Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Buda benim TDI EDITION (güncellendi sayfa3)  (Okunma sayısı 14442 defa)

Buda benim TDI EDITION (güncellendi sayfa3)
« : 13 Nisan 2008, 00:21:57 »
Artik yokum.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2008, 02:14:39 Gönderen: cadillak »

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Buda benim TDI EDITION
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2008, 01:15:10 »
Boyatıp yazık edersin.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2008, 01:34:20 »
+1903
+ harcarsın arabayı, ziyan olur.. :bekleriz:
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2008, 01:48:25 »
Fotodaki gibi jant olayınada  girersen eğer hocam boyama işi bencede güzel olur :tamamdir ama jantları falan değişmeyeceksen bencede yazık olur, güzel olmaz...Bu arada aramıza hoşgeldin...
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2008, 01:50:54 »
Tabikide guzel ofsetli jant olmadiktan sonra tabikide ilave spor helezon olmadan olmaz boya isiki ikiside hazir odunlukta bekliyor. Yani jantlarda hazir helezonlada ama yazi bekliyorum takmak iciin burda nisan 15 den once yazlik lastikleri takamiyoruz.

« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2008, 01:52:06 »
Bu arada tesekkur ederim fikir veren ve h.g diyen herkese insallah aktif olabiliri. Olabilirim diyorum cunku 31 yasinda evli 1 cocuk babasi ve 2 forumda yonetici durumundayim :D yani baya youn bir hayatim var :D

« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2008, 02:00:32 »
Abi forumumuzda sizin gibi evli, çoluk çocuğa karışmış abilerimiz var amma 2 forumda yönetici olma olayı biraz karışık, biişey diyemiyorum umarım aktif olursunuz :D bu arada 15 nisan'a 2 gün kaldı :(
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2008, 09:55:04 »
hoşgeldn, boya ile oynama bencede
örnek resimde ki borbetler şahane.
iyi günlerde kullan. :)

« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2008, 13:13:52 »
hoşgeldin boya hakkında arkadaşlar y-haklı bence en güzel hali böyle

bi bborbet jantı güzel o arabanın iyi kazasız belasız  kullan

« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2008, 13:14:55 »
O resimdeki borbetler harikada onlarin aynisi yokki :( gine ofsetli ama arkalar ofsetli önler normal olan bir jant var. daha dogrusu uzerindekilerle beraber 3 takim var. Digerleride 15" cunku buada farkli ebat takabilmen icin isletmen gerekiyor ki parca basina 36 euro vermem gerekiyor. Onun icin orjinal olcusu olan 15 i kullanmam gerekiyor. 2 takim  yazlik var ofsetli olana lastik lazim oldugu icin sanirim bu yaz o beklemede kalacak. birde su jantlarin pesindeyim ama bakalim. http://cgi.ebay.at/Komplettraeder-fuer-Golf-3-Cabrio-1999_W0QQitemZ300213956488QQihZ020QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem  Bu arada evet melesef 2 forujm yöneticiligim var birisi PDA ile ilgili digeri biraz ailevsel bi site cocuk anne baba isleri falan :D Reklam olmasin die adres vermedim PDA ile ilgilenen falan varsa adres vermemdede sakinca yoksa veririm sonra. Iyi dileklerinize tesekkurler. Bu sitenin varligindan memnun ioldugjmuda belirtmek isterim buraya ait cok vw sitesi forumu var ama sarmiyordu hic biri. Bu arada vw seciminizden dolayida hepinizi tebrik ediyorum gercekten cok kaliteli araclara sahipsiniz.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2008, 17:55:53 »
Çok hoş duruyor arkalar ya  :sevgi:

« Yanıtla #11 : 13 Nisan 2008, 20:03:07 »
Demi ama aslinda önlerin ofseti biraz az olsaymis yada hic ofsetsiz olsaymis dahada guzel olacakmis. (Borbetler icin dedim bunu) bu arada almayi dusundugum jantlar icin eleman fiyat vermedi artirmaya katil diyo :D Bakalim 250 euroyu gecmesse niyetim var.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2008, 20:16:27 »
Hoç geldin.Bencede boyatma tak jantları gitsin..

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2008, 20:45:29 »
hosgeldın aracın guzelmıs baya gule gule kullan...
bencede boyatıp yazık etme..
bı guzel jant yeter buna ;)