Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: boyandık  (Okunma sayısı 38599 defa)

boyandık
« : 17 Ağustos 2009, 23:14:21 »
çok şükür bende  yarın  restorasyon ıçın   sanayı yolunu tutacam komple kaporta boya doşeme motor ve elektirik tesısatı nı yenılemek uzere sanayıye bırakacam bu gece aşağı yukarı 2 ayrı kalacagım  arabamla ufak bı gezıntı yaptık ayrıca parca ve bılgı konusunda cem ve selçuk bana kendı yedek parçası olan bagaj kapagını veren demırzaf arkadaşlarımız yardımlarından dolasıyle çok tşkr ederım aracın renk konusunda da çok tatlı bı kırmızı tercıh ettım cem arkadaşımın tavsıyesı uzerıne ınanınyorum kı bıttıkten sonra çok guzel olacak acaba bugun beraber mı yatsak e uzun bı zaman ayrı kalacaz nede olsa :) şaka bı yana bıtmesını sabırsızlıkla beklıyorum aracın eskı resımlerınden başlıyarak ilerleme durumıuna gore yenı resımlerı sızlerlede paylaşıcaö sızlerden yardım ve onerılerınızı beklıyorum

« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2010, 20:11:03 Gönderen: efsane »

Ynt: mk 1 restorasyon
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2009, 23:34:14 »
hayırlısı olsun inş istedigin gibi olr

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2009, 01:10:29 »
selim perşembe günü görüşelim muhtemelen benimki bay çor da elektirikte olucak..sansızlık başımızdan gitmiyor mekanik ustam elmalıya tatile gitmiş..aradım saydım bi dünya adama gel hemen senimi bekliycem ben diye..adam yok diye çekiciye vericez bi 100 lük en kötüsünden birde :bekleriz:boya işine karar verdiysen murat abiden fiyat istiyim ortalama..

« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2009, 07:54:59 »
hayırlısı olsun inş istedigin gibi olr
tşkr ederım inş tek temennım bu
selim perşembe günü görüşelim muhtemelen benimki bay çor da elektirikte olucak..sansızlık başımızdan gitmiyor mekanik ustam elmalıya tatile gitmiş..aradım saydım bi dünya adama gel hemen senimi bekliycem ben diye..adam yok diye çekiciye vericez bi 100 lük en kötüsünden birde :bekleriz:boya işine karar verdiysen murat abiden fiyat istiyim ortalama..
cemo senın makınenın başına gelende pıişmış tavugun başına gelmedı:) bılıyorsun mılllet tatıle gıtmekden arabaya bakamadı yaf perşembe ınş goruşuruz bakalım boya dedıgım gıbı allahtan bı manı gelmez ıse inş dedıgım gıbı olacak bı ortalama fıyat al sen yınede bı o kaldı

« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2009, 18:01:02 »
jantlar güzelmiş :tamamdir inşallah istediğin gibi olur kardeş gerçi yanında cem varken kötü sonuç çıkması biraz ama sanayi işte belli olmaz ;)

« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2009, 20:27:52 »
cem ve dıger arkadaşlarla ayrıca ışının ehlı ınsanların yardımları ile baya guzel bı makıne çıkartmaya calışacaz inş  teşekkur ederım ayrıca bugun motor ındırıldı buyuk ıhtımal le de yarın elektrık tesısatı sokulecek perşembe de kaporta aşamsında başlanacak
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2009, 20:41:57 Gönderen: efsane »

« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2009, 21:53:54 »
Allah yardımcın olsun arabayı görünce halimi hatırladım . 2 ay demişssin ama inşallah 2 ayda biter bizimki 6 ay sürdü :tamamdir

« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2009, 23:11:17 »
allah razı olsun evraka onemlı olan sure degıl o harcanan vakıt ve nakıte ıstınaden  ortaya bır efsaneyı daha canlandıra bilmek  belkı daha fazla surecektır  gulu seven dıkenıne katlanır degilmi :) ii dileklerın için saol  kardeşim

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2009, 01:28:55 »
jantlar güzelmiş :tamamdir inşallah istediğin gibi olur kardeş gerçi yanında cem varken kötü sonuç çıkması biraz ama sanayi işte belli olmaz ;)
eyvallah cihan teşekkür ederim :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2009, 01:30:49 »
selim perşembe görüşelim eksikleri konuşalım geri ben bugün yüklü sipariş geçtim parçalar için ama ortak eksikler var ise yada düşündüğümüz farklı uygulama paylaşır 2 laflarız..msnde konuştuğumuz gibi telefon bekliycem senden ;)

« Yanıtla #10 : 19 Ağustos 2009, 23:57:00 »
cemo çooook parça lazım olacak yarın bende gelecem ırda bakar buluşup konuşuruz yarın muhtemelen kaporta ya başlanacak

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2009, 00:11:25 »
aracın üzerindeki tüm aklına gelen fitilleri yeniledim bu gün geldiler.yolda burçlar,körükler,teller ve balatalardan oluşan bi kargo daha var yarın elimde olurlar heralde bakalım..yarın oturu hesabını yaparız seninkininde :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2009, 09:50:08 »
Doğru zamanda restore ediyosunuz 1-2 ay veya daha fazla sarksaydı şimdiki kadar sağlıklı bir restorasyon olamayabilirdi  ;) Allah yardımcınız olsun, sanayiye girince çıkması çok zor oluyor... Yaşım 20 ama 15 yıldır sanayilerdeyim, şimdiye kadar hiç bir ustanın söz verdiği tarihte araç teslim ettiğini görmedim. Sakın planlarınızı ustaınn verdiği tarihe göre yapmayın  >:( Umarım aracınız istediğiniz gibi olur, kolay gelsin  :)

« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2009, 20:05:56 »
aracın üzerindeki tüm aklına gelen fitilleri yeniledim bu gün geldiler.yolda burçlar,körükler,teller ve balatalardan oluşan bi kargo daha var yarın elimde olurlar heralde bakalım..yarın oturu hesabını yaparız seninkininde :)
cemo aynı dertler le mucadele edıyoruz sen  onden tamamla bende arkadandan tamamlayarak gıdıyorum benım yerım e sen araştır bıraz beni yorma  :) kardeşim bı ara buluşalımda bakarız
Doğru zamanda restore ediyosunuz 1-2 ay veya daha fazla sarksaydı şimdiki kadar sağlıklı bir restorasyon olamayabilirdi  ;) Allah yardımcınız olsun, sanayiye girince çıkması çok zor oluyor... Yaşım 20 ama 15 yıldır sanayilerdeyim, şimdiye kadar hiç bir ustanın söz verdiği tarihte araç teslim ettiğini görmedim. Sakın planlarınızı ustaınn verdiği tarihe göre yapmayın  >:( Umarım aracınız istediğiniz gibi olur, kolay gelsin  :)
allah razı olsun bugun arabanın butunuyle soydum çogu işi kendım yaptım ama yoırgunluktan bıtmış bı vazıyette eve kendımı attım ne yalan soyleyım çook keyıf aldımı durum bırazdaha  kotu çıktı bekledıgımden onun için galıba işler bıraz  daha uzyacak gıbı gorukuyor saglık olsun ıstenılenı versın zaman çok onemlı degıl   artık  
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2009, 20:07:37 Gönderen: efsane »