Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: herkeze slm dnz ben aranıza yeni katıldım umarm beni ce ufaklıgı kabul edersiniz  (Okunma sayısı 13061 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Nizam Atıf abi seni gördüğünde söylediği sözler aklıma geldi 'vayy Nizam pehlivan ben gideyim 5 kilo köfte daha alayım'  ;D :D ;D

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
yaa arkadaşlar tamm iki köftenin lafını yapmayın pleasee :)))) hepinize köfte benden :))) köfte ısmarlamayan denizin kornası çalmasın farları yanmasın benzini bitsin radyosu bozulsun inşallahh :)))))))))))))
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Abdullah abi ne yaptın sen  :D :D

Deniz hoşgeldin bende büyükçekmecedenim tanışalım..keyifli forumlar dilerim 
Ama arabanın far yıkama kapaklarını taktırmadıysan gözükme gözüme bu sefer affetmem arabanın canını yakarım anladın sen onu :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Nizam Atıf abi seni gördüğünde söylediği sözler aklıma geldi 'vayy Nizam pehlivan ben gideyim 5 kilo köfte daha alayım'  ;D :D ;D

doğru aynı bu cümleyi kurdu atıf abi tıfıl bişi bekliyordu  ;D ama iki kişilik biri çıkınca karşısına abondone oldu  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)