Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Çuvaldan yeni çıktı bunlar :D  (Okunma sayısı 14912 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Çuvaldan yeni çıktı bunlar :D
« : 12 Mayıs 2008, 21:39:31 »
Slm herkeze 1 ay önce DÜZCE den 200YTL  bir jantçıdan şans eseri bulduğum ATS jantlarım nihayet elime bugün geçti...  Mk1 ime en kısa zamanda takıcam bunları kısmetse...

Önler 15" 7J ET25

Arkalar 15" 7,5j ET20

Bunlara en kısa zamanda parlatma yapıcam kısmetse....

« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2008, 19:01:18 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Çuvaldan yeni çıktı bunlar :D
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2008, 21:47:47 »
Deliklerin etrafını siyaha boyamayı ihmal etme. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2008, 21:52:16 »
nazar değmesin,takıldıktan sonra mutlaka ama mutlaka foto isteriz ;)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2008, 00:07:09 »
Valla büyük şans ne diyim.. Çok güzel olacak hayırlı uğurlu olsun  8)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2008, 11:35:11 »
200 ytl şaka gibi :) yalnız 7j den büyük duruyolar...

« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2008, 13:45:34 »
Hayırlı olsun, parlatmadan sonra harika olucak, delik kenarları siyah olursa harika olucak Osmanın dediği gibi...

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2008, 14:43:42 »
Resimdekiler 7,5j olanlar... 7j olanları çekmedim....

Parlatma yapıldıkta sonra siyah şeritleri şart çok çıplak duruyorlar...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 13 Mayıs 2008, 18:46:59 »
Sırf iş güzarlık olsun diye jantları boyamışlar anlamıyom bu insanları....

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2008, 20:05:21 »
kolay gelsin ersan abi boya sökücü kullanıyorsun galiba dikkat et eline sürülmesin yoksa canın yanar başıma cok geldi :o

« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2008, 20:52:27 »
anlamadıklarından oluo işte :t

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #10 : 13 Mayıs 2008, 22:48:56 »
Valla sormayın ince deriye geldimi fena yakıyor....

Boya kaktıkça alttan çil çil parlak hali çıkıyor jantların....  Baştan boyalı görünce acaba jantın biri kırldıda kaynak falanmı gördü acaba diye düşünmüştüm ama sanırım komple boya görmüş araç arada jantlarıda boyayalım demiştir sivrinin biri... 

Valla bu paraya baya yüzüm güldü....  İşin ilginçi ben bu jantları alırken 1 adetini görmüştüm ve bizim dama´dın arkadaşı diye güvenip diğer jantlara bakmamıştım bile ve hepsini 15" 7J ET25 biliyordum ama 2 si 7j ET25 - diğer 2 si 7,5j ET20 çıktı şansıma... Malum Golflerimiz arka tekerleri biraz daha içeride oluyor 7,5j ET 20 arkalara çok güzel duracak...
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2008, 22:51:31 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #11 : 13 Mayıs 2008, 22:57:16 »
ersan abi imkan warsa boya sökücüyü sürdükten sonra boya tabancası ile tiner sık tertemiz cıkar gercekten parlaklıı gitmemişse eğer spatula ile yaparsan cizersin güzelim jantları..

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2008, 23:15:34 »
Baştan söylesene şunu sert olan yerleri spatula ile alıyom... Ama parlatmak için malzeme aldım.... Su zımparası ile yüzeyleri sıfırlayıp parlatıcı uygulayacaktım...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #13 : 13 Mayıs 2008, 23:27:12 »
nebilim spatula ile kazıyacağını ersan abim sağlık olsun sen kafanda tasarlamışsındır nasıl olacağını sana güweniyorum. :tamamdir