Gönderen Konu: Davsan 1.7 dti yeni resimlerle  (Okunma sayısı 38338 defa)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Ynt: buda benim tavsanim 1.7 dti
« Yanıtla #42 : 09 Kasım 2007, 16:33:54 »
Amin :D

Çevrimdışı ozyy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 12 Kasım 2007, 18:28:46 »
metinim güle güle kullan yalnız biraz paraya kıyda siyah aksamları tek renk yap bide film + yay araba biter vallahi  :tamamdir

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 12 Kasım 2007, 21:19:12 »
öncelikle kazasız belasız senin yerinde olsam 2005 model corsaların tamponlarını ve sislerini alıp araca takardım daha sonra orjinal 15 enjoy corsa veya astra enjoy jantlarını da takıp 3,5 cm lik yayla işi sonlardim sonra ufaktan bir tesisat mis az yakar çok kaçar :D

ben dede vardı beyaz 4 kapı 1,3 CDTİ yeni sattım şimdi bir arkadaşimda var chip blow off turbo timer falan takıldı tadından yenmiyo yanina megane dizel clio dizel hyundai CRDİ ibiza TDİ lar yaklaşamıyor :D

tekrar kazasız belasız..

Çevrimdışı blue_polo

• blue_polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 14 Kasım 2007, 00:49:26 »
metin abi hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin abi araç güzel ne olsa alman  :tamamdir
blue_polo

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 14 Kasım 2007, 13:29:58 »
Arkadaslar sagolun varolun, tesekkurler iyi dilekleriniz icin :)
Ozan'ım valla siyah aksamları özellikle beyaz yapmıyorum, neticede cihangirde park sorunu olan biryerde yasıyorum, sende iyi biliyorsun, her hafta beyaz renk tampon boyanmak ister bizim oralarda, tıklayan tıklayana :) o sebeple siyah kalsın ama en kısa sürede aracı tertemiz yapıp birde öyle resimlerini ekleyecegim, o zaman siyah tamponlar daha şık gözükecek emin ol :)
Ramcho kardesim, özellikle bu jantı aradım ki malum oz ve hafif, arabanın performansını etkilemesini pek istemedim ama senin söyledigin jantlardan da cok büyük bir aksilik cıkmazsa 1 takım belese gelecek :) 15 inc oldugu icin degise degise kullanmayı düsünüyorum, blow off.a gelince dizelde sorun yaratacagını gvenilir kaynaklardan aldıgım icin uygulamadım :) simdilik gerek yok, yaza girişte kısmet olursa 3.5luk yay getirtecegim almanyadan, haricinde kafamda ledli stop ve angel far var ama cok fazla para harcama düsüncem yok, zamanla hersey alınır :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 14 Kasım 2007, 13:30:37 »
Allah razı olsun kardesim, cümlemize kaza bela vermesin Yüce Allah :)
metin abi hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin abi araç güzel ne olsa alman  :tamamdir

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 14 Kasım 2007, 13:58:20 »
Arkadaslar sagolun varolun, tesekkurler iyi dilekleriniz icin :)
Ozan'ım valla siyah aksamları özellikle beyaz yapmıyorum, neticede cihangirde park sorunu olan biryerde yasıyorum, sende iyi biliyorsun, her hafta beyaz renk tampon boyanmak ister bizim oralarda, tıklayan tıklayana :) o sebeple siyah kalsın ama en kısa sürede aracı tertemiz yapıp birde öyle resimlerini ekleyecegim, o zaman siyah tamponlar daha şık gözükecek emin ol :)
Ramcho kardesim, özellikle bu jantı aradım ki malum oz ve hafif, arabanın performansını etkilemesini pek istemedim ama senin söyledigin jantlardan da cok büyük bir aksilik cıkmazsa 1 takım belese gelecek :) 15 inc oldugu icin degise degise kullanmayı düsünüyorum, blow off.a gelince dizelde sorun yaratacagını gvenilir kaynaklardan aldıgım icin uygulamadım :) simdilik gerek yok, yaza girişte kısmet olursa 3.5luk yay getirtecegim almanyadan, haricinde kafamda ledli stop ve angel far var ama cok fazla para harcama düsüncem yok, zamanla hersey alınır :)

blow off araça sağlam ve güvenilir şekilde uygulanırsa bi sorun olmaz ben iki üç dizel araça uyguladım çünkü bi sorun yaşamadık...

ikitelli de bi çikmaci da istersen angellari var corsanın oraya bi bakarsan daha ucuza mal edersin..

tekrar kazasız belasız..

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Kasım 2007, 19:08:42 »
hangisinde, gidip bi bakiyim yaa, cikmaysa ve ucuzsa olur neden olmasin :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 17 Kasım 2007, 19:09:06 »
hatta eger fiyat ogrenme sansin varsa daha cok sevinirim :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 23 Kasım 2007, 23:16:35 »
cok yakinda yeni resimlerle karsinizda yeniden olacagim arkadaslar :)

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 24 Kasım 2007, 15:37:46 »
cok yakinda yeni resimlerle karsinizda yeniden olacagim arkadaslar :)

Hadi bakalım, bekliyoruz.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 09 Aralık 2007, 14:19:47 »
Bi tavşan gördüm sanki :)

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 09 Aralık 2007, 15:32:07 »
Muhahahaha, bak yaaaaa, Oguz neden caldirmadin be abimmmm :) arabanin durudugu yerin tam karsisindaki binada bisim evde :) hayret marketten soylelmediler hicbirsey :) tavsanin resimlerini benden once eklemissin siteye, ellerine saglik kardesim valla :) 3d stoplari supriz yapicaktim, simdilerde marsbiyel kovaliyorum, onlarda yapilinca saniyorum angel takcam birde, sonradan da bir son susturucu dedin mi islem tamam, ondan sorada gelsin sistemmm :)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 09 Aralık 2007, 15:39:43 »
bu da arkadaşimnin arabası marşpiyel için fikir olur sana belki :)