Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: buda benim yavru ceylan :)  (Okunma sayısı 90047 defa)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
Ynt: buda benim yavru ceylan :)
« Yanıtla #70 : 01 Mart 2015, 11:49:50 »
kardeşim aracının maşallahı var ama ben bir olaya hayran kaldım diyebilirim aklımdaki büyük bir soru işaretini ortadan kaldırmış oldun kapı döşemelerini yaptırsam mı yaptırmasam mı diyip duruyordum bu fotolardan sonra kararımı verdim kesinlikle yaptırıyorum  :sevgi:
cok tsk ederim gercekten arabamı cok seviyorum özeniyorum bakıyorum. kurcalıyorum tatmin, mutlu ediyor beni hersegiyle. bu yuzden adını kral koydum :) valla kapı düsemelerini kim yapmıssa cok saglam yapmıs.
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #71 : 01 Mart 2015, 12:08:52 »
cok tsk ederim gercekten arabamı cok seviyorum özeniyorum bakıyorum. kurcalıyorum tatmin, mutlu ediyor beni hersegiyle. bu yuzden adını kral koydum :) valla kapı düsemelerini kim yapmıssa cok saglam yapmıs.
bunlar zaten sevgi arabası kimse de anlamıyor onu sat git bmw al yan yan gez diyen çok ama farklı bir sevgi oluşturuyor insanda :) sizde ankaradaymışsınız. Kaygusuz soyismini gördüm ama bu Metin abinin bi ara bizlere tanıştırdığı Necati abi Kaygusuz Oto ile bir akrabalık var mı?
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #72 : 01 Mart 2015, 13:43:06 »
bunlar zaten sevgi arabası kimse de anlamıyor onu sat git bmw al yan yan gez diyen çok ama farklı bir sevgi oluşturuyor insanda :) sizde ankaradaymışsınız. Kaygusuz soyismini gördüm ama bu Metin abinin bi ara bizlere tanıştırdığı Necati abi Kaygusuz Oto ile bir akrabalık var mı?
yok onla bi akrabalıgımız nasip olmadı gitipte tanısmak pek arabalarımnda ustalık bir arızası cıkarmadı şükür zamanımda kısıtlı haftada birgün izin olunca mecbur ellere teslim etmiyorum arabamı kendim çözüyorum basında bekliyorum :) herhafta yıkıyorum kapıcılar git 2 liraya cıbı cıbıya sok ne ugrasıyorsn der bana hep ama siz bunu anlayamazsınız derim. :) batıkentteyım bu arada

« Yanıtla #73 : 01 Mart 2015, 22:24:47 »
Ben çayyolundayım bi ara Deniz falan toplanırdık arada bir bir avm otoparkında bir ara golf 4'çüler günü yapalım güzel olur :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #74 : 02 Mart 2015, 10:20:24 »
Ben çayyolundayım bi ara Deniz falan toplanırdık arada bir bir avm otoparkında bir ara golf 4'çüler günü yapalım güzel olur :)
olur ama ben heristedigim saat cıkamıyorum aksam 8den sonra sabaha kadar nereye derseniz gelirim

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #75 : 03 Mart 2015, 19:42:48 »

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #76 : 04 Mart 2015, 01:39:40 »
Kicinda mavi mavi isiklami gezip durun la

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #77 : 04 Mart 2015, 09:51:47 »
Kicinda mavi mavi isiklami gezip durun la
mavi benm özgürlük rengim :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #78 : 10 Mart 2015, 10:17:24 »
kral artık pasifik jantlı :) uzun zamandır arayıslarda oldugum bir janttı formda da üyeligi bulunan bursadan bir arkadastan aldım
jantların bukadar hafif olacagını hiç düsünmemiştim cok sasırdım.

« Yanıtla #79 : 10 Mart 2015, 21:33:21 »
ne de olsa bbs morukcum,hayırlı olsun çok sevindim.telefondan haber vermedin  :)
bi tak ve gör o kadar diyorum nasıl değişecek araba  :tamamdir
« Son Düzenleme: 10 Mart 2015, 21:34:13 Gönderen: s1nanozk »

« Yanıtla #80 : 10 Mart 2015, 22:33:51 »
vay vay vay hayırlı uğurlu olsun kesinlikle çok iyi bir tercih olmuş  :sevgi: bir de Özgür abi gibi arkaya Spacer ile çamurluk hizasına çektiğin zaman tadından yenmez  :sevgi:

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #81 : 10 Mart 2015, 22:50:57 »
Hayırlı olsun, çok yakışıklı olacak TDI. Ama takmadan önce güzel bir temizliği hak ediyorlar.  :tamamdir
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı rkn_vw

Otomobil
    golf 4
« Yanıtla #82 : 11 Mart 2015, 00:49:55 »
kral artık pasifik jantlı :) uzun zamandır arayıslarda oldugum bir janttı formda da üyeligi bulunan bursadan bir arkadastan aldım
jantların bukadar hafif olacagını hiç düsünmemiştim cok sasırdım.

Güzel secim hep merak etmişimdir :) yan cıtalar v.s sıyah nasıl duruyo dıye

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #83 : 11 Mart 2015, 11:17:16 »
ne de olsa bbs morukcum,hayırlı olsun çok sevindim.telefondan haber vermedin  :)
bi tak ve gör o kadar diyorum nasıl değişecek araba  :tamamdir
seni unuttum affeyle :) muharremin bilgisi var. bakalım yarın takcam lastigide ayarladım onnumara. bizim bi arkadasa diger arkadasımın calıstıgı şirket sahibinin ilk sahibinden işte focus aldık sanruflu falan 30a aldım gecen haftada 36 milyar verdiler satmıyoruz arabayı daha doyamadım falan mevzusu oldu sabahda işe gelirken yine beraberdik okay dedi senin bu araba 25 verseler verirmisin dedi vermem dedim. tamam ozaman sadıcım simdi anlıyorum ben seni dedim. sözü ona getircem daha cok seviyor insan arabasının istedigi sekilde gördükte yaptıkca emek verdikce