Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu da oldcity-gtı nickli arkadaşımızın aracı  (Okunma sayısı 13305 defa)

Ynt: bu da oldcity-gtı nickli arkadaşımızın aracı
« Yanıtla #28 : 26 Ocak 2008, 01:25:53 »
atsler ben polişaj yapmayı düsünuyorum yada nikelaj

Ben 13'' Ats' leri parlattıracağım. Olur tabi neden olmasın ama nikel kaplatma yaptırma, sadece polisaj geç. Güzelce metal verniğini de at, daha sağlıklı ve uzun ömürlü olur.

« Yanıtla #29 : 28 Şubat 2008, 14:21:25 »
arkadaslar slm ats jantlarıma polisaj yapmak istıyorum nasıl yaparım yardımlarınızı beklıyorum

« Yanıtla #30 : 28 Şubat 2008, 21:32:36 »
Herhangi bir kaplamacı yapar ancak temiz ve sağlam yapan bir yer bul. Ayrıca parlattırdıktan sonra, metal verniği ile üzerinden geç. Vernik jantı daha da parlatır ve korur.

« Yanıtla #31 : 29 Şubat 2008, 02:21:37 »
ibrahim yardımların icin teşekkür ederim saglıcakla...

« Yanıtla #32 : 27 Mayıs 2008, 23:39:46 »
arkadaşlar herkeze öncelikle selam bıir sorunum var arabanın ön takımını yapıyorum aks başı ve poyra bilyası gibi şeyler lazım istanbuldan nereden alırım aciillll yardım...!!!

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #33 : 28 Mayıs 2008, 16:45:40 »
Aksaray dan alabilirsin... Forumda arat tel leri var...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #34 : 28 Mayıs 2008, 23:45:43 »
mk1gtı yardımın icin sagol atslerden bende de var boyalarını bende söktum polisaj yaptırmayı düşünüyorum sen ne yapıcaksın bide ebaydan aldıgı amortisör nasıl aldın nekadara maal oldu

« Yanıtla #35 : 29 Mayıs 2008, 20:57:34 »
gazlı amortisör aldım önler yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar nasıl kulanan varmı marka de carbon

« Yanıtla #36 : 29 Mayıs 2008, 23:24:13 »
ben boge kullanıorum,üzerinde 4cm lik yay var,çok memnunum.carbon ne malı imiş daha önce hiç duymadım...

« Yanıtla #37 : 29 Mayıs 2008, 23:32:15 »
made ın france boge bende de var cok yumusak bı amortisör yaylar orjinal galiba benı cok vuruyorlar takır tukurbır kerede kıtlettım yapıştı kaldı amartisör

« Yanıtla #38 : 29 Mayıs 2008, 23:44:52 »
4 cmlık yay ne demek yay arakalıklarımı yoksa aracı 4cm yeremı yaklaştırıyor
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2008, 23:46:55 Gönderen: oldcity-gtı »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #39 : 31 Mayıs 2008, 17:18:36 »
carbon fazlasıyla kalitesiz bir mal bence yanlış seçim yapmışsın arabayı ilk aldığım zamanlarda aynı hatayı yapmıştım 5gün sol arka salmıştı kendini.ben önlere monreonun reflex ini taktım değişik tepkileri olan bi amortisör bu çift milli felanmış yay olmasına rağmen vurma felan yok spor amortisörlede güzel uyum sağladı tavsiye ederim.140 ytl çifti.