Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Buda Benim MiniHKS  (Okunma sayısı 4731 defa)

Buda Benim MiniHKS
« : 31 Mart 2010, 23:54:05 »
Selam Arkadaslar Aranizda Aslinda Cokda Yeni Degilim Agustos Ayinda Aldigim Poloyla Beraber Sizlerle Birlikteydim Ama Sizler Kadar Aktif Olamiyorum islerimden dolayi malum insanda polo gibi bir araba varsa heleki 6N1 Kasaysa Rahat duramiyor icinden bir ses Surekli sık su arabayi yuklen sıkı bir makına ciksin ortaya diyor bizde artik icimizdeki sesi dinleyeme karar verdik azda olsa polomuzu degistirelim dedik yavas yavas basladik islemlere bir kac aya kadar sıkı bir poloyla karsinizda olucaz allah omur verirse kısmet olursa polomuz daha bi tatli daha bi agresif bir konum alicak arabamin orj pek bozmak istemiyorum oncelikle siz eski uyelerdende fikir alabilmek icin fotolari koyuyorum herkes bi fikir verirse eminim benim istedigimden daha iyi bir poloyla karsilasicaz simdilik benden bu kadar hepmize hayirli ve kazasiz belasiz yolculuklar...

Ynt: Buda Benim MiniHKS
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2010, 18:06:21 »
Maşalah çok güzel Yanlız yaysız olmazki.. :)
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2010, 00:08:05 »
Yavas Yavas Hocam Ocne lastik ALdim Sonra xenon ALdim Daha sonra Kapi Direklerini Siyah kaplattim on logo karartma Yaptim Sırada Sıra disi Bir Gosterge Paneli Olucak :D Yakında Resimleri Paylasicam ALLAH izin Verirse  :saygılar

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2010, 18:10:12 »
Hoşgeldin,hayırlı olsun.Referans olarak sitede çok sıkı pololar var.
Osmangazi plaka var. ^-^

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2010, 20:35:10 »
Aramıza hoş geldin BURSA'lı bizdensin yani aracın çok güzel 6N1 kasa en sevdiğim kasalarından biidir özellikle arkadaşım aldıktan sonra dahada çok sevdim bu kasayı  :sevgi: Arka stoplara film çekince daha sade ve şık durmuş başarıların devamızını bekleriz foto çalışmaların gayet başarılı  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2010, 02:17:34 »
cok saolun arkadaslar bu  arada bursa bulusmasinda haberim yoktu kacirdim en yakin zamanda bursali woswoscular olarak toplanalim arabama yavas yavas bisiler yapma cabasindayim fikirlernizede acigim  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2010, 22:47:33 »
cok saolun arkadaslar bu  arada bursa bulusmasinda haberim yoktu kacirdim en yakin zamanda bursali woswoscular olarak toplanalim arabama yavas yavas bisiler yapma cabasindayim fikirlernizede acigim  ;)
İnşallah bi dahaki buluşmada aramızda olursun geçenki buluşma çok keyifliydi  :tamamdir Öteki buluşmaya kadar bizde bişeyler yapmaya çalışıcaz kısmetse  ;)

« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2010, 09:45:36 »
[email protected] e posta adresim voswoscular eklerse fikir alisverinde bulunabiliriz

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2010, 10:08:23 »
hoşgeldin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2010, 22:58:42 »
hosbulduk dostum saolasin

« Yanıtla #10 : 10 Nisan 2010, 12:59:15 »
kapi direkleri ve on logo siyah yapildi cok yavas ilerliyorum ama emin adimlarla :P fotolari cok yakında

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #11 : 10 Nisan 2010, 21:22:20 »
kapi direkleri ve on logo siyah yapildi cok yavas ilerliyorum ama emin adimlarla :P fotolari cok yakında
Koray abinin dediği gibi yavaş acele etmeden itinayla modifiye yapıcaksın emin adımlarla bekliyoruz fotoları  :tamamdir