Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu da benim pacifiğimmmm  (Okunma sayısı 3640 defa)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
bu da benim pacifiğimmmm
« : 23 Ocak 2009, 11:19:29 »

son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
Ynt: bu da benim pacifiğimmmm
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2009, 11:32:31 »
Allah kaza bela vermesin, çok güzel maaşallah... Sunroof olayı zaten bi başka güzel :)

« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2009, 11:38:18 »
maşallah arabanız çok temiz duruyor,rengide ayrı bi güel :D kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle...

« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2009, 14:31:10 »
Maşallah.Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın rabbit'i.
Rengi çok güzel ama daha güzel foto bekliyorum :)
Bu arada mp3 çalar yeni kasa vw lerdeki mp3 olması lazım.Uzaktan seçemedim.Montaj yaparken tam olarak oraya oturdu mu?Bir de gece çekimi varsa iç ambiyansı merak ediyorum teybin diğer aksesuarlarla olan ilişkisini.
Hoşça kalın

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2009, 16:05:05 »
diğer aksesuarlarla sanki dans ediyor  :) renk uyumu mükemmel,birazdan hava kararınca birkaç foto çekerim,gerçekten mükemmel ötesi, cihaz rcd 200,golf 4 lerin sayfasında montajı anlattım..bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,gözümüz gibi bakıyoruz,Allah cümlemizi nazarlardan saklasın..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2009, 17:32:20 »
kazasız belasız...
Mk3 gti

« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2009, 22:15:22 »
diğer aksesuarlarla sanki dans ediyor  :) renk uyumu mükemmel,birazdan hava kararınca birkaç foto çekerim,gerçekten mükemmel ötesi, cihaz rcd 200,golf 4 lerin sayfasında montajı anlattım..bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,gözümüz gibi bakıyoruz,Allah cümlemizi nazarlardan saklasın..

Diger topikte gordum gercektende dediginiz gibi olmus, gule gule kullanmaniz dilegi ile...

« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2009, 20:42:34 »
aracınız cook gusel
allah kaza bela vermesin
güle güle kullan