Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bir kaç foto.. forever bbs rs... ARTIK YOK :(  (Okunma sayısı 109835 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
bir kaç foto.. forever bbs rs... ARTIK YOK :(
« : 17 Temmuz 2011, 22:02:25 »
canım sıkıldı aracı yıkadım bir kaç foto çekip forma ekliyim dedim..  ::)   far karartma yaptım,,    şerit çektim ama çok şık durduğunu düşünmüyorum..

« Son Düzenleme: 02 Mart 2012, 10:36:53 Gönderen: cavanozz »
yeni yine yeniden..!! 8)

Ynt: bir kaç foto
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2011, 22:07:52 »
Araba hoş duruyor. Seninle aynı fikirdeyimi şerit arabaya gitmemiş.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2011, 22:08:13 Gönderen: nihilist_deniz »
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2011, 22:09:45 »
maaşallah  :tamamdir
şerit hoş oluyo ama senin aracın rengine iyi olmamış siyah beyaz gride daha iyi durduğu kanısındayım ben  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2011, 22:12:22 »
Araba hoş duruyor. Seninle aynı fikirdeyimi şerit arabaya gitmemiş.  :tamamdir

maaşallah  :tamamdir
şerit hoş oluyo ama senin aracın rengine iyi olmamış siyah beyaz gride daha iyi durduğu kanısındayım ben  :tamamdir

aynen koyu renk araçta daha iyi oluyor... şeritleri murat vermişti.. torpido da duruyordu aklımda kalmasın deneyim dedim sonuç bu  :p
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2011, 22:17:03 »
çok çok kötü değil inan sen hoşuma gitmedi yazmasan böle yorumlar gelmezdi çünkü aşırı göze batan bi durum yok yani  ;)
hiç olmayacağına böyle dah ii tabii :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2011, 22:22:39 »
Bencede berbat denilecek bir yanı yok, Hatta kimine göre güzel bile olmuştur.

Benim hoşuma giden daha farklı bir konu. Abicim bu ne tatlı bir kırmızıdır böyle. Maşallah.
Normalde kırmızı rengi nedense arabada hiç sevmem. Bu kırmızı nedense biraz fikrimi değiştirdi.  :tamamdir

« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2011, 00:06:35 »
maşallah can abi.kazasız belasız.şeritler bi bizim renklerde göstermiyor kendini.bende panjura cektm ama varmı yokmu belli değil  :)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
  • Can
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2011, 00:34:39 »
Bencede berbat denilecek bir yanı yok, Hatta kimine göre güzel bile olmuştur.

Benim hoşuma giden daha farklı bir konu. Abicim bu ne tatlı bir kırmızıdır böyle. Maşallah.
Normalde kırmızı rengi nedense arabada hiç sevmem. Bu kırmızı nedense biraz fikrimi değiştirdi.  :tamamdir

eyvallah eyüp allah sanada nasip etsin ne diyelim..   :)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2011, 00:43:03 »
maşallah. şeritler kanımca hoş duruyor. far karartmadan sonra, bir de logosuz panjur çok yakışır  ;)

« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2011, 00:51:25 »
acilen  spor yay ve jant  almanı  tavsiye  ederim  birde  fk  logosuz  panjur 

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #10 : 18 Temmuz 2011, 01:21:25 »
acilen  spor yay ve jant  almanı  tavsiye  ederim  birde  fk  logosuz  panjur  

can abiye logosuz panjur demeyin dertli o konuda:) maaşşallahh aracında rengi çok canlııymışş yeni pasta cilamı yaptın abii:)
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2011, 01:22:32 Gönderen: 5ani5 mk2 »
Exclusive Garage

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #11 : 18 Temmuz 2011, 09:49:01 »
Can farlar harika olmuş gerçekten.. Logosuz panjur vardı ne odu? Birde şeritleri sök ihtiyacı olan birine sat :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
  • Can
« Yanıtla #13 : 18 Temmuz 2011, 10:26:52 »
araçta pasta falan yok.. sonax hızlı cila ile bir kaç tur geçince böyle oluyor...   logosuz panjurumu (hecctor) murat'a verdim  aracı boyatırken panjur bulamadık  alt bıyık boyanması gerektiği için söktüm verdim, şimdi ondan bir panjur bekliyorum...  :)   aracı basmam gerektiğini biliyorum elimde fk coil var 1.5 senedir kolide duruyor inşallah takıcam  ;D   kt4 jant vardı kapakları olmadığı için sattım.. biraz kendimi toparlarsam jant mutlaka olacak tabi..
yeni yine yeniden..!! 8)