Gönderen Konu: DaRk GTI  (Okunma sayısı 29927 defa)

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
Ynt: DaRk GTI
« Yanıtla #56 : 23 Kasım 2012, 08:51:52 »
özgür abi teflon emme manifoldu contasını kestirdinmi yoksa newsouth veya neuspeed falanmı aldın yazdıkların aklıma yattı bende bi emme sök tak yapabilirim lacivert olarak :)
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 23 Kasım 2012, 11:04:11 »
hocam masallah aracin cok guzel nazar degmesin bikac nazar boncugu tak. bu arada egzos basliklarin cok guzel durmus acaba diyorum bizim 1.6 ya da bi komple duz boru cekses nasil olur gecen hondaci bi arkadasim alman arabalarin verdigi ses cok guzel oluyor fln dedi ne dersin ?
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 23 Kasım 2012, 16:16:21 »
hocam masallah aracin cok guzel nazar degmesin bikac nazar boncugu tak. bu arada egzos basliklarin cok guzel durmus acaba diyorum bizim 1.6 ya da bi komple duz boru cekses nasil olur gecen hondaci bi arkadasim alman arabalarin verdigi ses cok guzel oluyor fln dedi ne dersin ?

arabanı şehir içinde kullanamaz duruma gelirsin alt devir zaten yok hiç kalmaz

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #59 : 23 Kasım 2012, 16:23:09 »
Özgür hocam bu farlar nedir böyle ya mükemmel  :sevgi:

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 23 Kasım 2012, 18:46:52 »
özgür abi teflon emme manifoldu contasını kestirdinmi yoksa newsouth veya neuspeed falanmı aldın yazdıkların aklıma yattı bende bi emme sök tak yapabilirim lacivert olarak :)
markali degil burda kesildi. Zaten markaya gerekte yok malzeme ayni. Uzerinden cikani gotur keserler aynisini

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 23 Kasım 2012, 18:49:48 »
arabanı şehir içinde kullanamaz duruma gelirsin alt devir zaten yok hiç kalmaz
Cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin. Alperin dedigi gibi atmosferik ve 1.6 icin pek mantikli olmaz. İstiyorsaniz sadece son suaturucu degisimi yapabilirsiniz ama fazla gurultulu olmayan kaliteli bi susturucu tavsiye ederim

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 23 Kasım 2012, 18:51:32 »
Özgür hocam bu farlar nedir böyle ya mükemmel  :sevgi:
Farlar tamamen benim imalatim :D bi esi daha yok. Bi-xenon mercek taktim. En sevdigim eklentilerimden biri

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 23 Kasım 2012, 19:44:51 »
hocam o mercek işini nasıl yaptınız? nasıl bi maaliyeti oldu? sizde ankaradaymışsınız boş bir zamanda buluşup benimkilerede bi el atabilir miyiz?  :melek:
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2012, 19:50:09 Gönderen: emreyazici »
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 23 Kasım 2012, 21:09:06 »

konuya yeni baktım baştan bütün fotolar süper ama buna hayran kaldım  plaka olmasa yurtdışı gibi allah kaza bela vermesin cok güzel bi arabanız var  :)

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 24 Kasım 2012, 12:04:25 »
Çok teşekür ederim şafak, çok sevdiğim bir abimin kadranından bir çok foto, onunda eline sağlık :)
Severek ve her binişimde büyük bir heyecanla koltuğuna oturuyorum ama şu sıralar bi sedan araç düşüncesi girdi kafama, kaşıntılar başladı anlıyacağın  :D
hocam o mercek işini nasıl yaptınız? nasıl bi maaliyeti oldu? sizde ankaradaymışsınız boş bir zamanda buluşup benimkilerede bi el atabilir miyiz?  :melek:
Mercek işi çok zahmetli ve bi okadarda pahalıya mal olmuştu bana, farlar çok küçük merceklerde bi okadar büyük, sığdırmak çok zor oldu ama en çok istediğim bi-xenon mercek işlemini halledebildim, farların maliyeti 500tlyi geçti işçiliğini ben yapmama rağmen :)
İş nedeniyle 2 yıldır eskişehirde oturuyorum ankara tatiller haricinde pek gelemiyorum malesef, elinden bu işler geliyorsa uzaktan elimden geldiğince yardımcı olabilirim ama bi takım daha golf farı yapmayı gözüm hiç yemiyor :)

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 24 Kasım 2012, 13:13:13 »
Çok teşekür ederim şafak, çok sevdiğim bir abimin kadranından bir çok foto, onunda eline sağlık :)
Severek ve her binişimde büyük bir heyecanla koltuğuna oturuyorum ama şu sıralar bi sedan araç düşüncesi girdi kafama, kaşıntılar başladı anlıyacağın  :DMercek işi çok zahmetli ve bi okadarda pahalıya mal olmuştu bana, farlar çok küçük merceklerde bi okadar büyük, sığdırmak çok zor oldu ama en çok istediğim bi-xenon mercek işlemini halledebildim, farların maliyeti 500tlyi geçti işçiliğini ben yapmama rağmen :)
İş nedeniyle 2 yıldır eskişehirde oturuyorum ankara tatiller haricinde pek gelemiyorum malesef, elinden bu işler geliyorsa uzaktan elimden geldiğince yardımcı olabilirim ama bi takım daha golf farı yapmayı gözüm hiç yemiyor :)
anladım abi ozaman arabayı satarsan ufaktan bi takas yaparız benim farlarla satarsın  ::) şaka bi yana Allah nazarlardan saklasın cidden hayran olunası bi arabanız var herşeyiyle harika olmuş R32 tampon vs olmasının yanında GTI oluşu da çok harika. bende düşündüm bi ara R32 tampon marşpiyel takayım diye ama araba 1.6 ve öyle iddialı bi motoru yok onun için bana garip geldi onun için vazgeçtim
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #67 : 24 Kasım 2012, 13:46:56 »
Yazılan konular kafamı karıştırıyor, yok chip yok egzos boru falan Bir şey anlıyorsam arap olayım:)

Ama tek kelime ile Allah'ına kurban aga bu nedir yaa Maşallah Kocaman Maşallah..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 25 Kasım 2012, 13:21:45 »
Cupra R lipli halimizden birkaç foto  8)

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 25 Kasım 2012, 13:24:02 »
 :tamamdir :tamamdir
Benimde bi sonraki hedefim cupra lip :)
çok güzel olmuş abi
nası takdın abi ?
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2012, 13:24:39 Gönderen: DenQ »