat ayrıca ettiğim masraf tayfunun ettiğinin yanında denizde kum falan demişssin  bizde hakkını vererek aldık arabayı 11-12 ye gti almadık elbette ettin masraf sana para harcamadın diyen yok zaten.. zaten sana telefon acıp  söyledim her yaptıgımı surası böyleymiş burası böyleymiş yaptırdım dedim sana iyi niyetimden acıp konustum laf carptırarak birşey demedim hc bi zaman en son facebookda conta patlakmıs dediğimde cvp yazmadın zaten onuda söyledim sana zaten onuda kötü niyetimden yazmamıstım .. sorunu bulamıorum die kafayı kırıcaktım  ben öyle marsı gec alsın araba yürümesin falan o şekilde kullanamam araba bu zamana kadar beni tanıyan insanlarda bilir neler yaptıgımı ne masraflar ettiğimi mgy icin konusmuyorum kapau acmıskende biraz masraf ettik araba kondisyonunda yürüsün die  .. bu arada bende 15-16 yasında araba aldıgımın farkındayım 0 hatasız olsun diye bi beklentim olmadı. neyse konu uzamasın alan arkadas  güle güle kullansın.

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 13 Mayıs 2012, 18:09:04 »
karısmıs burası ben kimseye laf sokma cabasında değilim alınmış mal alınmıştır .. murat ayrıca ettiğim masraf tayfunun ettiğinin yanında denizde kum falan demişssin  bizde hakkını vererek aldık arabayı 11-12 ye gti almadık elbette ettin masraf sana para harcamadın diyen yok zaten.. zaten sana telefon acıp  söyledim her yaptıgımı surası böyleymiş burası böyleymiş yaptırdım dedim sana iyi niyetimden acıp konustum laf carptırarak birşey demedim hc bi zaman en son facebookda conta patlakmıs dediğimde cvp yazmadın zaten onuda söyledim sana zaten onuda kötü niyetimden yazmamıstım .. sorunu bulamıorum die kafayı kırıcaktım  ben öyle marsı gec alsın araba yürümesin falan o şekilde kullanamam araba bu zamana kadar beni tanıyan insanlarda bilir neler yaptıgımı ne masraflar ettiğimi mgy icin konusmuyorum kapau acmıskende biraz masraf ettik araba kondisyonunda yürüsün die  .. bu arada bende 15-16 yasında araba aldıgımın farkındayım 0 hatasız olsun diye bi beklentim olmadı. neyse konu uzamasın alan arkadas  güle güle kullansın.

Tayfun ben yazdıklarımın hiç birini sana söylemedim. Berkine cevap yazmıştım.. Oda yanlış anlaşıldığını söyledi mevzuyu kapadık. Faceden yazdığın mesajı şimdi gördüm. Daha öncede görsem farketmezdi.. En kötü hayırlı olsun sorunu bulmuşun derdim. Daha öncede söledim aracınmarşında ben kullandığım süre içinde herhangi bir sorun yaşamıyodum. Gidişide beni fazlasıyla tatmin ediyordu.. Ben pistlerde yarış yapan bi insan değilim. Olsaydım görünüşe yaptığım masraf kadar motorunada yapardım. Contada sorun olduğunu bilseydim emin ol onuda yapardım satmadan önce. Yada satarken contada sorun var derdim. Aracımla ilgili ben ne biliyorsam Bilalde aynısını biliyor. Söylediklerimde tek bir yanlış varsa Bilal düzeltsin.  Aracı satmışsın.. Hayırlı olsun demek düşüre sadece..
Referee

Çevrimdışı taaytay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 13 Mayıs 2012, 18:12:09 »
bende zaten kötü bi amacla yazmadım murat  görüştük tanıstık muhabbetimiz var bozulmasın metal parcası yüzünden yanlıs anlasılma olmus bende 2 satır bişey yazmak istedim.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 13 Mayıs 2012, 18:21:03 »
arkadaaşlarr tufan ve muratt arnızı bozmaya gerk yok. ben aracı oldum diyeblirimm muratın aracını biliyodum. tayfuna ben önerdim. dış görünüş olarak hiiç bir eksigi olmayan bir araç murat yeterince masraf yaptı nerdeyse herşeyini yaptı en son motorunuda ben el attım.  el atmadan önce stop etme rolantide gezme tekleme gibi sorunlarını çözdümm ama çalışmama gibi bir sorunu yoktu. sadece sarsıntılı çalışıyodu bununda nedeni sente olablir gibi geliyodu.. bunuda tayfuuna söledim zten.. takılma demiştim ama conta yanık çıktı bununda nedenii emin olun muratt diill eger bilseydik biz degiştirrdikk.. ikinizde kötü niyetli diilsinizz. mgy yeni sahinine hayırlı olsun güle güle biner inş. :)) ikinizdie seviyorum ))
Exclusive Garage

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #178 : 13 Mayıs 2012, 22:50:08 »
Muhabbet budur aga ..
herkes anlayıslı yaklasırsa sıkıntı olmaz
herkese keyifli forumlar
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2012, 22:50:32 Gönderen: chemisamet »

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 13 Mayıs 2012, 23:03:24 »
sonuc olarak arabanın kaporta kısmına rahat bir sekılde hakım olabiliriz vurugu çürüğü varmı değişmişmi boya varmı diye ama mekanık acıdan cok saglam deyip ertesi gun elımızdede kalabılır kendı aracım için dıyorum kaldıda.......  17 yasında araba .... sonucta tatlıya baglandı sanırım... herkeze bol sohbetler bol muhabbetler....

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
« Yanıtla #180 : 16 Mayıs 2012, 15:22:10 »
akıllı oluun uleen ;D :) :tamamdir