Gönderen Konu: BMW E-30 Artık TD-İ  (Okunma sayısı 89302 defa)

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
seyit az daha kücüğü yokmuydu  :p

biraz bekleyince düzeliyor abi :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
tamam düzeldi az önce bekledim hareket yoktu hiç kazasız belasız kullan

içi cidden dediğin gibi dar duruyor dısına nazaran
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
enlemesine pek bi problem yokta abi boylamasına sıkıntı var :D arkaya oturanlar dizlerini yamultarak oturuyorlar :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
enlemesine pek bi problem yokta abi boylamasına sıkıntı var :D arkaya oturanlar dizlerini yamultarak oturuyorlar :D

bana göre değil desene  190 cm :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
hehe sen bu arabada arka koltuğa oturmayı unut abi o zaman

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Hey yavrum hey BMW bide E30  :sevgi: Sürekli bizim mahallede sattığımız eski E30'umuzu görüyodum geçenlerde ana yolda yan yana geldik adama sürekli bakıyom aç camı diye hareket yapıyom yanlış anladı heralde yarış falan istiyom sandı biraz yan yana gittik yol daralınca sırf o kalın kamberli lastikleri görmek için arkasına geçtim sol şeritten en sağa bi attı kendisini bende soldan bi yardırdı o basıyo ben basıyom ilerde girdi mahalleye hemen arkasından bayağı samimi olduk bizdeyken otomatikti şimdi manuel olmuş Keskin KT1 jant koymuşlar abart egzoz xenon farlar faln bayağı değişmişti ama hala gözler hep üzerinde gidiyo  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle

Arkadaşımın hediyesi olan açık filtresini taktım. Video da çekmiştim ancak telefondan olduğu için sesi güzel çıkmadı. Ses olarak direk turbonun sesini veriyor.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
çok kısa kalmadı mı motora çok yakın değil mi

Yunus EMRE

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
Bende onu düşünüyorum ama nasıl olcak hiç bilmiyorum  turbonun çıkışının ucu radyatöre çok yakın görüldüğü gibi.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Maşallah. Yakışmış motora. ;)

Getiri olarak neler oldu ? Performans vs. ?
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
Valla 5 km yol gitim bi sıkıntı çıkcakmı die performans için daha bakmadım. zaten ben arabayı yüksek devirde çok kullanmıyorum 2000 devirde atıyorum vitesi.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Abi hevesini kırmak gibi olmasın ama motora çok yakın boru ekleyerek onu soğuk hava alıcağı bi yere koyarsa çok daha iyi olur  :tamamdir

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
heves kırmalık bi durum yok ya zaten benimde içime sinmedi. orjinal filtre de biraz kötü onun için taktım kardeşim orj. filtresinin fiyatını sordum adam 50 lira çekti bende düşündüm açığa verir o parayı öyle gezerim yani bu açık filtre olayı kalıcı olcak sanırım ama tabiki daha verim vericek bi şekilde yapcam o işi.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
heves kırmalık bi durum yok ya zaten benimde içime sinmedi. orjinal filtre de biraz kötü onun için taktım kardeşim orj. filtresinin fiyatını sordum adam 50 lira çekti bende düşündüm açığa verir o parayı öyle gezerim yani bu açık filtre olayı kalıcı olcak sanırım ama tabiki daha verim vericek bi şekilde yapcam o işi.
Arkadaşımda BMW 320 E39 vardı açık hava filtresi vardı ama takan adam motora çok yakın takmıştı servise götürdü söküp eline verdiler git bunu nerde taktırdıysan boru ilave edip motordan uzaklaştırsın soğuk hava alabileceği bi yere taksın Akışmetreye zarar verir demişlerdi :-X