Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: denizliden bir sportline  (Okunma sayısı 9949 defa)

Ynt: denizliden bir sportline
« Yanıtla #14 : 20 Ekim 2007, 10:47:01 »
aramıza hoşgeldin kazasız belasız inş.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #15 : 20 Ekim 2007, 14:44:13 »
kardeşim kazasız belasız.Maşallah çok güzel aracınn..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı blue_polo

• blue_polo
« Yanıtla #16 : 30 Ekim 2007, 23:59:23 »
kardeş hoşgeldin iyi forumlar araba için yorum yapmıcam çünki her daim görüyorum
blue_polo

« Yanıtla #17 : 31 Ekim 2007, 00:05:15 »
Denizlinin Yeşili Kazasız Belasız Çok güzel duruyo boyası falan...

« Yanıtla #18 : 03 Kasım 2007, 16:43:36 »
Hosgeldin Ali, kazasiz belasiz kullanirsin insallah aracini, rengi aslinda pololarda cok fazla ragbet gormeyen bir renk ama gercektende guzel modifiyeyle ben burdayim diye bagiracak bir renk oldugunuda soylemek istiyorum, sportline jantlariyla cok daha sik olacagindan eminim, buarada yay olayincan cok korkma, benim polomda 4 cm yaylarla ben 5 kisi hatiri sayilir kasislerden altini vurmadan geciyordum...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #19 : 20 Haziran 2008, 17:29:00 »
güncelleyelim artık :)

infinity component, boschmann 1800watt anfi ve kicker e5 38 cm basımızı bugün taktık, infinity gercekten iyiymiş cok temiz ses aldım bası söylemeye gerek yok dikiz aynasını yerinden sökecek ;D bası diğer ay kicker 30cm ile değiştirecem
 fotolarımız:

« Son Düzenleme: 20 Haziran 2008, 17:34:27 Gönderen: aliis »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #20 : 20 Haziran 2008, 17:39:55 »
o bagaj ne ali poşet bile girmez artık oraya  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #21 : 20 Haziran 2008, 17:46:34 »
kabin cok büyük idareten bunu koyduk diğer ay 30cm küçük kabin bişiler alıcam o zaman biraz daha küçülecek :)

« Yanıtla #22 : 20 Haziran 2008, 18:07:49 »
Güzel olmuş...Midler tam oturmuş yani.Bende bası satcam  :'(  :'(
Bagajı kaplamış  >:(   >:(
Ne umutlarla takmıştım   :'(  :'(

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #23 : 20 Haziran 2008, 19:02:11 »
Hayırlı olsun ali, 38 cm dehşet olmuştur eminim, bagaj iptalide bir nevi modifiye cnm :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #24 : 20 Haziran 2008, 19:05:54 »
tesekkur ederim oğuzcum benim gibi insana fazla aslında o bas 5 dkka dinledimmi kafa şişiyo :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #25 : 21 Haziran 2008, 09:50:53 »
Tahmin edebiliyorum Ali, bendede 25 lik jbl var o bile çok çok yetiyo..sağı solu gevşetir biraz o makina, gacur gucur sesler duymak istemiyorsan fazla zorlama onu..birde arkada kolon yokmu seninde? hani bendeki 25 lik belki kurtarıyorda 38 lik tek kaldınmı arkayı çok boğar, özelliklede arka koltukta oturan vatandaş varsa :)

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #26 : 21 Haziran 2008, 10:53:54 »
Hayırlı olsun aliis abi  ;) bende 30cm'lik koydum kabinide biraz büyük koyduk arafrekanslara inelim diye bagaj fln kalmadı peder ne zaman bagajı açsa kulaklarım çınlıyor :t
Vw Polo 6N

« Yanıtla #27 : 21 Haziran 2008, 15:34:21 »
tesekkur ederim polo_gtı

evet oğuzcum arkada kolon yok malesef dediğin gibi asırı bası actınmı ses almakta zorlanıyorum olmazsa 3 yollu bir takımda oval takıcam arkaya camın önüne o zaman düzelir sanırım :)