Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bu da sonuncusu mk3 GTI =)  (Okunma sayısı 9008 defa)

Bu da sonuncusu mk3 GTI =)
« : 24 Ekim 2009, 21:38:39 »
Arkadaşlar profesyonel olmadı ama bugün öylesine bi kaç foto çekiyim dedim umarım beğenirsiniz. :) Yorumlarınızı esirgemeyin.  :tamamdir

Yeni resimler;

Buda bonus benzin zamlarına inat bakın görün işte şehir içi 6.1 litre yakıt tüketimi bizi ne hallere getirdiler  :t

Buda bonus benzin zamlarına inat bakın görün işte şehir içi 6.1 litre yakıt tüketimi bizi ne hallere getirdiler  :t
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2009, 22:53:19 Gönderen: CeM öZeR »

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Bu da sonuncusu mk3 GTI =)
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2009, 21:55:24 »
Sendemi 5. vites rolentiye yakın bırakıyon şehir içinde :D :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2009, 22:11:06 »
6.1 mi bi de şehir içinde milimetrik mi basıyosun pedala bravo valla tek hane goremedim ben daha  :D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2009, 22:33:39 »
6.1 mi bi de şehir içinde milimetrik mi basıyosun pedala bravo valla tek hane goremedim ben daha  :D

Yakıt fiyatları böyle olunca sağ ayak alışkanlık yapıyor :D benimkiler kreç bağladı artık :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2009, 00:46:04 »
:D Valla sormayın abi ya 5. vites gazı okşuyorum ara sıra gaza geliyor ama genelde temkinli kullanıyorum.Tabii her zaman değil ara sıra motor sağırlaşmasın diye yardırıyorum.  >:D Baksanıza benzin ibresinin bile boynu bükük adi adamlar soya soya ne hale getirdiler ülkeyi bindirdikce bindiriyolar.  :t

« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2009, 08:39:18 »
VAAAY. :D Hayırlı sürüşler. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2009, 08:57:03 »
Sağol kardeşim darısı başına.Umarım temiz bi gtı alma şansı yakalarsın.  :tamamdir Bugün pazar ne yapmak lazım kahvaltıyı edip arabayı silip parlatıp sağ şeritlerden süzülmek lazım.  :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2009, 10:36:46 »
Sendemi 5. vites rolentiye yakın bırakıyon şehir içinde :D :D :D

bende 5 yok ben napim ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2009, 10:59:03 »
bende 5 yok ben napim ???
Sende 5 e takmadan direk 6 ya geçir o zaman  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2009, 09:54:45 »
Maşallah cem çok güzel gözüküyor   :tamamdir  allah kaza bela vermesin kardeşim 1.4,den sonra bu ilaç gibi gelmiştir herhalde....

« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2009, 10:13:05 »
Maşallah cem çok güzel gözüküyor   :tamamdir  allah kaza bela vermesin kardeşim 1.4,den sonra bu ilaç gibi gelmiştir herhalde....
Valla çok fazla dikkat etmedim ama  çeyrek gaz 1.4 poloda abanıpta basıp gittiğin kadar götürüyor :D Poloda 3. vites yarım gaz 70 km hızla sabit araba boğulmadan çıktığım rampayı golfte 5. vites 80 km hız sabit yarım gazla çıkabiliyorum torkuda güzel bide chiple filtre rahatlattı baya orta sustucuda düz boruya dönüşünce kat iptalide gerçekleşince rahat rahat ciğerlerimiz  nefes alıp vermeye başladı  :tamamdir
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2009, 10:14:03 Gönderen: CeM öZeR »

« Yanıtla #11 : 26 Ekim 2009, 10:24:51 »
Maşallah araba şehir içinde nerdeyse kendi rolantisinde gidip geliyor yani  :D benzin ucuz olsa dip gaz çok keyifli olur

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #12 : 26 Ekim 2009, 11:15:13 »
Cem maşallah gti çok tatlı..Ancaakkk Jantlarını arabandan daha çok seviyorum itiraf edeyim.. Allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #13 : 26 Ekim 2009, 13:07:39 »
Cem maşallah gti çok tatlı..Ancaakkk Jantlarını arabandan daha çok seviyorum itiraf edeyim.. Allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler  :tamamdir

Çokkk sağol dostum inşallah Allah sanada bir BBS nasip etsin.  :tamamdir Bence her eve lazım.  :D