Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: buda benim yavru ceylan :)  (Okunma sayısı 90033 defa)

Ynt: buda benim yavru ceylan :)
« Yanıtla #42 : 05 Aralık 2014, 12:15:56 »
Maşallah ikiside birbirinden güzel  :sevgi: Allah kaza bela göstermesin

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #43 : 12 Aralık 2014, 23:16:28 »
Yeni araban hayırlı olsun hocam, keyifli sürüşler.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #44 : 13 Aralık 2014, 10:55:29 »
Yeni araban hayırlı olsun hocam, keyifli sürüşler.
tsk ederim dostt gercekten bu arac keyifliymiş  :D
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #45 : 13 Aralık 2014, 12:00:10 »
tsk ederim dostt gercekten bu arac keyifliymiş  :D

Yazılımı ne zaman yaptırıyorsun ? Asıl keyif o zaman başlayacak :)
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #46 : 13 Aralık 2014, 12:15:20 »
Yazılımı ne zaman yaptırıyorsun ? Asıl keyif o zaman başlayacak :)
şuan araca cam filmi cektirmeye param yok :) insalh hazırandan sonra süsleyecim kralı

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #47 : 16 Aralık 2014, 12:34:36 »
kralin ruhsatı gelmiştide bir türlü fırsat bulup gidip alamamıstım ruhsatımı biraz önce aldımda 2de fotograf cekeyim dedim.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #48 : 17 Aralık 2014, 13:18:57 »
citalar ne zaman boyaniyor ;D

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #49 : 17 Aralık 2014, 13:25:47 »
citalar ne zaman boyaniyor ;D
yaza insallah.

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #50 : 17 Aralık 2014, 20:53:29 »
Okay Hocam aracın sol taraftaki stop lambasında bir solukluk var. Onu giderebilirseniz iyi olur. Arkadan biraz göze batıyor. İçerden temizlemek mi lazımdır yoksa değiştirmek mi lazımdır bilemiyorum. Ama değişecekse çift değişmesi daha iyi olur tabi ki.

Aracın kilometre değişen boyası nedir acaba? Merak ettim. Bir de kaça almıştınız?

Kazasız belasız tekrardan. Dizel torku bambaşka birşey. Uzun yol yapıyorsanız Cruise Control takmanızı öneririm. Tadından yenmez :)
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 00:06:02 Gönderen: ilGhiNC »
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #51 : 18 Aralık 2014, 11:57:35 »
Okay Hocam aracın sol taraftaki stop lambasında bir solukluk var. Onu giderebilirseniz iyi olur. Arkadan biraz göze batıyor. İçerden temizlemek mi lazımdır yoksa değiştirmek mi lazımdır bilemiyorum. Ama değişecekse çift değişmesi daha iyi olur tabi ki.

Aracın kilometre değişen boyası nedir acaba? Merak ettim. Bir de kaça almıştınız?

Kazasız belasız tekrardan. Dizel torku bambaşka birşey. Uzun yol yapıyorsanız Cruise Control takmanızı öneririm. Tadından yenmez :)
çok dikkatlisiniz ;) evet o soldu gibi oldu neden icine led takarken kapagi dustu bende japonladim bi yatim saat sonra baktim ki solmus ;) dert degil aracı istanbul dan 21 e aldım km 210000 tavan haric temizlik boyasi var direkleri kondusyonu dumduz dedigim gibi cok hosuma gitti bu araç aşk gibi bisey kaput kecesine kadar var on karterin daha etiketleri duruyor far yukseklik ayari çalışıyor daha ne olsun ici cok temiz tavan yeni yapilmis sifir gibi maşallah birazdan cam Filmi cektircem sonra spoiler siparişi vercem egzos ucu taktircam
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 12:00:36 Gönderen: okaykay_1 »

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #52 : 18 Aralık 2014, 12:30:52 »
çok dikkatlisiniz ;) evet o soldu gibi oldu neden icine led takarken kapagi dustu bende japonladim bi yatim saat sonra baktim ki solmus ;) dert degil aracı istanbul dan 21 e aldım km 210000 tavan haric temizlik boyasi var direkleri kondusyonu dumduz dedigim gibi cok hosuma gitti bu araç aşk gibi bisey kaput kecesine kadar var on karterin daha etiketleri duruyor far yukseklik ayari çalışıyor daha ne olsun ici cok temiz tavan yeni yapilmis sifir gibi maşallah birazdan cam Filmi cektircem sonra spoiler siparişi vercem egzos ucu taktircam

210 bin kilometre az değil aslında ama bu motorlar taş gibi mübarek :D ben 460 bin kilometrede olana binmiştim 90 hp dizel otomatik canavar gibiydi. sizinki hepten uçuyordur 110 luk malum :D boya çiziklerden ötürüyse problem yok tabi değişen ve düzeltme olmadıktan sonra.

Bu memleket öyle bir hale geldi ki değişen yok diye sattıkları aracın bütün parçaları macunlu ve pertten dönme çıkabiliyor. 21 fiyat olarak gayet makul.iyi bulmuşsunuz.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #53 : 18 Aralık 2014, 18:53:08 »
210 bin kilometre az değil aslında ama bu motorlar taş gibi mübarek :D ben 460 bin kilometrede olana binmiştim 90 hp dizel otomatik canavar gibiydi. sizinki hepten uçuyordur 110 luk malum :D boya çiziklerden ötürüyse problem yok tabi değişen ve düzeltme olmadıktan sonra.

Bu memleket öyle bir hale geldi ki değişen yok diye sattıkları aracın bütün parçaları macunlu ve pertten dönme çıkabiliyor. 21 fiyat olarak gayet makul.iyi bulmuşsunuz.
benim içinde cok önemlidir degişen varsa yanasmam zaten. 250 bine kadar alabilirim sonrası biraz düsündürür kullanıcılarıda bugune kadar 5 el degiştirmiş bir arac.

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
« Yanıtla #54 : 18 Aralık 2014, 21:34:45 »
benim içinde cok önemlidir degişen varsa yanasmam zaten. 250 bine kadar alabilirim sonrası biraz düsündürür kullanıcılarıda bugune kadar 5 el degiştirmiş bir arac.

Ben değişeni dert etmem açıkçası. :) Eğer kaportada değişen 2-3 parçayı geçmiyorsa ve Airbag açmamışsa, benim için makuldür o araç. Çünkü yetkili servisler ufacık bir şey için bile parça değiştiriyor ve yüksek hasar rakamları yansıyor Tramer'e.  >:( O yüzden bir aracın kasası düzgünse, motoru düzgünse, değişeni boyası çok değilse alınabilir araçtır diye düşünürüm.(tavanda boya asla olmamalı) :tamamdir Kilometre konusunda sizden biraz daha sıkıyım. 150 binin üstünü bir kez almıştık ama bir daha almayız heralde. Sonra satarken sıkıntı yaşadık kilometreden ötürü.

Aracın iç temizliği benim için çok önemli.Aracın içi, araç sahibinin titizliğini yansıtır. Kazalar her zaman olur insanlık hali. Önemli olan hasarı büyük olmasın ve araç titiz kullanılmış olsun.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 21:46:50 Gönderen: ilGhiNC »
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #55 : 18 Aralık 2014, 22:06:11 »
Ben değişeni dert etmem açıkçası. :) Eğer kaportada değişen 2-3 parçayı geçmiyorsa ve Airbag açmamışsa, benim için makuldür o araç. Çünkü yetkili servisler ufacık bir şey için bile parça değiştiriyor ve yüksek hasar rakamları yansıyor Tramer'e.  >:( O yüzden bir aracın kasası düzgünse, motoru düzgünse, değişeni boyası çok değilse alınabilir araçtır diye düşünürüm.(tavanda boya asla olmamalı) :tamamdir Kilometre konusunda sizden biraz daha sıkıyım. 150 binin üstünü bir kez almıştık ama bir daha almayız heralde. Sonra satarken sıkıntı yaşadık kilometreden ötürü.

Aracın iç temizliği benim için çok önemli.Aracın içi, araç sahibinin titizliğini yansıtır. Kazalar her zaman olur insanlık hali. Önemli olan hasarı büyük olmasın ve araç titiz kullanılmış olsun.
herkesin bi araçta dikkat ettigi hususlari olmazsa olmazlari var tabiki ikimizinde farkli dusuyor tipki renklerle zevklere gore. Benim hic 150 binde olmadi daha dogrusu evin. Alsat icin sadece 102binde bi t4 muz oldu oda ilk sahibinden almıştı babam ta coruma gidip onada pek binmedik zaten  diger golfte 180 binde almıştım hic baktirmadan falan bi yazin tatiller e gittik en sonra bi Gürcistan yaptik 10bin devirip 190 binde sattim mk3 142 binde aldim 168 sattim falan fisman
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 22:09:57 Gönderen: okaykay_1 »