Gönderen Konu: Merhaba arkadaşlar siteye yeni katıldım buda benim Mk1 Cobriolet'im  (Okunma sayısı 9014 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Güzel iş olmuş ama rahatsız edici bir görünüm yok tebrikler...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
Teşekkürler...

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
kaç  yapıyo  bu ? ;D

güle  güle  kullan Allah kaza  bela vermesin
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
 :)Sağol

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Volkswagen olsun bide golf olsun yapabilirsek bide mk1 serisi olsun çamurdan olsun  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
He bide tatlı niyetinede olursa cabrio olsun  :D

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
Ah gökhan bide anlasalar bizim arabaların değerini,bilip bilmeden konuşuyo herkes para harcasan değmez diyor fazlada aldırmamak lazım aslında bi süre sonra onlarda anlar hangi arabalar kalacak bakalım piyasada bukadar...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Satılıkmı sorusunu sormayıda sever o insanlar... Yani yok istemem ama yan cebe atıver misali...

Herkezin malı bizim insanımızı nekadar çok ilgilendirir bilmem.... Mesala kaportacıya gidersin ya uğraşma değmez elektrikçiye gidersin ahı gitmiş bağı kalmış ne uğraşırsın derler... Ya kardeşim senin işlerin çok tıkırında heraldeki bütün gün sineklerle dükkanda kovalamaca oynarsın iş geldimide iş beğenmessin... İşte ben böğle insanlara zanaatkar demiyorum... Kolay para peşine düşmüş çıraktan bozma usatalar diyorum ama doğru kişileri bulana kadarda insan umutsuzluğa kapılmadanda olmuyor...

İş iştir usta isen yapar alırsın paranı...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
bana da çok dediler uğraşma bu arabayla sat kurtul diye . ben farklı olmayı seviyorum oda bu arabayla deyince ses kesiliyor :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Ah gökhan bide anlasalar bizim arabaların değerini,bilip bilmeden konuşuyo herkes para harcasan değmez diyor fazlada aldırmamak lazım aslında bi süre sonra onlarda anlar hangi arabalar kalacak bakalım piyasada bukadar...
taş gibi arabalar abi benim bu arabayla yaptığımı bi kuş serisiyle yeni model bi arabayla yapsam dağılır gider ama bizim milletimiz artık sosyete olmuş her sene araba değiştirir bana annem bile deli diyo sıfır arabaya binmem diye

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
sakın arabayı hor kullanıom zannetmeyin ama o benim biriciğim ersan abininde dediği gibi ailemizin minik böcüğü ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Satılıkmı sorusunu sormayıda sever o insanlar... Yani yok istemem ama yan cebe atıver misali...

Herkezin malı bizim insanımızı nekadar çok ilgilendirir bilmem.... Mesala kaportacıya gidersin ya uğraşma değmez elektrikçiye gidersin ahı gitmiş bağı kalmış ne uğraşırsın derler... Ya kardeşim senin işlerin çok tıkırında heraldeki bütün gün sineklerle dükkanda kovalamaca oynarsın iş geldimide iş beğenmessin... İşte ben böğle insanlara zanaatkar demiyorum... Kolay para peşine düşmüş çıraktan bozma usatalar diyorum ama doğru kişileri bulana kadarda insan umutsuzluğa kapılmadanda olmuyor...

İş iştir usta isen yapar alırsın paranı...
Çok haklısın ersan abi milletin sanki tuzu kuru gibi yok çok yağlı yapmam yok çok işi var olmas zaten iş arıyosun al sana iş yap işini kap ekmeğini sonrada kriz var ben bi kere bile duymadım hayır kriz yok Allaha çok şükür kazanıyoruz bişeyler diyen yok herkez açız işte kriz kötü vurdu bahane peşinde neyse çok konuştum tam sopalığım ha  :bekleriz:

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Hoşgeldiniz. Kazasız Belasız. :)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
güzel güzel  :tamamdir