Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Caner's 1991 Golf Mk2 - (SATILDI)  (Okunma sayısı 114797 defa)

Caner's 1991 Golf Mk2 - (SATILDI)
« : 07 Şubat 2011, 22:48:31 »
Öncelikle tüm vwtr ailesine selamlar.İsmim CANER İstanbul Ümraniyede İkamet Ediyorum.2008 yılından bu zamana forumu yakından takip ediyorum.bir çoğunuzu isim olarak olsun,araçları bakımından olsun tanıyorum.uzun zamandır golf cabrio arıyordum Gökhan iyi bilir.nasip değilmiş bulamadık istediğimiz gibi.ardından golf mk 1 dedik birçok araca baktık hüsrana uğradık.bende  97-99 yılları arasında babamın sahip olduğu ve amcama sattığı 1991 model GOLF MK2 1.6 CL yi aldım.Aracın 4.sahibi oldum.Araç 97 de aldığımızda 2.sahibiymişiz 2 yıl binmiştik.Amcam da hafta da birkaç kez kullanırdı.Yorulmamıış,kazası belası olmayan bir araç.hatta satış dahi almak gibi bi durumum olmadı araç hala babamın üstüne... VW sevdamı mk2 ile tamamlamış bulunmaktayım. uzun zaman satmayı düşünmüyorum...ileriye dönük projelerim var fakat zamanla inşallah...herkese şimdiden teşekkürler
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2012, 23:39:39 Gönderen: cnr_mk1 »

Çevrimdışı hasanakkaya

• Birgün Gelecek 1 Gün Kalacak...
Ynt: Selamlar VWTR ailesi...
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2011, 22:56:20 »
Hoşgeldin aramıza Caner..Bugün 2 çiçeği burnunda üye olduk ama sen benden tecrübelisin bu canavarlar konusunda :) Allah kaza bela vermesin..Bu arada bu devir saatinden ben de istiyorum bıktım devir saati olmayan araç kullanmaktan  >:(

« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2011, 22:59:40 »
Hoşgeldin aramıza Caner..Bugün 2 çiçeği burnunda üye olduk ama sen benden tecrübelisin bu canavarlar konusunda :) Allah kaza bela vermesin..Bu arada bu devir saatinden ben de istiyorum bıktım devir saati olmayan araç kullanmaktan  >:(

hoşbulduk hasan.sende hoşgeldin  buarada..emin ol bu aile içerisinde daha tecrübeli abilerimiz var.ben 2008 yılından beri takip ediyorum forumu fakat tofaşa binince tabi bu siteye üye olmaktan çekiniyor insan  :) devir saati araç cl oldugu için yokmus 98 de babam koymuş sonradan sanırım.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2011, 23:17:49 »
Hoşşgeldinzzz geçmiş olsun:)
Exclusive Garage

« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2011, 23:19:42 »
Hoşşgeldinzzz geçmiş olsun:)

hoşbulduk fakat geçeceğini hiç sanmıyorum :) açıkcası sizin aracınızıda düşündüm ama fiyat olarak çıkabileceğim fiyatlar deildi.  :)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2011, 23:28:29 »
hoşbulduk fakat geçeceğini hiç sanmıyorum :) açıkcası sizin aracınızıda düşündüm ama fiyat olarak çıkabileceğim fiyatlar deildi.  :)
9 bine verdim coil ve jantları ile:) kısmet sseninkde güzel fakat 4 kapı bu işin ustaları tek kapıya biner tavsiye eder:)
Exclusive Garage

« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2011, 23:33:31 »
zamanında bunu almış babam aile içinde kullandığımız için.bizde bildiğimiz araç masrafı yok dedik amca beyden aldık ilerde bende aile için kullanacağım iiçin bi kere almak 4kapı almak mantıklı geldi :)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2011, 23:38:41 »
Hayırlısıı olsunnn kazasız belasız binn mk2 nin tanı havası  başka :)
Exclusive Garage

« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2011, 23:42:52 »
Hayırlısıı olsunnn kazasız belasız binn mk2 nin tanı havası  başka :)

çok saolasın teşekkür ettim... :)

Çevrimdışı hasanakkaya

« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2011, 23:53:57 »
Harbiden öyle yaa bu arada Caner çaktırma ben de hala tofaşçıyım vites küçültüp gaza basarak yanladığım o caddelerde bakalım mk2 ile neler yapabilcem :P şaka bi yana insanın kıyıp da basası gelmiyor gerçekten..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2011, 23:56:45 »
9 bine verdim coil ve jantları ile:) kısmet sseninkde güzel fakat 4 kapı bu işin ustaları tek kapıya biner tavsiye eder:)
Ustası tek kapıya binerse biz Cabriocular prof. mu oluyoz şimdi Bilal abi  :D Caner Maşallah aga çok güzel bir MK2'ye sahipsin inan bana rengi falan çok yerinde duruyor   :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2011, 00:00:07 »
Harbiden öyle yaa bu arada Caner çaktırma ben de hala tofaşçıyım vites küçültüp gaza basarak yanladığım o caddelerde bakalım mk2 ile neler yapabilcem :P şaka bi yana insanın kıyıp da basası gelmiyor gerçekten..

tofaşla golfü aynı kefeye koymamak lazım hasan kardeş..benim 92  doğanım vardı üniversite yıllarında  okadar özende göstermiodum acıkcası.ama yinede temiz bi aractı ve vw nin yerini tutması imkansızdı tabiki.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2011, 18:22:00 Gönderen: cnr_mk1 »

Çevrimdışı hasanakkaya

« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2011, 00:02:07 »
benim de vw hastalığım 1974 model avrupa passatımız ile başlamıştı..motor yatak sarınca bizimkiler 2000cc motor gömmüşlerdi tabiri caizse yer teyyaresiydi namussuz :) ondan beri hastayım bu volkswagen lerin konforuna

« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2011, 00:02:43 »
Ustası tek kapıya binerse biz Cabriocular prof. mu oluyoz şimdi Bilal abi  :D Caner Maşallah aga çok güzel bir MK2'ye sahipsin inan bana rengi falan çok yerinde duruyor   :tamamdir

saol gökhan teskkr ettm.ssenin cabby kadar olmasada  ;)  yarın iç dış ufak bi temizlik hafta sonu komple pasta cila ile ve döşemeleri koltukları yıkayacam..zamanla tampon jant yay vs vs diyerek ilerleyecez inş