Gönderen Konu: BU da benm eşşek Transporter  (Okunma sayısı 10831 defa)

Çevrimdışı Ryan|vw

• Profili Görüntüle
Ynt: BU da benm eşşek Transporter
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2007, 19:56:40 »
Masallah cok hos gorunuyor.Gule gule kullanasin insallah.

Anlayamadigim bir nokta var haddimi asmadan bir soru sormak istiyorum:
Ogrencisin ve 18 yasinda arac aldigini soyluyorsun.Cok guzel birsey Allah daha cok versin ama 18 yasinda birisi icin neden T5 diye de icimden gecirmiyor degilim.Acaba neden t5 aldin?
Arabayı tabiki ben almadım PEDer saolsn.Babamın işinden dolayı senelerdir hiç taxi tarzı arabamız olmadı.sırasıyla eskiford-mazda-ford-mitsubishi-98 transprtr-01 transprter ve suanki 04 transporter.Yılın 4 ayı bu ara benden çıkıor ve peder Tr turu yapıor işinden dolayı.Sorunun tam cwp ıda senelerdr hep bu türlü arabaların içnde büüyüdm ve onlar cok hosuma gidioo.Hedefm kendi alın terimle birr 4imotion alıp döşemek allah herkeze nasip etsin

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2007, 20:00:33 »
Arabayı tabiki ben almadım PEDer saolsn.Babamın işinden dolayı senelerdir hiç taxi tarzı arabamız olmadı.sırasıyla eskiford-mazda-ford-mitsubishi-98 transprtr-01 transprter ve suanki 04 transporter.Yılın 4 ayı bu ara benden çıkıor ve peder Tr turu yapıor işinden dolayı.Sorunun tam cwp ıda senelerdr hep bu türlü arabaların içnde büüyüdm ve onlar cok hosuma gidioo.Hedefm kendi alın terimle birr 4imotion alıp döşemek allah herkeze nasip etsin

Anladim kardes.
en basta marifet aracta degil 18 yasinda araca sahip olmak deyince bende sizin aldiginizi dusunmustum ondan sordum ilginc gelmisti.
Tekrardan hayirli olsun diyeyim gule gule kullanasiniz...

Çevrimdışı Ryan|vw

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2007, 20:01:46 »
Anladim kardes.
en basta marifet aracta degil 18 yasinda araca sahip olmak deyince bende sizin aldiginizi dusunmustum ondan sordum ilginc gelmisti.
Tekrardan hayirli olsun diyeyim gule gule kullanasiniz...
Hataya yol vrmek istemem anlayışından dolayı teşekkür ederim KAzaszz belaszz işallaa

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2007, 23:35:36 »

Lütfen beni yanlış anlamada, marifet Peder beylere araba aldırıp/aldırtıktan sonra gelip;
Alem Vw görsün bee Marifet arabadaa diil .Marifet 18 yaşındaa bu arabaya sahip olmada

Demek değil, marifet hangi yaşta olursan ol gidip kendi arabanı almada, 27 yaşındayım bugüne kadar çok arabamız oldu ve hiçbirine benim arabam demedim çünkü araçlar Peder beyindi askerden geldim 6milyar birikmiş parama Peder bey ekleme yaptı ve Polo aldım.Hala arabam yok, aradaki borcu verdikten sonra arabam olacak.

Marifet Peder beylere kuruş masraf yaptırmadan araba almak, birazda mutevazi olmak.

Sevgi ile

(Jantlar hoş olmuş)
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2007, 23:55:51 »
aracın güzel ve oturaklı jantlar da tatlı gösermis aracı güle güle kazasız belasız kullanman dileği ile

bence o iddalı başlıgını sil....daha güzel bi başlık yaz

dediklerinin kabul görsün istersen kardesim mütevazı olmaya çalışırsan takdir görürsün aksine gıybet
baban arabanın gazına köklemeye korkar çünkü ter akıtmıstır.. sen köklersin gazı korkmazsın senin terin yoktur üstünde...

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Ekim 2007, 00:10:11 »
Alem Vw görsün bee Marifet arabadaa diil .Marifet 18 yaşındaa bu arabaya sahip olmada arkadaşlar inşallah allah sizede versin.

Eğer kendi alın terinle almış olsaydın bu cümleleri kurma hakkına sahip olurdun bence ,  ama eğer baban almışsa bu bir marifet değil sadece şansdır..

Araban için yorum yapmayacagım çünkü "Marifet arabada değil 18 yaşında ona sahip olmakda"ymış.. O konu üzerine yorum yazıyorum..
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2007, 00:14:42 Gönderen: Dr_EmrE »

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Ekim 2007, 00:11:10 »
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin. Diğer yorumun için herhangi birşey demeyeceğim, arkadaşlar gerekli yorumları yapmışlar  :)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Ekim 2007, 00:30:27 »
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin. Diğer yorumun için herhangi birşey demeyeceğim, arkadaşlar gerekli yorumları yapmışlar  :)

Katılıyorum, Kazasız Belasız ...

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Ekim 2007, 00:33:32 »
Marifet kazanıp almak derim...Bu arada hoş geldin dostum.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Ryan|vw

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 06 Ekim 2007, 01:23:38 »
hepinize tekere teker teşekkür ederim benm burda hava atmak gibi bi amacım yokdu ama cogu insan beni yanlıs anladı.Neyse insanın bu yaşta böyle bir arabası olunca heycanlanıyo !

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Ekim 2007, 01:26:57 »
hepinize tekere teker teşekkür ederim benm burda hava atmak gibi bi amacım yokdu ama cogu insan beni yanlıs anladı.Neyse insanın bu yaşta böyle bir arabası olunca heycanlanıyo !
Genç kardeşim özür diledi.Fazla üstüne gelmeyelim.Bu arda ismini avatarına eklersen isminle hitap etmek isteriz.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Ekim 2007, 08:17:10 »
hosgeldın kazasız belasız

Çevrimdışı Ryan|vw

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 06 Ekim 2007, 14:36:48 »
hosgeldın kazasız belasız