Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Murano Kırmızı Golf Mk4 Comfortline (Plakalık iptali günceli)  (Okunma sayısı 7238 defa)

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
Selam abilerim,kardeşlerim aranıza yeni katıldım sayılırım.Araç rahmetli babamdan kaldı.Severek ve beğenerek 2008'de emekli olduğunda
hep içindeki Golf sevgisine bu arabayla biraz olsun kavuşmuştu.Ama doyamadan bu ekim ayında aramızdan ayrıldı.Arabada bize onun emaneti,kıymetlisi
olarak kaldı.
2003 Model Comfortline,artıları olarak sunroof,cruise control vb. opsiyonlar var.
1.6 16 V 105 Ps Motora sahip.Arabada ufak tefek düzenlemeler yapıyorum.İlk önce kırmızı renge yakışan siyah renk tonlarını
ön panjuru karbon kaplayarak başladım.Direksiyonuda hafta sonu kısmetse deri kılıf ile kaplıyacam.Plakalarıda kalınlaştırarak,plakalık iptali
yapmayı düşünüyorum.Duruma göre krom çıtalarıda çıkarabilirim.

Son resimlerden bazıları eskidir.

« Son Düzenleme: 29 Nisan 2014, 15:11:15 Gönderen: SerkanAraz »

Ynt: Murano Kırmızı Golf Mk4 Comfortline
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2012, 04:28:42 »
öncelikle  allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amcamızın 
foruma hoşgeldin iyi forumlar dilerim

araç gerçekten güzelmiş ön panjurda güzel olmuş krom kaplamalar siyah olsa daha güzel olur aslında yada sadece kendi renginde olsada olur  allah kaza bela vermesin maşallah  :)

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
1 saatte dikişli kılıfı uyguladım.Gerçekten ilk defa yapmama rağmen güzel oldu. :D

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
son fotoda arkadaki t1in yokmu detaylı fotosu :) arabanızada maşallah renk çok hoş

maşallah araç cok iyi direksiyonda iyi olmuş

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
son fotoda arkadaki t1in yokmu detaylı fotosu :) arabanızada maşallah renk çok hoş

bir ara çekerim,hep o benzinlikte duruyor.Benimde çok hoşuma gitti tam klasik :)

Öncelikle Allah rahmet eylesin. Benim de babam yok. O yüzden emanetinin değerini de kıymetinide iyi bilirsiniz.

Araç maşallah öncelikle. Bende düşünceleriniz gibi söyleyecektim. Plakalık iptali, kromların sökülmesi. Çok kapa duruyor. Ama kapı, tampon çıtalarının ve tampon altı liplerin gövde rengine boyanması bambaşka bir aracın ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Panjur uygulamanızı daha önce de görmüştüm bence gayet hoş.

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
Cilasini yaptim hafta sonu cillop gibi oldu.Bugunde elim değmişken plakalari kalinlastirdim ve plakalik iptali yaptim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Şu çıtaları da kendi rengine boyatsan varya tmm olacak :D
JazzBlue Mk4 Golf